Povolání podle znamení – Panna

Pro Panny je v zaměstnání nejdůležitější přesnost a manuálně zručná práce. Nejsou to osoby, které se derou na místa vedoucích pozic, manažerů a ředitelů. Naopak tito lidé velice rádi jsou ty ovečky, které udělají tu, jak se říká „špinavou práci“.

Panny hodně dbají na detail a i ty nejmenší dílky jsou schopné dát k sobě bez nějakého rozčilení. Takové práce, jako je zlatník, hodinář nebo třeba i zubní lékař, je budou velice bavit. Toto znamení má také vyvinuté cítěné pro čísla, takže ideální pro účetní, nebo finanční analytiky.

Sociální služby

Velkou předností panen je i to, že dokážou výborně soucítit s jinými, povolání sociální pracovnice v ústavu, léčitele, nebo poradce, vychovatele, ale i pracovníka ZOO, veterináře je jako dělané. Panny nejsou tolik dychtivé po penězích, je pro ně nejdůležitější, aby ti, o které se starají, komu slouží, byli maximálně spokojení.

Pomalá práce, taky práce

Co se vleče, neuteče. To je možná nějaké obecné heslo pro zrozence panny, protože oni rozhodně nesnáší pracovat pod tlakem a rychle, rychle. Chtějí spíše práci, kde nejsou honění časem a ani nemusí riskovat. Pracovat s problémovou skupinou, nebo třeba i jako pokladní v supermarketu není nic pro ně. Pokud jsou pod tlakem, nerozhodují se správně, jsou nejisté a hlavně nejsou ve své kůži. Takový adrenalin jim prostě nesvědčí.

V menších kolektivech

Další specifikaci ideálního povolání pro zrozence ve znamení panny je i to, že nesnesou velké kolektivy. Práce v callcentrech je pro ně nepředstavitelná. Mají rádi kolektiv o nejlépe pěti lidech, kde vládne přátelská a otevřená atmosféra. V takových pozicích jsou skutečně spokojené a šťastné. Uplatní se třeba i jako cvičitelé jógy, masér, nebo kosmetička či kadeřnice. Přímý kontakt se zákazníkem je pro ně důležitý. Obecně v kosmetických službách se uplatní panny rády.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 KOZOROZI

Začátek roku bude problematický hlavně proto, že si s sebou nesete drobné problémy a resty z minulého roku. Vyřešte je co nejdříve, letošní rok totiž bude pořádně akční a vy musíte mít v prosinci čistý stůl. Už se vám nikdy nesmí stát, že se vám nakupí povinnosti, které budete vláčet jako těžkou kouli na noze. Využijte čerstvě sesbírané zkušenosti a zúročíte je v nových projektech a plánech. V roce 2015 položíte základy slibné budoucnosti, štěstí a blahobytu. Nebuďte sobečtí a myslete i na druhé. Můžete navázat dobrovolnickou spolupráci s významnou organizací – dají o vás všem vědět a budete na roztrhání. Bojíte se chudoby a nedostatku, čiňte tak, aby se váš strach nestal realitou. Přehnaná paranoia ale není na místě, tak nepropadejte depresím. Hvězdy vás mají rády a obzvlášť letos přejí zemským znamením. Máte to štěstí být narozen právě v tomto období.