PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

VÝBĚR MEZI ŽÁRLIVCEM A TVRDOHLAVÝM GENERÁLEM

Pro ideální svazek si Panna může vybrat buďto Býka nebo Kozoroha. I když hovoříme o ideálním spojením, je podmíněno daní. Býk dá Panně celé své srdce, bude za ni bojovat, ale bude pro ni i obrovskou zkouškou. Zatímco jí je vyčítán každý nepatrný náznak žárlivosti, Býkovy scény se stanou proslulými pro celou ulici. Když si všimne, že flirtuje s jiným, pustí se do ní třeba i před jejími rodiči. Býk má spoustu neřestí, které Panna pozbývá a tak má navrch. On si to uvědomuje a dohání jej to k nepříčetnosti. Kozoroh je na tom obdobně. Žárlí také, ale jen občas, snaží se to skrývat. Mnohem častěji si falešně staví hlavu, aby mohl Panně velkoryse ustupovat. Když to prokoukne, stane se z něj generál, kteří chce řídit a koordinovat celou domácnost. Rozhoduje o tom, co se uvaří, kam se pojede na dovolenou, jakou barvu bude mít sedačka v obýváku. Tento neduh může vyvážit nejkrásnější věcí na světě: dokáže melancholickou Pannu rozesmát. Společnou řeč najdou také při výchově dětí, které budou vedeny k poctivosti, pravdě a empatii. Kozoroh je stejně jako Býk rozený ochránce a Panna je křehká květina, která jejich obranu potřebuje.

SEČTĚLÝ RAK, BLÍŽENEC INTELEKTUÁL

I Pannu dokáže Rak ohromit svým rozhledem. Panna je chytrá a inteligence jí imponuje, miluje znalosti všeho druhu a ráda naslouchá vyprávění. Rak zde bude báječně fungovat jako středověký bard – svým povídáním ji dokáže zaujmout a ona se na něj bude obracet s každou radou: bude nadšená, že se může něco nového dozvědět, nepohrdne ani předčítáním, kterému se Rak rád věnuje. Blíženci o Pannu často usilují, ale většinou končívají jen v roli dobrých přátel. Panna je obdivuje a je okouzlena smyslem pro humor, který je blížencům vlastní. Jen humor ale nestačí k naplnění jejich hodnot. Totéž platí pro znamení Ryb: s Pannou se přitahují, společný život ale poznamenají slzy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Obávaný pátek třináctého

Pátek třináctého se objeví jednou až třikrát do roka a vždy je předzvěstí hotového pozdvižení. Proč? -Protože pátek třináctého je považován v mnoha zemích za nešťastný den. A byť statistiky hlásají, že u nás lidé na tento den nevěří, víme, že realita je jiná. Lidé se jen stydí ke své hrůze z třináctky přihlásit. Odkud se však vzala ta obava z pátku a třináctého dne měsíce? Proč se nebojíme třeba šestnáctky?

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.