Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Co karta znamená

Stavění věže představuje možnost růst až do nebes, což ale může také předvídat možnou zkázu. Čím více se pokoušíme dostat se ke hvězdám, lépe řečeno „božstvu“, tak může představovat stopnutí této činnosti a tak i odvrácení, ukončení. Věž tak představuje zhroucení, ukončení toho starého, ale s nešťastným koncem. Také představuje katastrofu, hádky a konflikty. Obecně problémy velkého charakteru a také zhroucení starých struktur.

Pozitivní význam karty

I když jde o pozitivní význam, představuje karta pád, neštěstí a selhání. Také znamená zklamání, převrat, zhroucení toho, co bylo doposud v pořádku a zcela odlišný vývoj, než se mohl původně zdát. Dost často je karta ukazatelem, který není pro mnoho lidé zrovna tím dobrým a to proto, že poukazuje na rozchody, rozvody a ukončení vztahů, nešťastné zmaření událostí, změny obecně. Co se dosud mohlo zdát jako idylické, přejde v neštěstí.

Negativní význam karty

Obrácený výklad je daleko horšího významu, než pozitivní. Představuje tyranii, zajetí i dokonce vězení. Karta v takovém významu prostě nevěstí nic dobrého, před předzvěstí sledu špatných událostí, poukazuje na neúspěch, krach i nepříjemnosti, které se na cestě životem mohou zčista jasně objevit. I to, co se zdálo ještě včera bezpečné, se dnes hroutí. Karta také poukazuje na zklamání z očekávání.

Obecně co karta znamená

Věž ukazuje na konec, který je nevyhnutelný. Zde končí všechno a není návratu k dobrým zítřkům. Prakticky je karta negativnější, než samotná karta smrt. Ale jak je známo, vše zlé, je i něčemu dobré.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.

Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.

Perseidy

Perseidy patří k tradičním nebeským úkazům, jež je možno na nebi sledovat každý rok v podobném období. Nejinak je tomu i letos. Perseidy představují oblíbený a vyhledávaný jev, jež můžeme pouhým okem v období prázdnin sledovat na obloze. V Česku jim říkáme také slzy svatého Vavřince, protože se obvykle na nebi objevují v době, kdy má tento světec svátek. Říkat jim však můžete i Leonidy (podle znamení zvěrokruhu).