Jak zjistit, že ve vašem domě straší

Je tomu bohužel tak, některé domy mají problém s duchy. Straší v nich. Děje se tomu tak proto, že duchové mrtvých se nedokáží posunout dál. Zůstanou v domě uvězněni. Pokud se tom tak stane v případě vašeho domu, nemusí to být zrovna příjemné.

Máte podezření, že tato situace se týká vašeho domu a vy se ptáte proč tomu tak je? Existuje spousta důvodů, proč k tomu dochází a které se mohou zdánlivě na první dojem zdát jako nadpřirozené. Pozor, setkat se s nimi můžete i v bytech a novostavbách.

 Kde se vzali tu se vzali duchové?

Povětšinou nás v domech straší zbloudilé duše zemřelých, kteří nenašli cestu na onen svět a uvízli na zemi. Obvykle jde o duše těch, kteří zemřeli při nehodách, sebevraždě, byli zavražděni, příliš lpěli na majetku anebo také i ty, jež nechtějí opustit své blízké. Víte, že každá duše má po smrti 42 dnů na to, aby odešla do světla? Pokud to však nezvládne, zůstane na zemi a pak jí s odchodem musíme pomoci my.

 Jak poznáte, že máte doma ducha?

Nejlepšími identifikátory duchů jsou děti a domácí mazlíčci, někdy jej však poznáte i vy sami. objevují se především v podvečer anebo v noci. Projevují se prapodivnými zvuky, stíny a průvanem. Slyšet můžete různé vrzání nebo šouravé kroky. Samy od sebe se zapínají a vypínají nejrůznější elektrické spotřebiče, zhasínají a rozsvěcují světla a předměty se samy pohybují. Zdát se vám rovněž mohou strašidelné sny, které se často opakují.

 Jak se jich zbavit?

Jestliže z nich budete mít strach, budou mít radost, protože právě z něj čerpají nejvíce energie. Pakliže je proto chcete z vašeho příbytku vyhnat, zahrňte ho láskou. Buďte pozitivní, mluvte na něj, nic mu nevyčítejte. Jen mu zcela jasně řekněte, že ho doma nechcete a aby odešel pryč. Důležité je také, abyste se zbavili negativní energie. Odpusťte všem, co vám ublížili a odpusťte i sami sobě. Duchové se pak nebudou mít z čeho u vás živit a budou se muset porozhlédnout jinde. Nezapomeňte pak na důkladnou očistu obydlí. Užít k tomu můžete různá vykuřovadla, ale použít můžete i obyčejnou kuchyňskou sůl, s níž dům zbavíte negativní energie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak plánují svou svatbu jednotlivá znamení podle hvězd

Uvažovali jste někdy i o tom, že vaše nebeské znamení může významně ovlivnit váš přístup a preference u svateb? Je to skutečně velice zajímavé, co všechno hvězdy mohou ovlivnit. Porovnejte sami, jak moc se astrologický výklad se skutečností shodují. Inspirujte se anebo pokud se na nějakou svatbu chystáte, připravte se na to, co vás čeká.

Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.