Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Co karta znamená

Stavění věže představuje možnost růst až do nebes, což ale může také předvídat možnou zkázu. Čím více se pokoušíme dostat se ke hvězdám, lépe řečeno „božstvu“, tak může představovat stopnutí této činnosti a tak i odvrácení, ukončení. Věž tak představuje zhroucení, ukončení toho starého, ale s nešťastným koncem. Také představuje katastrofu, hádky a konflikty. Obecně problémy velkého charakteru a také zhroucení starých struktur.

Pozitivní význam karty

I když jde o pozitivní význam, představuje karta pád, neštěstí a selhání. Také znamená zklamání, převrat, zhroucení toho, co bylo doposud v pořádku a zcela odlišný vývoj, než se mohl původně zdát. Dost často je karta ukazatelem, který není pro mnoho lidé zrovna tím dobrým a to proto, že poukazuje na rozchody, rozvody a ukončení vztahů, nešťastné zmaření událostí, změny obecně. Co se dosud mohlo zdát jako idylické, přejde v neštěstí.

Negativní význam karty

Obrácený výklad je daleko horšího významu, než pozitivní. Představuje tyranii, zajetí i dokonce vězení. Karta v takovém významu prostě nevěstí nic dobrého, před předzvěstí sledu špatných událostí, poukazuje na neúspěch, krach i nepříjemnosti, které se na cestě životem mohou zčista jasně objevit. I to, co se zdálo ještě včera bezpečné, se dnes hroutí. Karta také poukazuje na zklamání z očekávání.

Obecně co karta znamená

Věž ukazuje na konec, který je nevyhnutelný. Zde končí všechno a není návratu k dobrým zítřkům. Prakticky je karta negativnější, než samotná karta smrt. Ale jak je známo, vše zlé, je i něčemu dobré.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co jsou to Runy?

Předvídání budoucnosti se může dít i podle run, což jsou symboly, znaky, prý od Germánů, kteří jimi psali. Stáří těchto symbolů se udává a odhaduje na dva tisíce let, což je praktiky počátek nové doby, naší doby. Ale spíše než klasické psaní se užívaly jako součást magických obrazů a spolu s nimi měly přinést ochranu a také úspěch.

Jak se k sobě hodí štír a panna

Vzájemná tolerance v tomto vztahu nesmí chybět. Pokud bude na místě, pak tento vztah má velkou šanci na dlouhodobé bezproblémové fungování. Je pravdou, že vzájemně jsou oba jako z jiného světa a to je také důvodem, proč občas dochází ke sporným otázkám. Je zapotřebí, aby si oba dva uvědomili dost jasně, jaký ten druhý je, kde jsou jeho slabá místa a s tím i dále pracovali. Pokud se tak stane, budou mít opravdu šťastné partnerství, které jen tak něco nezruší.