Jak zjistit, že ve vašem domě straší

Je tomu bohužel tak, některé domy mají problém s duchy. Straší v nich. Děje se tomu tak proto, že duchové mrtvých se nedokáží posunout dál. Zůstanou v domě uvězněni. Pokud se tom tak stane v případě vašeho domu, nemusí to být zrovna příjemné.

Máte podezření, že tato situace se týká vašeho domu a vy se ptáte proč tomu tak je? Existuje spousta důvodů, proč k tomu dochází a které se mohou zdánlivě na první dojem zdát jako nadpřirozené. Pozor, setkat se s nimi můžete i v bytech a novostavbách.

 Kde se vzali tu se vzali duchové?

Povětšinou nás v domech straší zbloudilé duše zemřelých, kteří nenašli cestu na onen svět a uvízli na zemi. Obvykle jde o duše těch, kteří zemřeli při nehodách, sebevraždě, byli zavražděni, příliš lpěli na majetku anebo také i ty, jež nechtějí opustit své blízké. Víte, že každá duše má po smrti 42 dnů na to, aby odešla do světla? Pokud to však nezvládne, zůstane na zemi a pak jí s odchodem musíme pomoci my.

 Jak poznáte, že máte doma ducha?

Nejlepšími identifikátory duchů jsou děti a domácí mazlíčci, někdy jej však poznáte i vy sami. objevují se především v podvečer anebo v noci. Projevují se prapodivnými zvuky, stíny a průvanem. Slyšet můžete různé vrzání nebo šouravé kroky. Samy od sebe se zapínají a vypínají nejrůznější elektrické spotřebiče, zhasínají a rozsvěcují světla a předměty se samy pohybují. Zdát se vám rovněž mohou strašidelné sny, které se často opakují.

 Jak se jich zbavit?

Jestliže z nich budete mít strach, budou mít radost, protože právě z něj čerpají nejvíce energie. Pakliže je proto chcete z vašeho příbytku vyhnat, zahrňte ho láskou. Buďte pozitivní, mluvte na něj, nic mu nevyčítejte. Jen mu zcela jasně řekněte, že ho doma nechcete a aby odešel pryč. Důležité je také, abyste se zbavili negativní energie. Odpusťte všem, co vám ublížili a odpusťte i sami sobě. Duchové se pak nebudou mít z čeho u vás živit a budou se muset porozhlédnout jinde. Nezapomeňte pak na důkladnou očistu obydlí. Užít k tomu můžete různá vykuřovadla, ale použít můžete i obyčejnou kuchyňskou sůl, s níž dům zbavíte negativní energie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Význam čísla 666

Číslo 666 se zmítá mezi nebem a peklem. Někdo číslo označuje za ďábelské a někdo jiný pro změnu zase za andělské. Ať tak, nebo tak, jde o číslo s ohromnou silou. Číslo 666 nás učí a dává nám najevo, že nic není tak špatné, jak se zdá. Vzkazuje nám, že potřebujeme být velmi trpěliví a máme si dopřát více času na rozmyšlenou. K těm správným rozhodnutím je zapotřebí čas.