Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Co karta znamená

Balíček tarotových karet obsahuje sedmdesát osm karet, rozdělených na malou a velkou arkánu. Karta šest holí patří do malé arkány, a představuje úspěch i triumf, zkrátka podaření se situace, která je. Ať se děje cokoli, tato karta je ukazatelem prosazení, ale i vůdcovství, vyznamenání. Karta ukazuje na sebe-prosazení a uskutečnění všech tužeb. Dosažení cíle a celkového úspěchu.

Pozitivní význam karty

Z pozitivního výkladu lze určitě vyčíst, že jde o splněná přání, jež se stanou skutečností. Také na štěstí, které stojí při tazateli třeba i v horších chvílích. Tato karta ukazuje na jen to dobré, co se děje a co se bude dít. Činy, které vedou k chvále, zásluhám, ale i třeba povýšení. Zkrátka otázka, která je kladená najde své kladné odpovědi. Karta je ukazatelem popularity, naplnění všech přání, ve které se doufalo, a i úspěšné složení zkoušek. Prostě karta, kterou si každý přeje při výkladu dostat na stůl.

Negativní význam karty

Obrácený význam karty s sebou nese také negativum a úplný opak pozitiva. Takže nese špatné zprávy, neuskutečněné úspěchy, nebo odložení, také velké zklamání. Objevuje se i strach z neúspěchu, nebo porážky. Arogance je jedním z výkladů, podobně jako zneužívání moci, usnutí na vavřínech a promeškání té správné chvíle. Trochu tak i nečestné zisky pramenící z přílišného tlačení na pilu, které je.

Obecně význam karty

Je to karta velkého vítězství, nese s sebou vše dobré, co je potřeba mít při boji a dosahování vytyčených cílů. Karta, která je úspěchem sama.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Jak se k sobě hodí Lev a Kozoroh

Láska jako trám, se může zpočátku zdát. Bude to však běh na dlouhou trať, pokud budou chtít vztah zachránit. Jak Kozoroh, tak Lev jsou silné osobnosti, které se mohou navzájem podporovat, ale pozor, pokud se dostanou do sporů. Mají svoji hrdost i hlavu a to může nadělat pěknou neplechu, pokud budou stát proti sobě.