Numerologie – číslo 7

Popularitu si v posledních letech získala numerologie, což je obor, nauka o číslech, ale poněkud z jiného hlediska, než-li matematického. Jde o vliv čísla na danou osobu, ale i události, konkrétní situace. Čísla totiž mohou povědět více, než jen konkrétní počet.

Charakteristika čísla sedm

Sedmička je obecně braná jako šťastné číslo, ale málokdo ví, že je také, a to z pohledu numerologie především – také velice citlivé číslo. Ukazuje na odpočinek, meditaci a duchovní založení, a také ukazuje na inteligenci. Sedmička je dost klidné číslo, které s sebou ale také nese i negativní část a to tu, která má sklony k samotářství, zoufalství a melancholii až náladovost.

Nadpřirozené schopnosti

Osoby, které mají osobní číslo z pohledu numerologie sedm, by se ve svém profesním životě rozhodně měli zaměřit na práci duševně založenou, například léčitelství, ale i celkově pomoc potřebným a tak dále. vyloučené pozice nejsou ani duchovní, jako kněz a tak dále, ale to už je na rozhodnutí jedince, který je sedmičkou a díky ní má přirozeně dáno vnímat duše, být citlivý a vnímavý vůči citům a pocitům jiných a tak dále.

Nesnadné manželství

Hodně často sedmičky žijí sami, neboť partnerství a manželský svazek je pro ně dost svazující, protože sedmičky mají potřebu nezávislosti a svobody. Stěží se podřizují, ale přitom jim záleží na citu jiných a to je pro ně dost omezující, vznikají konflikty vnitřní, které se projevují i navenek. Pro sedmičky je to dost komplikovaná situace a tak raději utíkají do nitra sebe a také samoty. Budou šťastné, pokud budou žít někde na venkově, u lesa, nebo u moře, prostě tam, kde je klid, dá se skvěle relaxovat a je tam také čerstvý vzduch. To je ideální spojení pro sedmičky, citlivé a introvertní povahy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 LVI

Patříte mezi tři šťastná znamení, kterým se letos opravdu povede a bude to stát za to. Koneckonců, poslední léta jste dřeli, je na čase sklízet ovoce. Dejte svůj život konečně do pohybu: rok 2015 přeje proměnám i stabilním projektům a hlavně, milí Lvi, přeje vám! Příležitostí bude dostatek, a pokud něco nevyjde hned napoprvé, jednoduše si počkáte na další šanci. Jste-li ale od přírody netrpěliví, můžete si vytvořit šance i sami: máte proto prostor, finance i trochu toho nezbytného štěstí. Zkuste objevit ve své práci poslání i zábavu. Třeba budete moci pomáhat druhým nebo se postaráte o poprask ve světě kreativních nápadů. Hvězdy se budou bavit s vámi a dopřejí vám dostatek možností jak se zviditelnit. Nezůstávejte v pozadí, máte nadosah celý svět.

DOVOLENÁ PODLE HVĚZD

Nemůžete se rozhodnout, kam letos v roce 2015 na dovolenou? Co od ní vlastně vůbec očekáváte? Mnozí relaxaci, klid, jiní poznávání a zábavu. To jak budete trávit volno, není podstatné, co je důležité je to, abyste si to maximálně užili! Proto se poraďte s hvězdami, neboť ony vědí všechno: i to, kam byste se měli vydat a kde vám bude nejlépe.

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.