Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.

Co karta znamená

Dva meče jsou jako dvě totožné cesty, které se vzájemně sice nekříží, ale znamenají spíše nerozhodnost, protože skutečně jde o dvě možné varianty, které jsou stejné. Je dost složité si vybrat, což vede k pochybám, pochybnostem a rozpolcenosti. Může tazatele zavést až do vnitřní samoty, pocitu odcizení, jakoby odchodu do slepé uličky a nemožnosti se vrátit zpět.

Pozitivní významy

Ať se pohne tazatel tím, nebo jiným, opačným směrem, pak vždy půjde o jakousi nejasnou cestu, plnou pochybností a stálého vnitřního boje sama se sebou, zda je to správné rozhodnutí a zda se to nemělo udělat jinak, lépe. Převládá neustálý vnitřní boj, tvoří se blokády, jakoby působení protikladných sil. Přitom ale ať je rozhodnuto tak, nebo jinak, jde o klid zbraní, nic složitého se neděje.

Negativní významy

V tomto pohledu znamená karta při výkladu nejistotu a nemožnost vidět to, co bude dál. Jakoby vzdání se naděje na lepší zítřky a úplné odevzdání se nějakým sporům, odmítnutí. Také je tato situace spojená s váháním, nerozhodností pro jednu nebo druhou variantu. Vzniká napětí, vytváří se klid, vzdávání se, jistá strnulost, která se ukazuje jako stav nečinnosti a nemožnosti vidět co bude dál.

Obecně význam karty

Jestliže karta vychází jako rada, pak je nejlepší možnosti se od problému odprostit a nechat chvíli věci běžet jen tak dál, nezasahovat. Jedině tak se plno záležitostí vyřeší pohodlně, takřka sami, protože v momentální situaci se často ani rozhodnout nejde. Takto je záležitost vyřešena správně a sama.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.

Co je to zvířecí průvodce

Zvířecí průvodce nás doprovází nejen podle Indiánů, věřila v něj většina starověkých kultur. Byli to naší strážní andělé, duchovní a duševní průvodci životem. Nesli různá jména, avšak společné mají to, že na nás dohlíží v našem životě. Pomáhají nám v momentech, kdy tápeme, máme strach anebo při vykonávání různých magických procedur.

Kategorie: Esoterika a duchovní život Mystika