Erotický horoskop – Váhy

Hloubavá Váha se v posteli zcela změní k nepoznání. Máte rádi překvapení? Pak si do své lože Váhu určitě připusťte. Budete velice překvapeni, jak se z tak inteligentní a vážné osoby stane zvíře s neukojenou chutí k sexu.

Pokud jste ženou a hledáte milence, který vám dodá pocit toho, že jste nádherná, dokonalá a také s přesností ukojí vaše touhy, pak byste měla zabrousit i mužů, narozených ve znamení Vah. Ač se na první pohled nemusí zdát, že jde o náruživého milence, pak opak je pravdou. Váhy to nedávají na první pohled znát, spíše se chovají nenápadně, ale až se důvěrně poznáte, dokážou s vámi divy. Jsou naprosto fenomenálními milenci a ženy se pak do nich snadno zamilovávají. Navíc jsou dost něžní, mají cit a ženě dokážou sklonit neuvěřitelné poklony. Všechno ale myslí naprosto vážně. Jen možná z vážných vztahů mají trochu hrůzu a tak se nevážou přejít o dům dál. Bohužel jsou nevěrní, ale na svá oblíbená místa se zase vracejí a bývají přijati právě proto, jak dokonalými milenci jsou.

Žena Váha

Váhavá žena Váha nikam nespěchá. Je ráda lovena, a pokud si vzhlédne muže, dá mu dostatečný prostor k tomu, aby ji lovil. V něm se pak vzbudí pocit, že sám dlouho ulovit a je tak pro něj kořist – Váha, hodně ceněna. Přitom chytrá žena ve znamení Vah se sama přičinila k tomu, aby tohoto muže získala. V ložnici mu ráda přenechá volnou ruku, i když jej na celou akci dokáže pekelně eroticky stimulovat třeba svůdným prádlem, nebo atmosférou a tak dále. Ženy – Váhy milují sex, ale jsou v něm raději podřízeny partnerovi. Nerady vezmou věc do svých rukou, ale nechají si od partnera diktovat, jakým směrem se erotické hrátky budou ubírat. Dalo by se předvídat, že jsou Váhy věrné, ale i když od partnera vyžadují úplnou oddanost, pak samy klidně flirtují a navazují krátkodobé známosti po celý život.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.