Vliv myšlenek na vlastní osud

Existují knihy, které publikují kouzelnou moc myšlenek tak, že pokud na něco usilovně myslíme, přejme si, pak se to stane skutečností. Někdo tvrdí, že jsou to bláboly, ale jsou i tací, kterým se jejich přání, ač byly často naprosto scestná a nemožná na splnění, pak se stala skutečností. Pro někoho je to velice podivné, pro jiné běžné. Skutečně to, jak myslíme, přemýšlíme, nás ovlivňuje jak v tom pozitivním, tak negativním slova smyslu.

Myšlenka, jako mocná zbraň

Je to až neuvěřitelné, ale mnoho lidí tvrdí, že pokud na něco usilovně myslíte, soustředíte se na to, pak se to stane skutečností. Zvláště když věříte v to, že se to opravdu splní. Mnoho lidí si to vysvětluje jako neuvěřitelnou moc vesmíru, že vlastní myšlenku odešlete do vesmíru a ten vám vaše přání splní. To je pro některé realisty však moc nadpřirozené vysvětlení, ale neznamená, že jiné neexistuje.

Jak je to se splněným přáním?

Je to poměrně jednoduché. Pokud totiž věříte, že se vaše přání splní, a to skutečně, nepřipouštíte si jinou možnost, skutečnost a ani děj, pak máte velkou pravděpodobnost, že se přání stane skutečností. Je to totiž tak, že vaše přání vám zaobírá myšlenky a tím, že věříte ve splnění, pak se sami již na to připravujete, nepřipouštíte nic jiného, než to, že se to stane a prostě s tím již počítáte. Vnitřně jste uklidnění, vyrovnaní a těšíte se na to, až se přání splní.

Pozitivní přístup

Základem celého toho „kouzla“, aby se přání plnila, je poměrně jednoduchý pozitivní přístup. Je hodně nutné, aby vaše vědomí a myšlenky byly pozitivně naladěné, aby se vše okolo vnímalo jako to správné a nepřipouštěla se žádná rizika, která by vše ovlivnila špatným směrem. I to nepříjemné se v životě stává, ale je nutné to brát jako důležitou součást života s ponaučením, jako lekci.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Mentalismus

Když se řekne mentalismus, nejspíše se většině vybaví smyslný blonďáček s kučerami, který tak bravurně před lety ztvárnil Mentalistu, hlavního hrdinu ve stejnojmenném seriálu. Nutno také říct, že dříve než se Simon Baker v této roli objevil, u nás o nějakém mentalismu tušil jen málokdo. Dnes si tento pojem lidé spojují alespoň s tímto sexy mužem.

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.