Povolání podle znamení – Štír

Nic povrchního pro štíry není dost dobré. Mají rádi obecně nimrání se v detailech a na vše potřebují mít rozumné vysvětlení. A co je pro štíra vůbec typické, je jeho schopnost vkládat lidem zdraví, ale i vůli a povzbuzení do toho, pro co se rozhodnou.

Kde najdou štíři uplatnění

Budou tak výteční psychologové, poradci a obecně mentoři, trenéři. Také jim bude vyhovovat pozice, kde se budou nimrat v miniaturách, hledat, objevovat, jako je archeolog, výzkumník, obecně také vědec, nebo i patolog, mimo to i běžný lékař. Štíři se navíc perfektně hodí pro povolání gynekologa, mají k tomu ten správný mentální základ.

Detektiva jako když najdeš

Ideální povolání pro štíra je práce policisty, detektiva, kohokoli, kdo se zabývá zkoumáním a vyšetřováním. Kriminální případy, v těch si libuje snad i ve volném čase. Je pro něj přímo skvělé, pokud může malé střípky důkazů skládat a objevovat nové, přičemž pomalu rozplétá celý příběh. A nemusí jít přímo o elitního detektiva, štír bude obecně spokojen na pracovní pozici, kde se bude stále učit a vyhledávat důležité údaje, spojovat k sobě a tak dále. Třeba i titěrná práce, ale rozhodně ne nudná. To je základ pracovní spojenosti pravého štíra.

Důležité, jako důležité

Pro štíra je taky hodně důležité, aby se v práci ukázal, jako ta důležitá složka, proto si často bere na svá bedra i složitou práci, aby se třeba právě v kolektivu, před kolegy a nadřízenými ukázal jako ten, na kterého je spoleh, který práci umí a který je schopný něco udělat. Přitom nejde o namyšlenost, ale jeho přímý pocit uspokojení i sám sebe z dobře vykonané práce. Bude tak spokojen na pozici, kde se pracuje s plynem, elektřinou, jadernou energií a tak dále.

Co není vhodné

Štír nebude rád, pokud bude práce jen o tom se ukazovat a předhánět. Potřebuje mít v práci smysl. Povrchnost a obecně honba za zlatem jej nechává chladným.


 

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Etikoterapie

Už jste někdy slyšeli o etikoterapii? Když se vysloví slovo etikoterapie, budí to dojem, že jde o léčbu mravností, ale není tomu tak zas až tak docela.

Hodně lidí si myslí, že nemoc je něco, co lze odstranit pouze s pomocí vyspělé medicíny. Jde o fyzickou poruchu, která nás prostě náhodně potká a nic moc s ní nejde dělat. Leda tak brát vitamíny, léky na podporu imunity a očkovat se. Nemoci způsobují bakterie, viry nebo plísně. Fyzickou detoxikací dosáhneme zdraví. Uzdravení je spojeno s odstraněním bolesti a příznaků. Je to však vážně tak?