Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

Co karta znamená

Karta král mečů ukazuje většinou na postavu muže, nebo autority. Může jít o postavu výše postavenou, jako je učitel, otec, zaměstnavatel a tak dále. Prostě osoba starší, než tazatel. Ukazuje na autoritu, ale také sílu ducha, intelekt. Spíše chladnou osobu, která však má mnoho znalostí a poradí správně a jasně při rozhodování, co je správné a co ne.

Pozitivní významy karty

Ve výkladu krále mečů hraje roli dominantní osoba, nějaký, většinou chytrý a vzdělaný muž. Může jít také p bohatství myšlenek, nabitého vzdělání a síly, která tak díky této moci a umu vzniká spolu se sebevědomím. Hlavní myšlenou je zde to, aby se osoba rozhodovala hlavou, rozhodně nedala na city. Je zde důraz na racionální myšlení a diplomatické jednání. Rozhodně nic unáhleného, nechat si třeba poradit od zkušené osoby.

Negativní významy karty

Když karta vychází v obráceném výkladu, pak je předzvěstí zneužití moci, poukazuje na chlad, manipulaci a krutost. Také pozor na to, komu se věří, protože bezohledně se situace může využít v neprospěch tazatele. Také mohou vznikat extrémní názory, jakési přesvědčení, které se ale nedotáhne do konce, spíše vede jen k problémům. Osoba, která přesvědčuje, dává jen sliby, ale nedokáže nic uskutečnit.

Obecně význam karty

Tato karta může být také označením úřední osoby, takže jednání s úřady, kde je potřeba být ostražitý, rozhodně nenechat nic jen tak plynout, ale postavit se všemu čelem, vzít rozum do hrsti a jednat. Neschovávat se, neutíkat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Fáze měsíce z pohledu magie

Měsíc je v magii velice silným pojmem. Běžně se užívá výraz „luna“, která na nás působí velice silnou energií, ze které se pak i následně čerpá potřebné účely magie a čarodějnictví. Dnes, kdy již čarodějnictví není trestáno upálením na hranici, a je spíše bráno obecně jako zábavná forma, je možno plně energií měsíce využívat, bez strachu z úhony nebo snad i úmoru.