Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Co karta znamená

Balíček tarotových karet obsahuje sedmdesát osm karet, rozdělených na malou a velkou arkánu. Karta šest holí patří do malé arkány, a představuje úspěch i triumf, zkrátka podaření se situace, která je. Ať se děje cokoli, tato karta je ukazatelem prosazení, ale i vůdcovství, vyznamenání. Karta ukazuje na sebe-prosazení a uskutečnění všech tužeb. Dosažení cíle a celkového úspěchu.

Pozitivní význam karty

Z pozitivního výkladu lze určitě vyčíst, že jde o splněná přání, jež se stanou skutečností. Také na štěstí, které stojí při tazateli třeba i v horších chvílích. Tato karta ukazuje na jen to dobré, co se děje a co se bude dít. Činy, které vedou k chvále, zásluhám, ale i třeba povýšení. Zkrátka otázka, která je kladená najde své kladné odpovědi. Karta je ukazatelem popularity, naplnění všech přání, ve které se doufalo, a i úspěšné složení zkoušek. Prostě karta, kterou si každý přeje při výkladu dostat na stůl.

Negativní význam karty

Obrácený význam karty s sebou nese také negativum a úplný opak pozitiva. Takže nese špatné zprávy, neuskutečněné úspěchy, nebo odložení, také velké zklamání. Objevuje se i strach z neúspěchu, nebo porážky. Arogance je jedním z výkladů, podobně jako zneužívání moci, usnutí na vavřínech a promeškání té správné chvíle. Trochu tak i nečestné zisky pramenící z přílišného tlačení na pilu, které je.

Obecně význam karty

Je to karta velkého vítězství, nese s sebou vše dobré, co je potřeba mít při boji a dosahování vytyčených cílů. Karta, která je úspěchem sama.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.