Vliv myšlenek na vlastní osud

Existují knihy, které publikují kouzelnou moc myšlenek tak, že pokud na něco usilovně myslíme, přejme si, pak se to stane skutečností. Někdo tvrdí, že jsou to bláboly, ale jsou i tací, kterým se jejich přání, ač byly často naprosto scestná a nemožná na splnění, pak se stala skutečností. Pro někoho je to velice podivné, pro jiné běžné. Skutečně to, jak myslíme, přemýšlíme, nás ovlivňuje jak v tom pozitivním, tak negativním slova smyslu.

Myšlenka, jako mocná zbraň

Je to až neuvěřitelné, ale mnoho lidí tvrdí, že pokud na něco usilovně myslíte, soustředíte se na to, pak se to stane skutečností. Zvláště když věříte v to, že se to opravdu splní. Mnoho lidí si to vysvětluje jako neuvěřitelnou moc vesmíru, že vlastní myšlenku odešlete do vesmíru a ten vám vaše přání splní. To je pro některé realisty však moc nadpřirozené vysvětlení, ale neznamená, že jiné neexistuje.

Jak je to se splněným přáním?

Je to poměrně jednoduché. Pokud totiž věříte, že se vaše přání splní, a to skutečně, nepřipouštíte si jinou možnost, skutečnost a ani děj, pak máte velkou pravděpodobnost, že se přání stane skutečností. Je to totiž tak, že vaše přání vám zaobírá myšlenky a tím, že věříte ve splnění, pak se sami již na to připravujete, nepřipouštíte nic jiného, než to, že se to stane a prostě s tím již počítáte. Vnitřně jste uklidnění, vyrovnaní a těšíte se na to, až se přání splní.

Pozitivní přístup

Základem celého toho „kouzla“, aby se přání plnila, je poměrně jednoduchý pozitivní přístup. Je hodně nutné, aby vaše vědomí a myšlenky byly pozitivně naladěné, aby se vše okolo vnímalo jako to správné a nepřipouštěla se žádná rizika, která by vše ovlivnila špatným směrem. I to nepříjemné se v životě stává, ale je nutné to brát jako důležitou součást života s ponaučením, jako lekci.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Základní pravidla čarodějnictví

Jednadvacáté století je nakloněno k čarodějnictví ve velké podstatě jinak, než tomu bylo v sedmnáctém století, kdy probíhaly čarodějnické procesy. Inkvizice, jak už mnozí dnes vědí, byla namířena proti všem, kdo by se snad chtěl vzepřít těm, co ji prováděli. Otřesná doba s ještě otřesnějším příběhem je dnes minulostí a k čarodějnictví dnes mohou přilnout prakticky všichni, co mají o něco podobného zájem. Možná z důvodu volného času, ale také zajímavostí. Nutno však dodržovat základní pravidla čarodějnictví.

Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.