PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

VÝBĚR MEZI ŽÁRLIVCEM A TVRDOHLAVÝM GENERÁLEM

Pro ideální svazek si Panna může vybrat buďto Býka nebo Kozoroha. I když hovoříme o ideálním spojením, je podmíněno daní. Býk dá Panně celé své srdce, bude za ni bojovat, ale bude pro ni i obrovskou zkouškou. Zatímco jí je vyčítán každý nepatrný náznak žárlivosti, Býkovy scény se stanou proslulými pro celou ulici. Když si všimne, že flirtuje s jiným, pustí se do ní třeba i před jejími rodiči. Býk má spoustu neřestí, které Panna pozbývá a tak má navrch. On si to uvědomuje a dohání jej to k nepříčetnosti. Kozoroh je na tom obdobně. Žárlí také, ale jen občas, snaží se to skrývat. Mnohem častěji si falešně staví hlavu, aby mohl Panně velkoryse ustupovat. Když to prokoukne, stane se z něj generál, kteří chce řídit a koordinovat celou domácnost. Rozhoduje o tom, co se uvaří, kam se pojede na dovolenou, jakou barvu bude mít sedačka v obýváku. Tento neduh může vyvážit nejkrásnější věcí na světě: dokáže melancholickou Pannu rozesmát. Společnou řeč najdou také při výchově dětí, které budou vedeny k poctivosti, pravdě a empatii. Kozoroh je stejně jako Býk rozený ochránce a Panna je křehká květina, která jejich obranu potřebuje.

SEČTĚLÝ RAK, BLÍŽENEC INTELEKTUÁL

I Pannu dokáže Rak ohromit svým rozhledem. Panna je chytrá a inteligence jí imponuje, miluje znalosti všeho druhu a ráda naslouchá vyprávění. Rak zde bude báječně fungovat jako středověký bard – svým povídáním ji dokáže zaujmout a ona se na něj bude obracet s každou radou: bude nadšená, že se může něco nového dozvědět, nepohrdne ani předčítáním, kterému se Rak rád věnuje. Blíženci o Pannu často usilují, ale většinou končívají jen v roli dobrých přátel. Panna je obdivuje a je okouzlena smyslem pro humor, který je blížencům vlastní. Jen humor ale nestačí k naplnění jejich hodnot. Totéž platí pro znamení Ryb: s Pannou se přitahují, společný život ale poznamenají slzy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Vodnář a Vodnář

Dlouho se seznámením nebudou otálet dva vodnáři. Ti, jakmile se setkají, ihned to mezi nimi jiskří, vzájemně se doplňují, jsou jako jeden člověk. Jejich vztah dostane ze začátku ihned grády, padnou si prostě do noty. Na nic dlouho nebudou čekat a třeba se k sobě i po krátké známosti sestěhují. Nevidí na tom nic divného, prostě to tak cítí a to je přece správné. Zamilovaný vodnář nehledí napravo a ani nalevo.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.