Erotický horoskop – Váhy

Hloubavá Váha se v posteli zcela změní k nepoznání. Máte rádi překvapení? Pak si do své lože Váhu určitě připusťte. Budete velice překvapeni, jak se z tak inteligentní a vážné osoby stane zvíře s neukojenou chutí k sexu.

Pokud jste ženou a hledáte milence, který vám dodá pocit toho, že jste nádherná, dokonalá a také s přesností ukojí vaše touhy, pak byste měla zabrousit i mužů, narozených ve znamení Vah. Ač se na první pohled nemusí zdát, že jde o náruživého milence, pak opak je pravdou. Váhy to nedávají na první pohled znát, spíše se chovají nenápadně, ale až se důvěrně poznáte, dokážou s vámi divy. Jsou naprosto fenomenálními milenci a ženy se pak do nich snadno zamilovávají. Navíc jsou dost něžní, mají cit a ženě dokážou sklonit neuvěřitelné poklony. Všechno ale myslí naprosto vážně. Jen možná z vážných vztahů mají trochu hrůzu a tak se nevážou přejít o dům dál. Bohužel jsou nevěrní, ale na svá oblíbená místa se zase vracejí a bývají přijati právě proto, jak dokonalými milenci jsou.

Žena Váha

Váhavá žena Váha nikam nespěchá. Je ráda lovena, a pokud si vzhlédne muže, dá mu dostatečný prostor k tomu, aby ji lovil. V něm se pak vzbudí pocit, že sám dlouho ulovit a je tak pro něj kořist – Váha, hodně ceněna. Přitom chytrá žena ve znamení Vah se sama přičinila k tomu, aby tohoto muže získala. V ložnici mu ráda přenechá volnou ruku, i když jej na celou akci dokáže pekelně eroticky stimulovat třeba svůdným prádlem, nebo atmosférou a tak dále. Ženy – Váhy milují sex, ale jsou v něm raději podřízeny partnerovi. Nerady vezmou věc do svých rukou, ale nechají si od partnera diktovat, jakým směrem se erotické hrátky budou ubírat. Dalo by se předvídat, že jsou Váhy věrné, ale i když od partnera vyžadují úplnou oddanost, pak samy klidně flirtují a navazují krátkodobé známosti po celý život.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - BERAN

Hvězdy vám poodhalují vaši charakteristiku, nasměrují správným směrem v oblasti kariéry nebo studia, ví také, co prospěje vašemu tělu a umí vám vybrat i správnou dovolenou. Další cennou radou pak může být i volba partnera. Hvězdy dobře vědí, s kým najdete společnou řeč a kdo je pro vás ideální společník pro cestu životem. Myslete však i na to, že jde pouze o základ a spousta dalších aspektů může z formálně ideálního spojení udělat i peklo na zemi. Důležité je vždy naslouchat svému srdci a nechat se vést přirozenou přitažlivostí osudu. Láska je kořením života.

Jak se k sobě hodí Panna a Panna

Poněkud svébytné spojení panuje mezi partnery dvou panen. Toto zemské znamení je tako z jiné galaxie a často má potíže někam zapadnout, aby mu bylo porozuměno. Zdá se, že hovoří jiným jazykem. Proto pokud na sebe dvě panny narazí, je to velice příjemné setkání, po čase si padnou do noty a už spolu cvrlikají jako zamilované hrdličky. Potíž je v tom, že takto obecně dvě panny samy na sebe nenarazí, neboť se na první pohled většinou zase tolik nepřitahují, proto je ani nějaké hlubší setkání neláká.

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.