Výklad tarotu – král holí

Karet tarotu je celkem 78 a jsou rozděleny na velkou na malou arkánu, kde malá arkána obsahuje hned 56 karet, zbylé pak náleží do tak zvané velké arkány. Paradox vysvětluje znění skutečnosti, že velká arkána je původní balíček tarotových karet a malá arkána je dost mladší.

Co karta znamená

Karta malé arkány – král holí je zpravidla představitel nějakého mužského vzoru, většinou jako šéf, otec, nebo jiná osoba, která je postavením výše, je většinou starší. Ukazuje na autoritu, hrdost a sílu. Také je představitelem ega, jistoty a pevného zdraví, a jak jinak, než vůdčí osobnost. Karta je jistě kartou síly.

Pozitivní význam karty

Záleží na kontextu výkladu, ale pravda je taková, že karta král holí vždy představuje nějaký mužský element, postavu, která má s výklad co dočinění. Jde o silnou osobnost, velice moudrou a aktivní, která může udílet dobré a správné rady, dle kterých by se měl tazatel řídit. Tato osoba hraje v životě, nebo současném dění života tazatele velkou roli, má na něj velký vliv. Je to osoba, která dokáže překonávat překážky a tak být dobrým vzorem.

Negativní význam karty

Obrácený výklad této karty označuje zlého, násilnického muže, který má sklon k zlomyslnostem, až přísné krutosti. Rozhodně nic dobrého se od něj nedá očekávat, jen tyranie, nadřazenost, a útoky, které nemají však opodstatnění. Osoba, která zneužívá moc, jedná bezohledně a panovačně. Jde o egoistu, sobce a namyšlenou osobu, která prostě nerada prohrává.

Obecně význam karty

Jestliže je tato karta součástí věštby, představuje vždy nějakou osobu konkrétní, jež má být v životě tazatele významná. Ukazuje na starší, rozumnější osobu, jež dává odvahu, podporuje a dobře směřuje tazatele k lepšímu výkonu, lepšímu životu.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Tajemná hora Blaník

Bájná hora Blaník pro Čechy legendární význam. Opředena je však i celou řadou tajemství. Blaník je 638 metrů vysoký. Najdete ho ve Středočeském kraji asi 10 kilometrů od Vlašimi. Byl symbolem naděje a spojen je se svobodou, svébytností českého národa a blanickými rytíři. Název hory je odvozen z keltského Blaniak.