PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

VÝBĚR MEZI ŽÁRLIVCEM A TVRDOHLAVÝM GENERÁLEM

Pro ideální svazek si Panna může vybrat buďto Býka nebo Kozoroha. I když hovoříme o ideálním spojením, je podmíněno daní. Býk dá Panně celé své srdce, bude za ni bojovat, ale bude pro ni i obrovskou zkouškou. Zatímco jí je vyčítán každý nepatrný náznak žárlivosti, Býkovy scény se stanou proslulými pro celou ulici. Když si všimne, že flirtuje s jiným, pustí se do ní třeba i před jejími rodiči. Býk má spoustu neřestí, které Panna pozbývá a tak má navrch. On si to uvědomuje a dohání jej to k nepříčetnosti. Kozoroh je na tom obdobně. Žárlí také, ale jen občas, snaží se to skrývat. Mnohem častěji si falešně staví hlavu, aby mohl Panně velkoryse ustupovat. Když to prokoukne, stane se z něj generál, kteří chce řídit a koordinovat celou domácnost. Rozhoduje o tom, co se uvaří, kam se pojede na dovolenou, jakou barvu bude mít sedačka v obýváku. Tento neduh může vyvážit nejkrásnější věcí na světě: dokáže melancholickou Pannu rozesmát. Společnou řeč najdou také při výchově dětí, které budou vedeny k poctivosti, pravdě a empatii. Kozoroh je stejně jako Býk rozený ochránce a Panna je křehká květina, která jejich obranu potřebuje.

SEČTĚLÝ RAK, BLÍŽENEC INTELEKTUÁL

I Pannu dokáže Rak ohromit svým rozhledem. Panna je chytrá a inteligence jí imponuje, miluje znalosti všeho druhu a ráda naslouchá vyprávění. Rak zde bude báječně fungovat jako středověký bard – svým povídáním ji dokáže zaujmout a ona se na něj bude obracet s každou radou: bude nadšená, že se může něco nového dozvědět, nepohrdne ani předčítáním, kterému se Rak rád věnuje. Blíženci o Pannu často usilují, ale většinou končívají jen v roli dobrých přátel. Panna je obdivuje a je okouzlena smyslem pro humor, který je blížencům vlastní. Jen humor ale nestačí k naplnění jejich hodnot. Totéž platí pro znamení Ryb: s Pannou se přitahují, společný život ale poznamenají slzy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.