Tajemství bohatství

Kdo by nechtěl být bohatý. Dnes již to nemusí být až tak nemožné, jak tomu bylo v minulosti, kdy šance stát se z chudého boháčem byly skutečně minimální. Aby se tomu však stalo, je zapotřebí řídit se několika pravidly.

Inspirovali jsme se u Američanů, kde je toto téma velmi oblíbené. Ve Spojených státech k němu vyšla již řada knih a proběhla i řada studií, které měly odhalit v čem tkví tajemství bohatství.

 Tipy a rady na to, jak přijít k bohatství

V dnešní době je sice možné se stát milionářem, ale jen málokdo si uvědomuje, že se tomu nestává ze dne na den. Aby toho dosáhl, je zapotřebí držet se několika pravidel:

 1. Snažte se o zvýšení příjmu, které se bude pravidelně opakovat. Kontrolujte tol peněz, které máte možnost získat.

 2. Změňte způsob uvažování. Mějte vizi a odhodlání dosáhnout svých cílů. Poznejte sami sebe.

 3. Neutrácejte! Dokud tomu nebude odpovídat váš příjem, nekupujte si věci, na které nemáte.Důležitá je pracovní morálka a ne cetky.

 4. Spořte! Spořte si i kdyby mělo jít o malou částku, každá úspora je dobrá. Peníze si ukládejte ideálně na jiný účet, který budete mít výlučně jen ke spoření.

 5. Investujte do sebe. Je to nejlepší, co můžete udělat. Vzdělávejte se, čtěte si, poslouchejte, relaxujte. Mnoho úspěšných a bohatých lidí jsou zarytí čtenáři, kteří mají přehled o dění ve světě. Dokáže jim to totiž otevřít další možnosti, které mohou využít.

 6. Každý úspěšný člověk ví, co od života chce. Ujasněte si to. Stanovte si své cíle a realizujte je. Stanovte si k tomu klidně i plán.

 7. Vyhýbejte se zbytečným dluhům. Chudé dělají dluhy dělají ještě chudšími. Bohatí lidé si peníze půjčují k tomu, aby byli ještě více bohatí.

 8. Peníze se pro vás nikdy nesmí stát životní prioritou.

 9. Nedávejte si proto za cíl vydělat milion korun. Své cíle neustále posouvejte, abyste se mohli posouvat dále a dále.

 10. Obklopujte se úspěšnými lidmi, kteří s ostatními sdílejí své vize. Je to místo pro příležitosti pro vyburcování k nějaké činnosti.

 11. Nic není nemožné. Věřte, že jednou bohatí budete. Neodsuzujte bohaté. Ti, kteří je nenávidí, zpravidla se nikdy bohatými nestanou.

 12. Využijte každou příležitost, která se vám naskytne. Otevřete svou mysl i srdce novým nápadům.

 13. Myslíte si, že se s minimálním vzděláním můžete stát milionářem? To je ale naivní představa. Pokud si neuvědomíte, že základem úspěchu je nejen celoživotní práce, ale i vzdělávání se, rozvíjení svých schopností, nikdy nebudete moci dosáhnout bohatství.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Dejte si pozor na věci, které vám kradou energii

Rozbité a nefunkční věci

Je absolutním nesmyslem doma skladovat něco, co už ztratilo svou funkci a význam. Pokud je to možné, opravte to a jestli ne, tak se toho prostě zbavte. Je přitom jedno, zda se jedná o kapající kohoutek, naštípnuté talíře, porouchané rádio anebo fotoaparát. Nic, co funguje jen tak na půl, vám do života nepřinese nic dobrého. Věci se budou zadrhávat, příležitosti budou ubývat a peníze budou odtékat.

Henna

Již řadu tisíciletí, se zejména v asijských zemích (v Indii, Maroku, Pákistánu, Jemenu, Afghánistánu, Libyi, Súdánu, Íránu a Somálsku), pěstuje hennovník bílý, který se suší a drtí na jemný prášek zelené a hnědočervené barvy. Ten se pak pro velké množství pigmentů (zejména těch červených) užívá k barvení vlasů, nehtů, kůže, hedvábí a vlny.