Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.

Pokud ještě s věštěním váháte a říkáte si, že věštit budoucnost i nechávají jen zoufalci, tak vás musíme vyvést z omylu. Výzkumy zjistily, že to rozhodně žádní zoufalci nejsou. Ba naopak, k výkladu karet inklinují vzdělaní lidé s dobrou prací, partnery i dobrým rodinným zázemím a plány. Jsou to lidé racionální, kteří poměrně dobře zvládají svůj život.

 Proč tedy si necháváme věštit budoucnost?

Touhu znát svou budoucnost, mají i ti největší skeptici, kteří hlásají, že podobným věcem nevěří. Každý by se rád dozvěděl, zda je jeho pachtění ku prospěchu. Každý touží po lepším životě. Téměř každý by rád věřil v něco lepšího. Možná i to je ten důvod, proč se k věštbě lidé obrací i v jednadvacátém století a zcela bez rozdílu, zda to jsou muži nebo ženy. Podle psychologů i v tomhle racionálním světě k věštbě lidé inklinují proto, že hledáme odpovědi na otázky, na které si neumíme odpovědět. Také hledáme smysl života i světa, jenž nás obklopuje. A touto oklikou se dostáváme ke spiritualismu, jehož otázky jsou součástí. Je to navíc i to, co nás dělá lidmi.

 Nechat věštit je špatné

Říká se také, že člověk věštbu bezděky přijme za svou a pak je její scénář nevyhnutelně daný. Ale to není pravda, protože každý z nás máme svůj život v rukou a můžeme jej měnit. Jde pouze o nejvíce pravděpodobnou možnost, která se udá, když s tím nic neuděláme. Samozřejmě, že zklamání je, když věštění své budoucnosti svěříte tomu nepravému. Nechat si vyvěštit budoucnost od skutečného profíka však může být pouze přínosem.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Kávová sedlina? Naučte se v ní číst jako profesionál!

Milujete dobrou kávu a rádi si ji dopřáváte při četbě horoskopu nebo čtení o esoterice? Co spojit příjemné s užitečným a dopřát si lahodnou kávu a přitom se dozvědět co vás čeká? Káva je všemocná rostlina, která už po mnoho století, pomáhá v medicíně, povzbuzuje mysl i duši a slouží k výčtu budoucnosti. Naučit se číst v kávové sedlině můžete i vy.

Kdy je ta nejvhodnější doba pro svatbu podle horoskopu

Podle někoho nenastane ten správný okamžik pro vstup do manželství, jiní si myslí, že tomu tak je kdykoliv (čím dříve, tím lépe). Správný výběr data svatby je bezesporu důležitý, protože může ovlivnit celý vztah, víte však, jak tomu mají jednotlivá znamení? Pokud netušíte, poradíme vám, třeba vám to pomůže ve vlastním rozhodování.

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).