Tajemství bohatství

Kdo by nechtěl být bohatý. Dnes již to nemusí být až tak nemožné, jak tomu bylo v minulosti, kdy šance stát se z chudého boháčem byly skutečně minimální. Aby se tomu však stalo, je zapotřebí řídit se několika pravidly.

Inspirovali jsme se u Američanů, kde je toto téma velmi oblíbené. Ve Spojených státech k němu vyšla již řada knih a proběhla i řada studií, které měly odhalit v čem tkví tajemství bohatství.

 Tipy a rady na to, jak přijít k bohatství

V dnešní době je sice možné se stát milionářem, ale jen málokdo si uvědomuje, že se tomu nestává ze dne na den. Aby toho dosáhl, je zapotřebí držet se několika pravidel:

 1. Snažte se o zvýšení příjmu, které se bude pravidelně opakovat. Kontrolujte tol peněz, které máte možnost získat.

 2. Změňte způsob uvažování. Mějte vizi a odhodlání dosáhnout svých cílů. Poznejte sami sebe.

 3. Neutrácejte! Dokud tomu nebude odpovídat váš příjem, nekupujte si věci, na které nemáte.Důležitá je pracovní morálka a ne cetky.

 4. Spořte! Spořte si i kdyby mělo jít o malou částku, každá úspora je dobrá. Peníze si ukládejte ideálně na jiný účet, který budete mít výlučně jen ke spoření.

 5. Investujte do sebe. Je to nejlepší, co můžete udělat. Vzdělávejte se, čtěte si, poslouchejte, relaxujte. Mnoho úspěšných a bohatých lidí jsou zarytí čtenáři, kteří mají přehled o dění ve světě. Dokáže jim to totiž otevřít další možnosti, které mohou využít.

 6. Každý úspěšný člověk ví, co od života chce. Ujasněte si to. Stanovte si své cíle a realizujte je. Stanovte si k tomu klidně i plán.

 7. Vyhýbejte se zbytečným dluhům. Chudé dělají dluhy dělají ještě chudšími. Bohatí lidé si peníze půjčují k tomu, aby byli ještě více bohatí.

 8. Peníze se pro vás nikdy nesmí stát životní prioritou.

 9. Nedávejte si proto za cíl vydělat milion korun. Své cíle neustále posouvejte, abyste se mohli posouvat dále a dále.

 10. Obklopujte se úspěšnými lidmi, kteří s ostatními sdílejí své vize. Je to místo pro příležitosti pro vyburcování k nějaké činnosti.

 11. Nic není nemožné. Věřte, že jednou bohatí budete. Neodsuzujte bohaté. Ti, kteří je nenávidí, zpravidla se nikdy bohatými nestanou.

 12. Využijte každou příležitost, která se vám naskytne. Otevřete svou mysl i srdce novým nápadům.

 13. Myslíte si, že se s minimálním vzděláním můžete stát milionářem? To je ale naivní představa. Pokud si neuvědomíte, že základem úspěchu je nejen celoživotní práce, ale i vzdělávání se, rozvíjení svých schopností, nikdy nebudete moci dosáhnout bohatství.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.