Numerologie – číslo 7

Popularitu si v posledních letech získala numerologie, což je obor, nauka o číslech, ale poněkud z jiného hlediska, než-li matematického. Jde o vliv čísla na danou osobu, ale i události, konkrétní situace. Čísla totiž mohou povědět více, než jen konkrétní počet.

Charakteristika čísla sedm

Sedmička je obecně braná jako šťastné číslo, ale málokdo ví, že je také, a to z pohledu numerologie především – také velice citlivé číslo. Ukazuje na odpočinek, meditaci a duchovní založení, a také ukazuje na inteligenci. Sedmička je dost klidné číslo, které s sebou ale také nese i negativní část a to tu, která má sklony k samotářství, zoufalství a melancholii až náladovost.

Nadpřirozené schopnosti

Osoby, které mají osobní číslo z pohledu numerologie sedm, by se ve svém profesním životě rozhodně měli zaměřit na práci duševně založenou, například léčitelství, ale i celkově pomoc potřebným a tak dále. vyloučené pozice nejsou ani duchovní, jako kněz a tak dále, ale to už je na rozhodnutí jedince, který je sedmičkou a díky ní má přirozeně dáno vnímat duše, být citlivý a vnímavý vůči citům a pocitům jiných a tak dále.

Nesnadné manželství

Hodně často sedmičky žijí sami, neboť partnerství a manželský svazek je pro ně dost svazující, protože sedmičky mají potřebu nezávislosti a svobody. Stěží se podřizují, ale přitom jim záleží na citu jiných a to je pro ně dost omezující, vznikají konflikty vnitřní, které se projevují i navenek. Pro sedmičky je to dost komplikovaná situace a tak raději utíkají do nitra sebe a také samoty. Budou šťastné, pokud budou žít někde na venkově, u lesa, nebo u moře, prostě tam, kde je klid, dá se skvěle relaxovat a je tam také čerstvý vzduch. To je ideální spojení pro sedmičky, citlivé a introvertní povahy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

HOROR V AMITYVILLE 1: Zrození zla

Ronald, Louisa, Mark, John, Allison, Dawn – to jsou jména šesti obětí, nalezených v rodinném domě v Amityville, ve státě New York. Je 13. listopadu 1974, kdy Ronald DeFeo mladší po příchodu do místní restaurace sděluje svým přátelům, že se u nich v domě přihodilo něco hrozného a někdo zřejmě zabil jeho rodiče. Nikdo z přítomných neváhá a společně spěchají k domu na Long Islandu. To, co objevují je však mnohem děsivější než na co je původní zpráva mladého DeFea měla připravit. Nenalézají totiž jen zavražděné rodiče, ale i další těla. Celkem šest mrtvých – mimo rodičů byly zabity i děti, DeFeovy sourozenci. Něco je ale špatně. Proč přežil právě DeFeo? Kdo vraždil? Byla to práce místního gangstera?

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.