Numerologie – číslo 7

Popularitu si v posledních letech získala numerologie, což je obor, nauka o číslech, ale poněkud z jiného hlediska, než-li matematického. Jde o vliv čísla na danou osobu, ale i události, konkrétní situace. Čísla totiž mohou povědět více, než jen konkrétní počet.

Charakteristika čísla sedm

Sedmička je obecně braná jako šťastné číslo, ale málokdo ví, že je také, a to z pohledu numerologie především – také velice citlivé číslo. Ukazuje na odpočinek, meditaci a duchovní založení, a také ukazuje na inteligenci. Sedmička je dost klidné číslo, které s sebou ale také nese i negativní část a to tu, která má sklony k samotářství, zoufalství a melancholii až náladovost.

Nadpřirozené schopnosti

Osoby, které mají osobní číslo z pohledu numerologie sedm, by se ve svém profesním životě rozhodně měli zaměřit na práci duševně založenou, například léčitelství, ale i celkově pomoc potřebným a tak dále. vyloučené pozice nejsou ani duchovní, jako kněz a tak dále, ale to už je na rozhodnutí jedince, který je sedmičkou a díky ní má přirozeně dáno vnímat duše, být citlivý a vnímavý vůči citům a pocitům jiných a tak dále.

Nesnadné manželství

Hodně často sedmičky žijí sami, neboť partnerství a manželský svazek je pro ně dost svazující, protože sedmičky mají potřebu nezávislosti a svobody. Stěží se podřizují, ale přitom jim záleží na citu jiných a to je pro ně dost omezující, vznikají konflikty vnitřní, které se projevují i navenek. Pro sedmičky je to dost komplikovaná situace a tak raději utíkají do nitra sebe a také samoty. Budou šťastné, pokud budou žít někde na venkově, u lesa, nebo u moře, prostě tam, kde je klid, dá se skvěle relaxovat a je tam také čerstvý vzduch. To je ideální spojení pro sedmičky, citlivé a introvertní povahy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Tajemství karet Lenormand

Vykládat je možno z celé řady karet. K nejznámějším nejspíš patří taroty, cikánské karty, mariášky a lenormandy. V reálu je však výkladových karet mnohem víc. Některé kartářky se specializují pouze na jeden druh karet, jiné preferují jejich kombinaci. Vedle tarotu k velmi zajímavým výkladovým kartám náleží lenormandy.