Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

Dva lvi jako dva ohně

Ohnivá znamení jsou sice prudká, ale pokud se takové dva ohně spojí, jsou spíše jako jeden velký, neohrožený. Navzájem se nekříží, naopak se podporují a spolu jsou silnější, proti všemu a proti všem. Dva lvi, pokud se potkají, je to naprosto báječná cesta k dokonalému a harmonickému partnerství. A to je něco, co se jim může závidět. Ve společnosti působí dokonale, možná až moc, navzájem se podporují a dávají najevo náklonnost, což je důležité, pro ně oba.

Potíže nejsou nic, co se nedá zvládnout

Kupodivu je úctyhodné, že tito dva řeší případné konflikty velice nadneseně. Rozhodně nehrozí žádné výčitky, velké akce, které vedou jen k hysterickým záchvatům, to u dvou lvů není běžné, protože až jsou to šelmy a dost ohnivá znamení, pak právě potíže ve vztahu řeší s klidem, nadhledem a hlavně na úrovni – jako pravý král zvířat. to je něco, co se obzvláště tomuto páru musí závidět.

Romantika protkaná vášní

Oblast erotiky je u dvou lvů naplněna nesplanou vášní. Oba mají rádi romantiku, často se navzájem nechávají překvapovat, což je podporuje jejich vzájemné spojení. Mnoho romantiky pak skvěle zase podporuje silnou vášeň, která je prakticky na denním programu tohoto páru. I po mnoha letech jsou schopni v sobě probouzet. Je jim potřeba závidět, dva lvi se však většinou často nevidí a tudíž přichází o mnohé. Přitom se k sobě tak skvěle hodí a mohou prožít dlouhé a šťastné partnerství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.