Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

Dva lvi jako dva ohně

Ohnivá znamení jsou sice prudká, ale pokud se takové dva ohně spojí, jsou spíše jako jeden velký, neohrožený. Navzájem se nekříží, naopak se podporují a spolu jsou silnější, proti všemu a proti všem. Dva lvi, pokud se potkají, je to naprosto báječná cesta k dokonalému a harmonickému partnerství. A to je něco, co se jim může závidět. Ve společnosti působí dokonale, možná až moc, navzájem se podporují a dávají najevo náklonnost, což je důležité, pro ně oba.

Potíže nejsou nic, co se nedá zvládnout

Kupodivu je úctyhodné, že tito dva řeší případné konflikty velice nadneseně. Rozhodně nehrozí žádné výčitky, velké akce, které vedou jen k hysterickým záchvatům, to u dvou lvů není běžné, protože až jsou to šelmy a dost ohnivá znamení, pak právě potíže ve vztahu řeší s klidem, nadhledem a hlavně na úrovni – jako pravý král zvířat. to je něco, co se obzvláště tomuto páru musí závidět.

Romantika protkaná vášní

Oblast erotiky je u dvou lvů naplněna nesplanou vášní. Oba mají rádi romantiku, často se navzájem nechávají překvapovat, což je podporuje jejich vzájemné spojení. Mnoho romantiky pak skvěle zase podporuje silnou vášeň, která je prakticky na denním programu tohoto páru. I po mnoha letech jsou schopni v sobě probouzet. Je jim potřeba závidět, dva lvi se však většinou často nevidí a tudíž přichází o mnohé. Přitom se k sobě tak skvěle hodí a mohou prožít dlouhé a šťastné partnerství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články