Povolání podle znamení – Štír

Nic povrchního pro štíry není dost dobré. Mají rádi obecně nimrání se v detailech a na vše potřebují mít rozumné vysvětlení. A co je pro štíra vůbec typické, je jeho schopnost vkládat lidem zdraví, ale i vůli a povzbuzení do toho, pro co se rozhodnou.

Kde najdou štíři uplatnění

Budou tak výteční psychologové, poradci a obecně mentoři, trenéři. Také jim bude vyhovovat pozice, kde se budou nimrat v miniaturách, hledat, objevovat, jako je archeolog, výzkumník, obecně také vědec, nebo i patolog, mimo to i běžný lékař. Štíři se navíc perfektně hodí pro povolání gynekologa, mají k tomu ten správný mentální základ.

Detektiva jako když najdeš

Ideální povolání pro štíra je práce policisty, detektiva, kohokoli, kdo se zabývá zkoumáním a vyšetřováním. Kriminální případy, v těch si libuje snad i ve volném čase. Je pro něj přímo skvělé, pokud může malé střípky důkazů skládat a objevovat nové, přičemž pomalu rozplétá celý příběh. A nemusí jít přímo o elitního detektiva, štír bude obecně spokojen na pracovní pozici, kde se bude stále učit a vyhledávat důležité údaje, spojovat k sobě a tak dále. Třeba i titěrná práce, ale rozhodně ne nudná. To je základ pracovní spojenosti pravého štíra.

Důležité, jako důležité

Pro štíra je taky hodně důležité, aby se v práci ukázal, jako ta důležitá složka, proto si často bere na svá bedra i složitou práci, aby se třeba právě v kolektivu, před kolegy a nadřízenými ukázal jako ten, na kterého je spoleh, který práci umí a který je schopný něco udělat. Přitom nejde o namyšlenost, ale jeho přímý pocit uspokojení i sám sebe z dobře vykonané práce. Bude tak spokojen na pozici, kde se pracuje s plynem, elektřinou, jadernou energií a tak dále.

Co není vhodné

Štír nebude rád, pokud bude práce jen o tom se ukazovat a předhánět. Potřebuje mít v práci smysl. Povrchnost a obecně honba za zlatem jej nechává chladným.


 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.