Jak zjistit, že ve vašem domě straší

Je tomu bohužel tak, některé domy mají problém s duchy. Straší v nich. Děje se tomu tak proto, že duchové mrtvých se nedokáží posunout dál. Zůstanou v domě uvězněni. Pokud se tom tak stane v případě vašeho domu, nemusí to být zrovna příjemné.

Máte podezření, že tato situace se týká vašeho domu a vy se ptáte proč tomu tak je? Existuje spousta důvodů, proč k tomu dochází a které se mohou zdánlivě na první dojem zdát jako nadpřirozené. Pozor, setkat se s nimi můžete i v bytech a novostavbách.

 Kde se vzali tu se vzali duchové?

Povětšinou nás v domech straší zbloudilé duše zemřelých, kteří nenašli cestu na onen svět a uvízli na zemi. Obvykle jde o duše těch, kteří zemřeli při nehodách, sebevraždě, byli zavražděni, příliš lpěli na majetku anebo také i ty, jež nechtějí opustit své blízké. Víte, že každá duše má po smrti 42 dnů na to, aby odešla do světla? Pokud to však nezvládne, zůstane na zemi a pak jí s odchodem musíme pomoci my.

 Jak poznáte, že máte doma ducha?

Nejlepšími identifikátory duchů jsou děti a domácí mazlíčci, někdy jej však poznáte i vy sami. objevují se především v podvečer anebo v noci. Projevují se prapodivnými zvuky, stíny a průvanem. Slyšet můžete různé vrzání nebo šouravé kroky. Samy od sebe se zapínají a vypínají nejrůznější elektrické spotřebiče, zhasínají a rozsvěcují světla a předměty se samy pohybují. Zdát se vám rovněž mohou strašidelné sny, které se často opakují.

 Jak se jich zbavit?

Jestliže z nich budete mít strach, budou mít radost, protože právě z něj čerpají nejvíce energie. Pakliže je proto chcete z vašeho příbytku vyhnat, zahrňte ho láskou. Buďte pozitivní, mluvte na něj, nic mu nevyčítejte. Jen mu zcela jasně řekněte, že ho doma nechcete a aby odešel pryč. Důležité je také, abyste se zbavili negativní energie. Odpusťte všem, co vám ublížili a odpusťte i sami sobě. Duchové se pak nebudou mít z čeho u vás živit a budou se muset porozhlédnout jinde. Nezapomeňte pak na důkladnou očistu obydlí. Užít k tomu můžete různá vykuřovadla, ale použít můžete i obyčejnou kuchyňskou sůl, s níž dům zbavíte negativní energie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

KYVADLO – ROZHOUPEJTE SVŮJ OSUD

Věštění pomocí kyvadla je skutečně jednodušší, než by se mohlo zdát. Více méně k němu totiž ani nepotřebujete nic kupovat: stačí závaží zavěšené na provázku. Dá se použít i řetízek s přívěškem nebo prsten. Mnohem důležitější je soustředěnost, koncentrace a myšlenka. V ní je totiž síla celého principu věštby. Pokud se ptáte proč zvolit kyvadlo na místo karet nebo věštby z kávové sedliny, odpověď je skutečně prostá: rychlost a ve většině případu jednoznačná odpověď ANO – NE.

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.