Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Co karta znamená

Stavění věže představuje možnost růst až do nebes, což ale může také předvídat možnou zkázu. Čím více se pokoušíme dostat se ke hvězdám, lépe řečeno „božstvu“, tak může představovat stopnutí této činnosti a tak i odvrácení, ukončení. Věž tak představuje zhroucení, ukončení toho starého, ale s nešťastným koncem. Také představuje katastrofu, hádky a konflikty. Obecně problémy velkého charakteru a také zhroucení starých struktur.

Pozitivní význam karty

I když jde o pozitivní význam, představuje karta pád, neštěstí a selhání. Také znamená zklamání, převrat, zhroucení toho, co bylo doposud v pořádku a zcela odlišný vývoj, než se mohl původně zdát. Dost často je karta ukazatelem, který není pro mnoho lidé zrovna tím dobrým a to proto, že poukazuje na rozchody, rozvody a ukončení vztahů, nešťastné zmaření událostí, změny obecně. Co se dosud mohlo zdát jako idylické, přejde v neštěstí.

Negativní význam karty

Obrácený výklad je daleko horšího významu, než pozitivní. Představuje tyranii, zajetí i dokonce vězení. Karta v takovém významu prostě nevěstí nic dobrého, před předzvěstí sledu špatných událostí, poukazuje na neúspěch, krach i nepříjemnosti, které se na cestě životem mohou zčista jasně objevit. I to, co se zdálo ještě včera bezpečné, se dnes hroutí. Karta také poukazuje na zklamání z očekávání.

Obecně co karta znamená

Věž ukazuje na konec, který je nevyhnutelný. Zde končí všechno a není návratu k dobrým zítřkům. Prakticky je karta negativnější, než samotná karta smrt. Ale jak je známo, vše zlé, je i něčemu dobré.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

TAJEMNÁ MÍSTA V TUZEMSKU: NAVŠTIVTE MÍSTA JAKO Z HORORU 2.

JIHLAVSKÉ PODZEMÍ

O vzniku jihlavských katakomb se toho mnoho neví. Mají délku přes 25 km a řadí se ke druhým nejdelším v republice. Do povědomí široké veřejnosti je vnesl reportér, novinář a spisovatel Stanislav Motl. Osobně se tenkrát vydal do podzemí, aby přišel na kloub podivným událostem a jevům, které se tam mají odehrávat s přesnou pravidelností. Popsal to tenkrát takto: „Stále čekám, až se něco začne dít. A najednou mě nějaká neznámá síla přimrazí k zemi. Nejsem schopen udělat jediný krok, proboha… To přece není možné! No ano, je to stín. Ten stín se hejbe! Tahle slova, která mi jdou samovolně z úst, zachytí kamera. Já teď opravdu vidím lidský stín – ale je to opravdu člověk? Vidím vysokou postavu jako by v kápi. Má podivně hranatou hlavu, pořád stojím jako přimrazený. Ještě před několika hodinami jsem měl pocit, že mě nic nemůže vyvést z rovnováhy. A najednou cítím, jak mi po zádech stékají krůpěje potů.“ Tyto katakomby, vzniklé ražbou stříbra, dodnes zůstávají opředeny tajemstvími.