Jak se k sobě hodí Střelec a Střelec

Divoká a spalující vášeň je základem fungování vztahu dvou střelců. Oba jsou hodně otevření, tolerantní a také milují život a mnoho aktivit. Dobře tak rozumí tomu, jak je potřeba mít vedle sebe partnera, který dokáže toto pochopit a tak být i dost shovívavý, jako právě druhá střelec. Pokud se tito dva setkají, pak by se měli pokusit navzájem seznámit, aby z toho vzniklo i něco jiného, než jen letmé setkání, jejich vztah má velkou šanci na úspěch.

Život a jeho užívání

Užívat si života naplno je jakoby mottem snad všech střelců. Rozhodně nebudou čekat na nic dlouho, rádi vykročí svému štěstí směrem vpřed a také se zajímají o vše nové. To je důležité, aby tak k sobě měli takového partnera, který vše toto dokáže pochopit a také je v tom podpoří. Kdo jiný by to tak mohl skvěle umět, jako právě druhý střelec. Střelec ve střelci najde skvělého partnera a parťáka pro život a pro lásku především.

Udržet krok

Pokud jsou oba dva opravdovými střelci, pak budou štěstím bez sebe, jakmile na sebe narazí a trochu se poznají. Někdo tomu třeba nebude rozumět, ale tito dva se k sobě skvěle hodí a podporují se navzájem, což vede k dalším úspěchům a obecně i společnému štěstí. Oba jsou ohnivým znamením, které tak nenechá nic jen tak ležet. S divokým střelcem krok právě druhý střelec. To je totiž často problém, kvůli kterému se partnerský vztah dvou střelců rozpadá, že střelce partner nechápe a neudrží s ním krok. To u druhého střelce nehrozí.

Vášeň a flirt

Hodně spalující je také sexuální život dvou střelců. Jsou stvořeni jeden pro druhého, umí se vzájemně dráždit a vzbudit v tom druhém zájem. Potíže nastávají, když ale střelci, jako klasičtí střelci prostě potřebují svobodu a také si užívat možná i jinde. Pokud to jeden nepochopí, jejich vztah se zbytečně rozpadá.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.