Číslo domu - numerologie

Všude okolo nás jsou čísla, doprovází nás od našeho narození až po náš konec. Ovlivňují náš život, naše štěstí i pocity, a to možná i víc, než bychom vůbec předpokládali. Možná si uvědomujete jejich vliv v souvislosti našeho narození, napadlo vás však, že vaše rodinné štěstí může viset i na adrese, čísle domu a bytu, v němž bydlíte?

O číslech

Čísla nám pomáhají pochopit, proč se nám některé věci dějí, proč se ubíráme tím, čím oním směrem. Nutno říct, že číslo domu nás sice neovlivňuje tolik, jako rozbor našeho jména nebo datum našeho narození, přesto však má v našem životě významnou roli a kumulativní efekt, protože na daných místech obvykle přetrváváme po několik let. Dříve tedy, než se někam přestěhujete, všímejte si i adresy a čísla popisného.

Jak vypočítat číslo domu?

Pro výpočet je vhodné pracovat s celou adresou, tedy s názvem ulice bez interpunkce, číslem domu, orientačním číslem a číslem bytu.

Písmena převeďte na čísla podle této tabulky:

1 - A J S

2 - B K T

3 - C L U

4 - D M V

5 - E N W

6 - F O X

7 - G P Y

8 - H Q Z

9 - I R

 

Následný výpočet pak vypadá asi takto:

Lipova 2 597 16

3+9+7+6+4+1+2+5+9+7+1+6=60 - 6+0= 6

Co nám pak číslo domu prozradí?

Číslo 1

Adresa, která dá v součtu číslo 1 podporuje nezávislost, ambice a vůdcovské schopnosti. Je vhodná pro rodinu i jednotlivce, pro něž je jejich práce důležitá, lpí na kariérním postupu anebo podnikají. Dobře se tu bude dařit také podnikatelům, umělcům, lidem pracující v domácí kanceláři. Není to však správná adresa pro ty, kteří nepracují a netouží pracovat.

Číslo 2

Adresa jejíž finální součet je 2, je vhodná pro mladé rodiny a páry. Bydlení na této adrese povzbuzuje něhu, citlivost, vnímavost, empatii a také romantiku. Je to číslo lásky. Lidé si zde více rozumí, chápou a tolerují. Lépe spolu také vychází. Nejde však o dobré bydlení pro samotáře a samostatné jedince bez partnera. Ti se tu potom mohou cítit depresivně. Tahle adresa totiž pulzuje a žije si svým pestrým a neklidným životem.

 

Číslo 3

Adresa s číslem 3 podněcuje kreativitu, pozitivní smýšlení, optimismus, otevřenost a flexibilitu. Jde o výbornou adresu pro všechny umělce a nekonvenční lidi. Dobře se tu bude bydlet jednotlivcům i rodinám. Jde o vhodnou adresu pro ateliér. Vyhnout by se jí měli především věřící. Bydlet by tu také neměli workoholici a rozhodně nejde o vhodné místo pro kancelář.

Číslo 4

Pakliže vám součet adresy a všech čísel dá číslo 4, vězte, že budete bydlet na té nejvíce uzemněné adrese ze všech. Jde o adresu, která podněcuje odpovědnost, vnitřní sílu a spolehlivost. Je to domov s morálními hodnotami a konzervativním pohledem na svět. Dobře bydlet se tu bude kariéristům anebo rodinám s dětmi. Jde totiž o číslo, které motivuje k finančnímu růstu a zodpovědnému přístupu v oblasti financí. Vyhnout by se jí měli lidé nekonvenční a tvůrčí.

Číslo 5

Bydlení na adrese s číslem 5 je nekonvenční, dobrodružné a jednoduše jiné. Podněcuje svobodu, nezávislost, individualismus a kreativismus. Bydlení tu však zrovna nepřeje financím. Chybí tu totiž zodpovědnost a spolehlivost. Bydlení proto není vhodné pro lidi s konzervativním smýšlením a sklonem k jakékoliv závislosti.

Číslo 6

Pokud hledáte vůbec tu nejlepší adresu pro rodinu s dětmi, dbejte na to, aby měla číslo 6. Je to totiž ochranná a milující adresa, která posiluje idealismus a lásku. Podporuje lidi, aby o sebe pečovali a dělili se o své pocity s jinými. Jde o jednu z nejlepších adres pro umělce. Jde o adresu oproštěnou od negativních vlivů. Bydlení je plné harmonie a vhodný doopravdy pro každého.

Číslo 7

Není více netradiční adresy než té, která nese číslo 7. Podivná je ve všech ohledech. Adresa je vhodná pro jednotlivce, jednoho člověka, ale neměl by to být člověk osamělý. Dům s tímto číslem podporuje duchovní růst, ale nepodporuje organizovaná náboženství. Lidi zde rádi čtou, rozjímají a meditují. Je to taková introvertní adresa. Splnit se vám tu mohou povrchní přání. Jak by měl zařízen tento dům? Hlavně jednoduše. Nepřehánějte to s nábytkem, ani barvami, vyhýbejte se tu nepořádku a nesyslete, co není třeba odstraňte.

Číslo 8

Adresa jejíž výsledné číslo je 8, podporuje ambice, cílevědomost, finanční stav, vůdcovské schopnosti. Takovéto bydlení je ideální pro rodinu i jednotlivce, pro něž je důležité materiální pohodlí. Dům s osmičkou pomáhá zlepšit zdravotní stav všech, kdo tam bydlí. Je to vynikající adresa pro kariéristy a podnikatele. Dařit se zde bude i velkým rodinám. Pro větší štěstí je vhodné domov zařídit velkým nábytkem, velkými pohovkami, stoly a podobně, a to především v zelené a hnědé barvě. Dům zařiďte velkými okny, otevřenými prostory a krby.

Číslo 9

Adresa s číslem 9 posiluje idealismus, osobní růst, sebevědomí a jedinečnost. Jde o adresu vhodnou pro mladé lidi, nikoliv však pro rodinu s dětmi. Lépe se zde žije studentům, kamarádům, lidem žijícím ve skupině. Jde o adresu ideální pro ženy. Nehodí se však ani pro cílevědomé a ambiciózní lidi, spíše pro snílky, soucitné lidi, dobrovolníky a idealisty. Bydlení zde vám může přinést finanční štěstí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články