Co o vás prozradí obočí

Obočí je výrazným prvkem naší tváře. Dokáže dost významně ovlivnit výraz obličeje a je také i důležitou složkou mimiky. Lidé si je vždy snažili upravit k obrazu svému podle aktuálních trendů. Jen málokoho napadlo, že by tvar obočí okolí prozrazoval, jakou má jeho majitel povahu.

Co nám obočí říká o jeho majiteli?

  1. Obočí posazené blízko očím odhaluje osobu velice impulzivní a náladovou. Nikdy však zásadovou. Faktem je, že se s tímto člověkem nikdy nebudete nudit.

  2. Pokud je obočí usazené naopak vysoko, naznačuje, že daný člověk je váhavý a nerozhodný. Tito lidé se snadno nadchnou, avšak nejsou schopni věci dotahovat do konce.

  3. Výrazné a husté obočí mají lidé, kteří ví, co od života chtějí. Umí si jít za svým. Jsou někdy tvrdohlaví. Mají vůdčí sklony, ale i přirozené nadání nadchnout pro věc i lidi okolo sebe.

  4. Nenápadné a světlé obočí prozrazuje, že daná osoba je velmi flexibilní a přizpůsobivá. Snadno si nechají vnutit cizí názor. Raději ustoupí, než aby šli do konfrontace. Jde o taktní a skromné lidi.

  5. Jestliže obočí přechází z širokého do úzkého, naznačuje vznětlivost, ale i kreativitu a hlavu plnou nápadů.

  6. Obočí, které je srostlé předvídá, že vaše životní hodnoty jsou jinde než v práci. Tito lidé často mění práci. Jejich priorita je jinde, a proto, když je práce nebaví, jednoduše ji změní. Takovéto obočí mají lidé energičtí, kteří nic nevzdávají. Lidé s tímto obočím jsou ohleduplnější a mírnější. Mají ho obvykle velmi dobří sportovci.

  7. Obočí daleko od sebe (a to až dva nebo tři prsty) mají workoholici a lidé, pro něž je práce stěžejním bodem života. Tito lidé prahnou po úspěchu. Normální rozestup mezi obočím jsou dva prsty.

  8. Rovné obočí mívají obvykle muži a také sebevědomí a vyrovnaní jedinci, kteří jsou rádi ve středu pozornosti. Jde o spolehlivou inteligentní osoby se smyslem pro logiku. Hned tak něco je nerozhodí. Vše berou spíš s rozumem než s emocemi. Mají rádi stabilitu a klid. Jsou to extroverti s ohromnou vitalitou. Energii mají na rozdávání. Když vstoupí do místnosti, prozáří ji a naplní ji svou pozitivní energií. Někteří mohou být i velmi upovídaní.

  9. Obloukové obočí mají přátelští lidé, kteří působí důvěryhodně. Tito lidé si na nic nehrají. Chovají se přirozeně. Rádi pomáhají druhým. Mají ohromný smysl pro rodinu. Jde o dobré a spolehlivé partnery. Bohužel jsou tak trochu prkenní. Neumí se uvolnit a jejich smysl pro humor je doopravdy mizerný.

  10. Klenuté obočí vlastní přemýšliví a upovídaní extroverti, kteří jsou rádi středem pozornosti. Jsou to perfekcionisté s vysokými nároky a očekáváním. Rádi pracují sami na sebe. Zaměstnanecká a týmová pozice jim nevyhovuje. Vyhovují jim však vedoucí pozice.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.

Metody věštění budoucnosti z čajových lístků

Předvídat, nebo věštit budoucnost lze opravdu snad z čehokoli. Je to především proto, že vše souvisí se vším a také to, že co je vám osobní pak má určitou spojitost s vaším životem a také i tím, co se stane. Populární metodou věštění budoucnosti je z čajových lístků, tedy taková metoda, která se obvykle provádí v čajovnách, a tam, kde se podává kvalitní čaj ze skutečných čajových lístků.