Povolání podle znamení – Panna

Pro Panny je v zaměstnání nejdůležitější přesnost a manuálně zručná práce. Nejsou to osoby, které se derou na místa vedoucích pozic, manažerů a ředitelů. Naopak tito lidé velice rádi jsou ty ovečky, které udělají tu, jak se říká „špinavou práci“.

Panny hodně dbají na detail a i ty nejmenší dílky jsou schopné dát k sobě bez nějakého rozčilení. Takové práce, jako je zlatník, hodinář nebo třeba i zubní lékař, je budou velice bavit. Toto znamení má také vyvinuté cítěné pro čísla, takže ideální pro účetní, nebo finanční analytiky.

Sociální služby

Velkou předností panen je i to, že dokážou výborně soucítit s jinými, povolání sociální pracovnice v ústavu, léčitele, nebo poradce, vychovatele, ale i pracovníka ZOO, veterináře je jako dělané. Panny nejsou tolik dychtivé po penězích, je pro ně nejdůležitější, aby ti, o které se starají, komu slouží, byli maximálně spokojení.

Pomalá práce, taky práce

Co se vleče, neuteče. To je možná nějaké obecné heslo pro zrozence panny, protože oni rozhodně nesnáší pracovat pod tlakem a rychle, rychle. Chtějí spíše práci, kde nejsou honění časem a ani nemusí riskovat. Pracovat s problémovou skupinou, nebo třeba i jako pokladní v supermarketu není nic pro ně. Pokud jsou pod tlakem, nerozhodují se správně, jsou nejisté a hlavně nejsou ve své kůži. Takový adrenalin jim prostě nesvědčí.

V menších kolektivech

Další specifikaci ideálního povolání pro zrozence ve znamení panny je i to, že nesnesou velké kolektivy. Práce v callcentrech je pro ně nepředstavitelná. Mají rádi kolektiv o nejlépe pěti lidech, kde vládne přátelská a otevřená atmosféra. V takových pozicích jsou skutečně spokojené a šťastné. Uplatní se třeba i jako cvičitelé jógy, masér, nebo kosmetička či kadeřnice. Přímý kontakt se zákazníkem je pro ně důležitý. Obecně v kosmetických službách se uplatní panny rády.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.

Výklad tarotu čtyři hole

Tarotové karty obsahují velkou arkánu, kterou tvoří dvacet dva karet, a pak také malou arkánu, kde je karet hned padesát šest. Malá se označuje proto, že je mladší, než původní velká arkána. Lidé se občas domnívají, že karty malé arkány nemají tak silný význam jako ty z velké arkány. To je ale omyl.