Rok 2019, rok prasečí lásky

Od 5. února 2019 do konce 24. ledna 2020 bude našemu světu vládnout hnědé zemské prase. I když bude tento rok plný výzev, bude to také rok štěstí, který každému přinese i spoustu darů. Tento rok bude velkou oslavou. Bude přát všem záležitostem srdce i těm, kdo je dostatečně chytrý. Rok 2019 všeobecně přeje lásce.

Hnědé prase klade velký důraz na rovnováhu mezi prací a soukromým životem. Rok 2019 je ideálním rokem pro cestování i proto, abyste si konečně vzali dovolenou, pokud jste ji dlouho opomíjeli. Nezadaní mohou tento rok najít svou lásku, zadaní se mohou tento rok sezdat a ti, kteří jsou již dlouho svoji, mohou zažít osvěžení vztahu.

Krysa v roce 2019

Krysy, které nejsou zadané, budou tento rok hledat lásku. Ty, které už ve vztahu již jsou, tak si tento rok skutečně užijí. Budou si svou vzájemnou společnost vychutnávat.

Kráva v roce 2019

Prase všem Kravám v roce 2019 posílí její romantický život. Všechny Krávy v tomto roce mohou dosáhnout svých cílů. Přát bude nákupu nemovitostí, zplození dítěte, založení podniku anebo odchodu do důchodu. Je to ideální rok pro všechny osamělé, aby si našli lásku. Zamilovat se mohou na první pohled.

Tygří v roce 2019

Bezohlední tygři v roce 2019 nebudou myslet jen na sebe. Budou zamilovaní. Mohou navázat vážnou známost. Dařit se jim bude v navazování vztahů i v práci a přátelství. V lásce budou Tygři testováni, aby do vztahu přinesli stabilitu a ujistili se, že skutečně stojí o vážný vztah. Měli by se přitom řídit více srdcem než rozumem.

Králík v roce 2019

Králík bude tento rok vylepšen. I jim láska bude přát. Projdou si generální revizí, aby se stali lepšími lidmi. Králíci se budou tento rok hodně bavit a budou chodit na schůzky a rande. Ti, kteří už nějaký vztah mají, se budou muset pozastavit nad svým životem a opětovně projednat podmínky vztahu. Pokud se nedomluví, může je čekat i rozchod, nebo rozvod. I když než k tomu dojde, budou se ještě snažit vztah zachránit. Mnohdy se kvůli tomu i hodně přizpůsobí.

Draci v roce 2019

Drakům bude rok 2019 přát. Co se týká lásky, nebude to pro ně zas až tak jednoznačné. Ti ve vztahu, by se svým blízkým a milovaným měli více věnovat. Zamyslet by se měli nad tím, jestli náhodou někoho neopomíjí. Těm by se měli věnovat nejvíce. Na rozdíl od jiných znamení jejich vyhlídky na lásku nebudou příští rok samozřejmostí. Čím víc budou milovat a budou o svou lásku pečovat, tím na tom budou lépe. Jejich egocentrismus je tento rok v nemilosti. Hrozí jim zlomené srdce, rozchod i rozvod. Mohou dostávat košem. Šanci na štěstí v lásce mají pouze tehdy, když nebudou sobečtí a když se ve svých citech ustálí.

Hadi v roce 2019

Zemské prase jim letos ještě více umocní jejich přirozené charisma. Tento rok budou mít hodně příležitostí se zamilovat. Náchylní však budou i k žárlivosti. Jejich nedostatečná víra v lásku jim však může jejich potencionální vztah značně zkomplikovat. Ti Hadi, kteří již jsou ve vztahu, budou si užívat spokojeného a šťastného rodinného života. Mohou se dočkat dalšího dítěte v rodině, které mohou i adoptovat. Budou hýčkat své partnery.

Koně v roce 2019

Rok 2019 může být pro náročné Koně v oblasti lásky hodně náročný. Jako jediné znamení ze všech se totiž budou potýkat s tím, aby netrávili příliš mnoho času v práci. Jsou to workoholici. Rok 2019 bude naplněn spoustou příležitostí v kariérním postupu. I přesto by si však měli dát pozor, aby v práci nebyly příliš dlouho. Rok 2019 u nich fandí k randění a ke schůzkám. Ty mohou být i s přáteli. Nepřeje příliš vážným závazkům. Ti, kteří jsou již zadaní, by s měli během roku dopřát alespoň jeden romantický útěk se svým partnerem, kde budou jen oni dva.

Ovce v roce 2019

Rok prasete bude Ovečkám přát. Bude pro ně velmi uspokojivý a dařit se jim bude i v lásce. Rok 2019 jim dopřeje, aby mohli světu předvést své nejlepší vlastnosti a schopnosti. Co se týká lásky, narazíte na ni doslova na každém kroku. Všude budete mít příležitost se zamilovat. Pokud chcete navázat vztah, vyberte si někoho, kdo má stejné zájmy jako vy a má rád umění, kulturu a krásu tak, jako vy. V případě, že jste již v nějakém vztahu, je vysoká pravděpodobnost, že se tento rok oženíte nebo provdáte. Ti v dlouhodobém vztahu, mohou tento rok zažít druhé líbánky. Těšit se můžete i na zajímavé výlety.

Opice v roce 2019

Opicím se v tomto roce v srdečních záležitostech dařit příliš nebude. I když jsou hravé a flirtující, nic hlubšího se nedočkají. Navázat nějaký hlubší vztah bude pro ně hodně náročné. Potřebují partnera, který mu bude skýtat neustálou duševní stimulaci. Bohužel rok 2019 tomu nepřeje. Bude těžké najít někoho chytrého, zábavného a dostatečně univerzálního. Ti, kteří jsou v trvalém vztahu budou mít tento rok co dělat, aby v daném vztahu vydrželi.

Slepice v roce 2019

Toto velmi kritické znamení se může v tomto roce velmi hluboce zamilovat. Pokud se Slepice dočká uznání, pochvaly a vyznání, může se dočkat toho, že si získá její srdce. Slepice pak nebude odmítavá a bude více vnímavá. Může se pak zamilovat. Ty Slepice, které jsou již ve vztazích, by neměly být tolik kritické, měly by více odpouštět a své partnery více uznávat. Také by se svým partnerům měly více otevřít.

Pes v roce 2019

Rok 2019 psům přinese spoustu příležitostí. Měli by se chopit všech společenských příležitostí, které se jim naskytnou. Budou moci tak vypustit páru. Existuje velká šance, že mohou najít velké štěstí s nějakým divokým dobrodruhem nebo šikovným umělcem. Psi kteří mají partnery, budou si užívat spoustu času v klidném kruhu rodiny. Je možné, že k nim letos nepřibude dítě, nebo zvíře.

Prase v roce 2019

Prasata se tento rok budou dobře bavit, budou flirtovat, ale nebudou se vázat v nových vztazích. Není to pro ně zrovna ideální rok k tomu, aby se zasnoubili, nebo oženili. Mohou však najít a prožít úžasnou lásku s někým, kdo je soucitný a diplomatický. Ta prasata, která již jsou ve vztahu, by si měla udělat čas na intimitu. Neměly by své partnery zanedbávat.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.