Povolání podle znamení – Panna

Pro Panny je v zaměstnání nejdůležitější přesnost a manuálně zručná práce. Nejsou to osoby, které se derou na místa vedoucích pozic, manažerů a ředitelů. Naopak tito lidé velice rádi jsou ty ovečky, které udělají tu, jak se říká „špinavou práci“.

Panny hodně dbají na detail a i ty nejmenší dílky jsou schopné dát k sobě bez nějakého rozčilení. Takové práce, jako je zlatník, hodinář nebo třeba i zubní lékař, je budou velice bavit. Toto znamení má také vyvinuté cítěné pro čísla, takže ideální pro účetní, nebo finanční analytiky.

Sociální služby

Velkou předností panen je i to, že dokážou výborně soucítit s jinými, povolání sociální pracovnice v ústavu, léčitele, nebo poradce, vychovatele, ale i pracovníka ZOO, veterináře je jako dělané. Panny nejsou tolik dychtivé po penězích, je pro ně nejdůležitější, aby ti, o které se starají, komu slouží, byli maximálně spokojení.

Pomalá práce, taky práce

Co se vleče, neuteče. To je možná nějaké obecné heslo pro zrozence panny, protože oni rozhodně nesnáší pracovat pod tlakem a rychle, rychle. Chtějí spíše práci, kde nejsou honění časem a ani nemusí riskovat. Pracovat s problémovou skupinou, nebo třeba i jako pokladní v supermarketu není nic pro ně. Pokud jsou pod tlakem, nerozhodují se správně, jsou nejisté a hlavně nejsou ve své kůži. Takový adrenalin jim prostě nesvědčí.

V menších kolektivech

Další specifikaci ideálního povolání pro zrozence ve znamení panny je i to, že nesnesou velké kolektivy. Práce v callcentrech je pro ně nepředstavitelná. Mají rádi kolektiv o nejlépe pěti lidech, kde vládne přátelská a otevřená atmosféra. V takových pozicích jsou skutečně spokojené a šťastné. Uplatní se třeba i jako cvičitelé jógy, masér, nebo kosmetička či kadeřnice. Přímý kontakt se zákazníkem je pro ně důležitý. Obecně v kosmetických službách se uplatní panny rády.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.

První astrologický dům

První astrologický dům je o našem já. Prezentuje základní rysy naší osobnosti. To, jaký máme fyzický vzhled, jaký máme temperament, jaký jsme tělesný typ, jaký je náš zdravotní stav a jaký je náš vztah k životu. První dům dost významně ovlivňuje i to, jaký děláme na druhé první dojem, čili jak působíme na lidi a také, jak hledíme na druhé i to, jaký je náš postoj k okolnímu světu.

Kategorie: Astrologie Duchovní život Zdraví

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).