Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.

Co karta znamená

Dva meče jsou jako dvě totožné cesty, které se vzájemně sice nekříží, ale znamenají spíše nerozhodnost, protože skutečně jde o dvě možné varianty, které jsou stejné. Je dost složité si vybrat, což vede k pochybám, pochybnostem a rozpolcenosti. Může tazatele zavést až do vnitřní samoty, pocitu odcizení, jakoby odchodu do slepé uličky a nemožnosti se vrátit zpět.

Pozitivní významy

Ať se pohne tazatel tím, nebo jiným, opačným směrem, pak vždy půjde o jakousi nejasnou cestu, plnou pochybností a stálého vnitřního boje sama se sebou, zda je to správné rozhodnutí a zda se to nemělo udělat jinak, lépe. Převládá neustálý vnitřní boj, tvoří se blokády, jakoby působení protikladných sil. Přitom ale ať je rozhodnuto tak, nebo jinak, jde o klid zbraní, nic složitého se neděje.

Negativní významy

V tomto pohledu znamená karta při výkladu nejistotu a nemožnost vidět to, co bude dál. Jakoby vzdání se naděje na lepší zítřky a úplné odevzdání se nějakým sporům, odmítnutí. Také je tato situace spojená s váháním, nerozhodností pro jednu nebo druhou variantu. Vzniká napětí, vytváří se klid, vzdávání se, jistá strnulost, která se ukazuje jako stav nečinnosti a nemožnosti vidět co bude dál.

Obecně význam karty

Jestliže karta vychází jako rada, pak je nejlepší možnosti se od problému odprostit a nechat chvíli věci běžet jen tak dál, nezasahovat. Jedině tak se plno záležitostí vyřeší pohodlně, takřka sami, protože v momentální situaci se často ani rozhodnout nejde. Takto je záležitost vyřešena správně a sama.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 RYBY

Nastalo příhodné období pro vybudování dobrého zázemí a nastavení osobních priorit. Nemáte sice v lásce plánování a rádi se chlubíte tím, jak moc jste spontánní. Proč se ale stroze držet mýtů, který jste si kolem sebe vytvořily? Není přeci nic špatného udělat si plán a rozvahu. Bude více v klidu a můžete si ušetřit nervy i rozpočet. Zbavte se všeho, co škodí vám i okolí a je příčinou hádek. Pokud chcete investovat, vyhněte se umění, které sice zbožňujete, ale nemuselo by nést zisky. Investujte do pozemku nebo nemovitostí, Ceny začnou brzy stoupat, můžete vydělat pěkný balík. Pozor na další utrácení: vydělávejte pro to, abyste si zajistili dostatečnou rezervu pro sebe i své děti. Nerozhazujte ani tehdy, bude-li prostředků nadbytek.

Karma jako mocný přítel i nepřítel

To, co uděláte, se vám vrátí. Základní pravidlo mocné karmy. A ono to skutečně funguje. Karma, můžeme jí také říkat třeba i „osud“ udává, jak by se člověk měl správně chovat a že potrestání, nebo odměna ho nemine. V závislosti na tom, jak sám se choval, jaké má svědomí – zda čisté či nikoliv.

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety