Naučte se číst myšlenky, váš život bude snazší

Lidi lžou, do očí jsou schopni říkat jedno, ale v hlavě se jim přitom honí něco úplně jiného. Potřebujete zjistit, co si ten druhý doopravdy myslí? Jestli říká pravdu anebo si vymýšlí? Říkáte si, že by bylo skvělé číst myšlenky? Ale ono to je možné, jen se to musíte naučit.

Co je empatie?

Empatie, jinak také emocionální inteligence, je naší důležitou součástí. Emocionální inteligence představuje schopnosti poznat sám sebe a své city, dovednost řídit je, vcítit se do druhých, umět budovat a pěstovat vztahy. Jejich rozvoj vám pomůže nejen k spokojenému životu, vyhnete se tím opakování stejných chyb a získáte to, co ne všichni dokáží, naučíte se číst myšlenky jiných.

Pokud chcete vědět pravdu, dívejte se do očí

  1. Lidi vám lhát mohou a klidně do očí, ale pamatujte si, že tělo nikdy nelže a oči jsou pak okny do duše. Koukejte se proto lidem do očí. Pokud jej téma zaujme a pohltí ho zcela přirozeně se mu rozšíří zorničky. Při znechucení a nezájmu se naopak zúží.

  2. Všímejte si, jak intonuje, když něco vypráví. Směje se? Je hlučný a uvolněný nebo se drží zpět? Všímejte si, čemu se směje. Jaký má tón, když s vámi mluví? Je nervózní? Cítíte v něm strach a nervozitu? I útok nebo zvýšený hlas, může být obranný mechanismus, který chce má zamaskovat něco, co by nám mělo být utajeno. Chvěje se mu hlas? Nejspíš je nervózní anebo se bojí. Může se cítit nejistě a třeba i váhá nad tím, co si o něm myslíte. Kdo hovoří příliš hlasitě a není nedoslýchavý, chce se mermomocí prosadit, je dominantní, ukrývá vztek, zlobu a mnohdy i vnitřní komplex.

  3. Víc něž 90% lidské komunikace je neverbální. Vnímejte pózy, gesta, výrazy v obličeji i jeho zabarvení. Všímejte si, jak si dotyčný sedne, jestli je shrbený, jak má ruce i nohy a jak dýchá. Napovídá i to, jak se naklání, jestli se naopak odtahuje, jestli je netrpělivý, nespokojený, podrážděný, jestli kopíruje naše gesta anebo nikoliv. Vysunutá brada je kupříkladu projevem bojovnosti a dominance. Překřížené ruce symbolizují, že se dotyčný necítí příjemně a nechce si vás pustit k tělu.

  4. Aniž bychom si to uvědomovali, zrcadlíme se. Když se na nás někdo usměje, obvykle se usmějeme také. Když někdo zívne, nutí nás to zívnout. Podobně je to s postojem, držení rukou i tónem hlasu.

  5. Poslouchejte své podvědomí, své vnitřní já, svou vlastní intuici. Pochybnosti a vnitřní našeptávač se vždy vyplatí poslouchat.

Čtení myšlenek nepatří k magii nebo k nadpřirozeným schopnostem, i když výjimečné bezesporu jsou, jde o nadprůměrné empatické schopnosti, které je možno natrénovat.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu páže pohárů

Balíček tarotových karet je čím dále častěji žádanou zábavnou činností pro výklad. Mnoho lidí však se na karty obrací i proto, že touží vyložit budoucnost, protože jim již v minulosti přinesla věštba jistou pravděpodobnost a dobré je občas při rozhodování mít pohled i karet.

HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.