Povolání podle znamení – Panna

Pro Panny je v zaměstnání nejdůležitější přesnost a manuálně zručná práce. Nejsou to osoby, které se derou na místa vedoucích pozic, manažerů a ředitelů. Naopak tito lidé velice rádi jsou ty ovečky, které udělají tu, jak se říká „špinavou práci“.

Panny hodně dbají na detail a i ty nejmenší dílky jsou schopné dát k sobě bez nějakého rozčilení. Takové práce, jako je zlatník, hodinář nebo třeba i zubní lékař, je budou velice bavit. Toto znamení má také vyvinuté cítěné pro čísla, takže ideální pro účetní, nebo finanční analytiky.

Sociální služby

Velkou předností panen je i to, že dokážou výborně soucítit s jinými, povolání sociální pracovnice v ústavu, léčitele, nebo poradce, vychovatele, ale i pracovníka ZOO, veterináře je jako dělané. Panny nejsou tolik dychtivé po penězích, je pro ně nejdůležitější, aby ti, o které se starají, komu slouží, byli maximálně spokojení.

Pomalá práce, taky práce

Co se vleče, neuteče. To je možná nějaké obecné heslo pro zrozence panny, protože oni rozhodně nesnáší pracovat pod tlakem a rychle, rychle. Chtějí spíše práci, kde nejsou honění časem a ani nemusí riskovat. Pracovat s problémovou skupinou, nebo třeba i jako pokladní v supermarketu není nic pro ně. Pokud jsou pod tlakem, nerozhodují se správně, jsou nejisté a hlavně nejsou ve své kůži. Takový adrenalin jim prostě nesvědčí.

V menších kolektivech

Další specifikaci ideálního povolání pro zrozence ve znamení panny je i to, že nesnesou velké kolektivy. Práce v callcentrech je pro ně nepředstavitelná. Mají rádi kolektiv o nejlépe pěti lidech, kde vládne přátelská a otevřená atmosféra. V takových pozicích jsou skutečně spokojené a šťastné. Uplatní se třeba i jako cvičitelé jógy, masér, nebo kosmetička či kadeřnice. Přímý kontakt se zákazníkem je pro ně důležitý. Obecně v kosmetických službách se uplatní panny rády.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.