Výklad tarotu – král holí

Karet tarotu je celkem 78 a jsou rozděleny na velkou na malou arkánu, kde malá arkána obsahuje hned 56 karet, zbylé pak náleží do tak zvané velké arkány. Paradox vysvětluje znění skutečnosti, že velká arkána je původní balíček tarotových karet a malá arkána je dost mladší.

Co karta znamená

Karta malé arkány – král holí je zpravidla představitel nějakého mužského vzoru, většinou jako šéf, otec, nebo jiná osoba, která je postavením výše, je většinou starší. Ukazuje na autoritu, hrdost a sílu. Také je představitelem ega, jistoty a pevného zdraví, a jak jinak, než vůdčí osobnost. Karta je jistě kartou síly.

Pozitivní význam karty

Záleží na kontextu výkladu, ale pravda je taková, že karta král holí vždy představuje nějaký mužský element, postavu, která má s výklad co dočinění. Jde o silnou osobnost, velice moudrou a aktivní, která může udílet dobré a správné rady, dle kterých by se měl tazatel řídit. Tato osoba hraje v životě, nebo současném dění života tazatele velkou roli, má na něj velký vliv. Je to osoba, která dokáže překonávat překážky a tak být dobrým vzorem.

Negativní význam karty

Obrácený výklad této karty označuje zlého, násilnického muže, který má sklon k zlomyslnostem, až přísné krutosti. Rozhodně nic dobrého se od něj nedá očekávat, jen tyranie, nadřazenost, a útoky, které nemají však opodstatnění. Osoba, která zneužívá moc, jedná bezohledně a panovačně. Jde o egoistu, sobce a namyšlenou osobu, která prostě nerada prohrává.

Obecně význam karty

Jestliže je tato karta součástí věštby, představuje vždy nějakou osobu konkrétní, jež má být v životě tazatele významná. Ukazuje na starší, rozumnější osobu, jež dává odvahu, podporuje a dobře směřuje tazatele k lepšímu výkonu, lepšímu životu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.

Bestiář

Známý bestiář díky české, mimo jiné, autorce knih a šéfredaktorce známého časopisu Barbaře Nesvadbové, který byl mimo jiné zfilmován, je zcela jiná kniha, než je klasický bestiář z druhého století. Právě druhá jmenovaná snad i sloužila jako předloha k dílu české autorky, jistě je v ní mnoho souvislostí a srovnání, především, co se srovnání zvířat s lidskou povahou týče. Samozřejmě může jít pouze o domněnky, možná i zpochybnitelné, či pouhá souvislost a spojitost jednoho díla s druhým činí vyloženě název.

Numerologie – číslo 4

Nauka o číslech z pohledu významového. Tak by se stručně dala charakterizovat numerologie, populární věda o významech čísla, které může vypovídat mnohé o charakteru osobnosti, ale i sledu událostí. Jsou lidé, kteří si dle numerologického výkladu stanoví datum svatby a podobných, významných událostí.