Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

Dva lvi jako dva ohně

Ohnivá znamení jsou sice prudká, ale pokud se takové dva ohně spojí, jsou spíše jako jeden velký, neohrožený. Navzájem se nekříží, naopak se podporují a spolu jsou silnější, proti všemu a proti všem. Dva lvi, pokud se potkají, je to naprosto báječná cesta k dokonalému a harmonickému partnerství. A to je něco, co se jim může závidět. Ve společnosti působí dokonale, možná až moc, navzájem se podporují a dávají najevo náklonnost, což je důležité, pro ně oba.

Potíže nejsou nic, co se nedá zvládnout

Kupodivu je úctyhodné, že tito dva řeší případné konflikty velice nadneseně. Rozhodně nehrozí žádné výčitky, velké akce, které vedou jen k hysterickým záchvatům, to u dvou lvů není běžné, protože až jsou to šelmy a dost ohnivá znamení, pak právě potíže ve vztahu řeší s klidem, nadhledem a hlavně na úrovni – jako pravý král zvířat. to je něco, co se obzvláště tomuto páru musí závidět.

Romantika protkaná vášní

Oblast erotiky je u dvou lvů naplněna nesplanou vášní. Oba mají rádi romantiku, často se navzájem nechávají překvapovat, což je podporuje jejich vzájemné spojení. Mnoho romantiky pak skvěle zase podporuje silnou vášeň, která je prakticky na denním programu tohoto páru. I po mnoha letech jsou schopni v sobě probouzet. Je jim potřeba závidět, dva lvi se však většinou často nevidí a tudíž přichází o mnohé. Přitom se k sobě tak skvěle hodí a mohou prožít dlouhé a šťastné partnerství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Psychologické jevy, které významně ovlivňují naše chování

Snažíme se chovat racionálně. Myslíme si, že máme svůj život ve svých rukou. Že se můžeme rozhodovat… a ono je to kolikrát jen iluze. Náš mozek nás má v hrsti a ustavičně se nás snaží nachytat a oblbnout. No a okolí se pak snaží oblbnout náš mozek, aby zareagoval tak, jak oni chtějí a my si ještě mysleli, že to šlo z našeho rozhodnutí. Kolikrát se iluze schovává za skutečnost.

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život

Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.

Věštění z křišťálové koule

Na našich stránkách jsme psali o těch nejrůznějších věšteckých metodách, jen o věštění z křišťálové koule prozatím nepadlo zatím ani slovo. Dnes to změníme, protože si jsme vědomi, že věštění z křišťálové koule je lákavým pohledem do budoucnosti. Pravda, i když k němu můžeme použít jakýkoliv zrcadlový povrch, křišťálová koule a zrcadlo je k tomuto aktu přeci jen nejlepší.