Povolání podle znamení – Štír

Nic povrchního pro štíry není dost dobré. Mají rádi obecně nimrání se v detailech a na vše potřebují mít rozumné vysvětlení. A co je pro štíra vůbec typické, je jeho schopnost vkládat lidem zdraví, ale i vůli a povzbuzení do toho, pro co se rozhodnou.

Kde najdou štíři uplatnění

Budou tak výteční psychologové, poradci a obecně mentoři, trenéři. Také jim bude vyhovovat pozice, kde se budou nimrat v miniaturách, hledat, objevovat, jako je archeolog, výzkumník, obecně také vědec, nebo i patolog, mimo to i běžný lékař. Štíři se navíc perfektně hodí pro povolání gynekologa, mají k tomu ten správný mentální základ.

Detektiva jako když najdeš

Ideální povolání pro štíra je práce policisty, detektiva, kohokoli, kdo se zabývá zkoumáním a vyšetřováním. Kriminální případy, v těch si libuje snad i ve volném čase. Je pro něj přímo skvělé, pokud může malé střípky důkazů skládat a objevovat nové, přičemž pomalu rozplétá celý příběh. A nemusí jít přímo o elitního detektiva, štír bude obecně spokojen na pracovní pozici, kde se bude stále učit a vyhledávat důležité údaje, spojovat k sobě a tak dále. Třeba i titěrná práce, ale rozhodně ne nudná. To je základ pracovní spojenosti pravého štíra.

Důležité, jako důležité

Pro štíra je taky hodně důležité, aby se v práci ukázal, jako ta důležitá složka, proto si často bere na svá bedra i složitou práci, aby se třeba právě v kolektivu, před kolegy a nadřízenými ukázal jako ten, na kterého je spoleh, který práci umí a který je schopný něco udělat. Přitom nejde o namyšlenost, ale jeho přímý pocit uspokojení i sám sebe z dobře vykonané práce. Bude tak spokojen na pozici, kde se pracuje s plynem, elektřinou, jadernou energií a tak dále.

Co není vhodné

Štír nebude rád, pokud bude práce jen o tom se ukazovat a předhánět. Potřebuje mít v práci smysl. Povrchnost a obecně honba za zlatem jej nechává chladným.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - VODNÁŘ

VODNÁŘ MŮŽE MÍT PRAKTICKY KOHOKOLIV

Ano, je tomu skutečně tak. Vodnář je ideálním partnerem pro Váhy a Váhy zase pro něj. Je schopen a hlavně ochoten nabídnou jim notnou dávku romantiky, kterou Váhy potřebují k životu jako sůl. Umí jeden druhého ocenit a těšit se z maličkostí. Pokud se setkají dva neznámí zrozenci těchto znamení, musí se na sebe alespoň podívat. Přirozeně si rozumí, Vodnář potřebuje, aby mu někdo řekl, že jeho sny se mohou splnit. Blíženci jsou také vhodným partnerem, Vodnář bude obdivovat jejich bezstarostnost a věčně zasněné pohledy. Najde-li si Vodnář Vodnáře, je důležité stále něco podnikat. Rychle vejdou do tunelu stereotypu, kde se světla na konci nemusejí vůbec dočkat. To, že si rozumí, ale nenaplní absenci vášně a romantiky, která v tomto vztahu nastane. Doplňovat ji ale mohou každý den, chce to jen nalézt cestu.

O astrologii

Zjednodušeně popsat, co je astrologie, není vůbec snadné. Pro někoho je to věda, pro jiného pavěda a pro dalšího dokonce životní styl. Původně měla astrologie za úkol rozeznat čas, postupně se však její role poněkud změnila. Dnes astrologie zkoumá dění ve vesmíru a jeho vliv na člověka. Důležité je přitom postavení planet v daném okamžiku (nemusí to být vždy jen v okamžiku narození daného člověka).