Erotický horoskop – Váhy

Hloubavá Váha se v posteli zcela změní k nepoznání. Máte rádi překvapení? Pak si do své lože Váhu určitě připusťte. Budete velice překvapeni, jak se z tak inteligentní a vážné osoby stane zvíře s neukojenou chutí k sexu.

Pokud jste ženou a hledáte milence, který vám dodá pocit toho, že jste nádherná, dokonalá a také s přesností ukojí vaše touhy, pak byste měla zabrousit i mužů, narozených ve znamení Vah. Ač se na první pohled nemusí zdát, že jde o náruživého milence, pak opak je pravdou. Váhy to nedávají na první pohled znát, spíše se chovají nenápadně, ale až se důvěrně poznáte, dokážou s vámi divy. Jsou naprosto fenomenálními milenci a ženy se pak do nich snadno zamilovávají. Navíc jsou dost něžní, mají cit a ženě dokážou sklonit neuvěřitelné poklony. Všechno ale myslí naprosto vážně. Jen možná z vážných vztahů mají trochu hrůzu a tak se nevážou přejít o dům dál. Bohužel jsou nevěrní, ale na svá oblíbená místa se zase vracejí a bývají přijati právě proto, jak dokonalými milenci jsou.

Žena Váha

Váhavá žena Váha nikam nespěchá. Je ráda lovena, a pokud si vzhlédne muže, dá mu dostatečný prostor k tomu, aby ji lovil. V něm se pak vzbudí pocit, že sám dlouho ulovit a je tak pro něj kořist – Váha, hodně ceněna. Přitom chytrá žena ve znamení Vah se sama přičinila k tomu, aby tohoto muže získala. V ložnici mu ráda přenechá volnou ruku, i když jej na celou akci dokáže pekelně eroticky stimulovat třeba svůdným prádlem, nebo atmosférou a tak dále. Ženy – Váhy milují sex, ale jsou v něm raději podřízeny partnerovi. Nerady vezmou věc do svých rukou, ale nechají si od partnera diktovat, jakým směrem se erotické hrátky budou ubírat. Dalo by se předvídat, že jsou Váhy věrné, ale i když od partnera vyžadují úplnou oddanost, pak samy klidně flirtují a navazují krátkodobé známosti po celý život.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu čtyři meče

Sedmdesát osm karet tarotu slouží k výkladu budoucnosti již několik let, několik staletí. Lidé se na karty obrací v době, kdy už neví co a jak, nebo i pravidelně, aby jim karty poradily, co a jak dál, anebo také pokud se chtějí pobavit. Možností je několik, každopádně jsou karty populární a tak jsou i lidé, kteří si díky nim vydělávají na živobytí. Je tak jasné, že na věštbě z tarotových karet něco být musí.

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.