PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

VÝBĚR MEZI ŽÁRLIVCEM A TVRDOHLAVÝM GENERÁLEM

Pro ideální svazek si Panna může vybrat buďto Býka nebo Kozoroha. I když hovoříme o ideálním spojením, je podmíněno daní. Býk dá Panně celé své srdce, bude za ni bojovat, ale bude pro ni i obrovskou zkouškou. Zatímco jí je vyčítán každý nepatrný náznak žárlivosti, Býkovy scény se stanou proslulými pro celou ulici. Když si všimne, že flirtuje s jiným, pustí se do ní třeba i před jejími rodiči. Býk má spoustu neřestí, které Panna pozbývá a tak má navrch. On si to uvědomuje a dohání jej to k nepříčetnosti. Kozoroh je na tom obdobně. Žárlí také, ale jen občas, snaží se to skrývat. Mnohem častěji si falešně staví hlavu, aby mohl Panně velkoryse ustupovat. Když to prokoukne, stane se z něj generál, kteří chce řídit a koordinovat celou domácnost. Rozhoduje o tom, co se uvaří, kam se pojede na dovolenou, jakou barvu bude mít sedačka v obýváku. Tento neduh může vyvážit nejkrásnější věcí na světě: dokáže melancholickou Pannu rozesmát. Společnou řeč najdou také při výchově dětí, které budou vedeny k poctivosti, pravdě a empatii. Kozoroh je stejně jako Býk rozený ochránce a Panna je křehká květina, která jejich obranu potřebuje.

SEČTĚLÝ RAK, BLÍŽENEC INTELEKTUÁL

I Pannu dokáže Rak ohromit svým rozhledem. Panna je chytrá a inteligence jí imponuje, miluje znalosti všeho druhu a ráda naslouchá vyprávění. Rak zde bude báječně fungovat jako středověký bard – svým povídáním ji dokáže zaujmout a ona se na něj bude obracet s každou radou: bude nadšená, že se může něco nového dozvědět, nepohrdne ani předčítáním, kterému se Rak rád věnuje. Blíženci o Pannu často usilují, ale většinou končívají jen v roli dobrých přátel. Panna je obdivuje a je okouzlena smyslem pro humor, který je blížencům vlastní. Jen humor ale nestačí k naplnění jejich hodnot. Totéž platí pro znamení Ryb: s Pannou se přitahují, společný život ale poznamenají slzy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Lilith, aneb tajemství Černé Luny

Lilith, nebo-li Černá Luna je pojem, který pochází původně ze sumerské mytologie staré více než 5000 let. Šlo tehdy o společnici Innany, královny nebes, která shromažďovala válečníky k posvátným rituálům. Podle legendy žila Lilith na posvátném stromě spolu s moudrým hadem a divokým ptákem Anzu. Innana ji bohužel nechápala a tak nechala strom porazit, hada zabít, pták Anzu pak uprchl do hor a Lilith zmizela v pustinách...

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.

Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.