Jak zjistit, že ve vašem domě straší

Je tomu bohužel tak, některé domy mají problém s duchy. Straší v nich. Děje se tomu tak proto, že duchové mrtvých se nedokáží posunout dál. Zůstanou v domě uvězněni. Pokud se tom tak stane v případě vašeho domu, nemusí to být zrovna příjemné.

Máte podezření, že tato situace se týká vašeho domu a vy se ptáte proč tomu tak je? Existuje spousta důvodů, proč k tomu dochází a které se mohou zdánlivě na první dojem zdát jako nadpřirozené. Pozor, setkat se s nimi můžete i v bytech a novostavbách.

 Kde se vzali tu se vzali duchové?

Povětšinou nás v domech straší zbloudilé duše zemřelých, kteří nenašli cestu na onen svět a uvízli na zemi. Obvykle jde o duše těch, kteří zemřeli při nehodách, sebevraždě, byli zavražděni, příliš lpěli na majetku anebo také i ty, jež nechtějí opustit své blízké. Víte, že každá duše má po smrti 42 dnů na to, aby odešla do světla? Pokud to však nezvládne, zůstane na zemi a pak jí s odchodem musíme pomoci my.

 Jak poznáte, že máte doma ducha?

Nejlepšími identifikátory duchů jsou děti a domácí mazlíčci, někdy jej však poznáte i vy sami. objevují se především v podvečer anebo v noci. Projevují se prapodivnými zvuky, stíny a průvanem. Slyšet můžete různé vrzání nebo šouravé kroky. Samy od sebe se zapínají a vypínají nejrůznější elektrické spotřebiče, zhasínají a rozsvěcují světla a předměty se samy pohybují. Zdát se vám rovněž mohou strašidelné sny, které se často opakují.

 Jak se jich zbavit?

Jestliže z nich budete mít strach, budou mít radost, protože právě z něj čerpají nejvíce energie. Pakliže je proto chcete z vašeho příbytku vyhnat, zahrňte ho láskou. Buďte pozitivní, mluvte na něj, nic mu nevyčítejte. Jen mu zcela jasně řekněte, že ho doma nechcete a aby odešel pryč. Důležité je také, abyste se zbavili negativní energie. Odpusťte všem, co vám ublížili a odpusťte i sami sobě. Duchové se pak nebudou mít z čeho u vás živit a budou se muset porozhlédnout jinde. Nezapomeňte pak na důkladnou očistu obydlí. Užít k tomu můžete různá vykuřovadla, ale použít můžete i obyčejnou kuchyňskou sůl, s níž dům zbavíte negativní energie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

VĚŠTBA KOSTKAMI: ODPOVĚĎ V ČÍSLECH

Princip věštění pomocí hracích kostek je velmi jednoduchý. Musíte ale brát v potaz, že i způsob, kterým vám budou kostky odpovídat, bude rovněž jednoduchý. Nikdy nedospějete k rozvoji odpovědí tak jako třeba u tarotových, hracích nebo věšteckých karet. Věštci a aktivní uživatelé argumentují tento fakt tvrzením, že kostka je základní těleso, za nímž se nic neukrývá, má jasně dané a stanovené rozměry, jediný a pravý počet stěn a její hod nelze ovlivnit. Má těžiště, které je ovládáno stejnou hmotností z každé strany, horizontálně i vertikálně., vše tedy záleží spíše na náhodě či osudu, není možné si hod vypočítat.

Kruhy v obilí

Kruhy v obilí jsou zvláštními a velmi zajímavými útvary, které mají podobu geometrických obrazců, které jsou tvořené polehlými rostlinami obilí anebo jinou zemědělskou plodinou. vždy je obestíralo určité tajemství. Všeobecně, obrazce v obilí byly vždy spojeny s mimozemšťany i čarodějnicemi.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.