PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

VÝBĚR MEZI ŽÁRLIVCEM A TVRDOHLAVÝM GENERÁLEM

Pro ideální svazek si Panna může vybrat buďto Býka nebo Kozoroha. I když hovoříme o ideálním spojením, je podmíněno daní. Býk dá Panně celé své srdce, bude za ni bojovat, ale bude pro ni i obrovskou zkouškou. Zatímco jí je vyčítán každý nepatrný náznak žárlivosti, Býkovy scény se stanou proslulými pro celou ulici. Když si všimne, že flirtuje s jiným, pustí se do ní třeba i před jejími rodiči. Býk má spoustu neřestí, které Panna pozbývá a tak má navrch. On si to uvědomuje a dohání jej to k nepříčetnosti. Kozoroh je na tom obdobně. Žárlí také, ale jen občas, snaží se to skrývat. Mnohem častěji si falešně staví hlavu, aby mohl Panně velkoryse ustupovat. Když to prokoukne, stane se z něj generál, kteří chce řídit a koordinovat celou domácnost. Rozhoduje o tom, co se uvaří, kam se pojede na dovolenou, jakou barvu bude mít sedačka v obýváku. Tento neduh může vyvážit nejkrásnější věcí na světě: dokáže melancholickou Pannu rozesmát. Společnou řeč najdou také při výchově dětí, které budou vedeny k poctivosti, pravdě a empatii. Kozoroh je stejně jako Býk rozený ochránce a Panna je křehká květina, která jejich obranu potřebuje.

SEČTĚLÝ RAK, BLÍŽENEC INTELEKTUÁL

I Pannu dokáže Rak ohromit svým rozhledem. Panna je chytrá a inteligence jí imponuje, miluje znalosti všeho druhu a ráda naslouchá vyprávění. Rak zde bude báječně fungovat jako středověký bard – svým povídáním ji dokáže zaujmout a ona se na něj bude obracet s každou radou: bude nadšená, že se může něco nového dozvědět, nepohrdne ani předčítáním, kterému se Rak rád věnuje. Blíženci o Pannu často usilují, ale většinou končívají jen v roli dobrých přátel. Panna je obdivuje a je okouzlena smyslem pro humor, který je blížencům vlastní. Jen humor ale nestačí k naplnění jejich hodnot. Totéž platí pro znamení Ryb: s Pannou se přitahují, společný život ale poznamenají slzy.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Lev a Lev

Dalo by se možná předpokládat, že setkání dvou lvů bude probíhat dost vášnivě, možná až moc, kdy po krátkém čase poteče, s nadsázkou až krev. Jenže to je mylná představa, protože tito dva si dobře sednou a budou pro sebe jako navzájem stvořeni. Jejich vztah bude protkán velice milými a krásnými vzpomínkami a navzájem budou pro sebe tito dva perfektními partery. Může se jim jedině závidět.

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 2.

Amityville

Pokud jste si dělali zálusk na něco skutečně děsivého a plánovali nákup domu, kde by vydržel jen málokdo, tak jste se bohužel opozdili. Nejslavnější ze všech strašidelných domů na filmovém plátně získal loni nového majitele a prodal se za 950.000 dolarů. Nenápadná nemovitost v lehce koloniálním stylu má čtyři ložnice a pět koupelen. Nutno dodat, že skoro v každém pokoji byla spáchána filmová vražda. Filmový Ronald DeFeo v nich před pár desítkami let zastřelil puškou šest členů své rodiny. Fanoušci nad současným stavem domu zapláčou. Dříve se interiér v mnoha ohledech shodoval se svou filmovou kopií, dnes je již bohužel po rekonstrukci a prošel renovací, která místy výrazně proměnila jeho vzhled. Původní očekávání majitelů měla splnit cena 1.350.000 dolarů. O dům však nikdo nejevil zájem, a když koncem loňského roku cena klesla o 300.000, byl rázem prodán neznámému kupci. Zbývá jen doufat, že se v něm nebude opakovat hrůzná historie jeho reálné kopie.