Vliv myšlenek na vlastní osud

Existují knihy, které publikují kouzelnou moc myšlenek tak, že pokud na něco usilovně myslíme, přejme si, pak se to stane skutečností. Někdo tvrdí, že jsou to bláboly, ale jsou i tací, kterým se jejich přání, ač byly často naprosto scestná a nemožná na splnění, pak se stala skutečností. Pro někoho je to velice podivné, pro jiné běžné. Skutečně to, jak myslíme, přemýšlíme, nás ovlivňuje jak v tom pozitivním, tak negativním slova smyslu.

Myšlenka, jako mocná zbraň

Je to až neuvěřitelné, ale mnoho lidí tvrdí, že pokud na něco usilovně myslíte, soustředíte se na to, pak se to stane skutečností. Zvláště když věříte v to, že se to opravdu splní. Mnoho lidí si to vysvětluje jako neuvěřitelnou moc vesmíru, že vlastní myšlenku odešlete do vesmíru a ten vám vaše přání splní. To je pro některé realisty však moc nadpřirozené vysvětlení, ale neznamená, že jiné neexistuje.

Jak je to se splněným přáním?

Je to poměrně jednoduché. Pokud totiž věříte, že se vaše přání splní, a to skutečně, nepřipouštíte si jinou možnost, skutečnost a ani děj, pak máte velkou pravděpodobnost, že se přání stane skutečností. Je to totiž tak, že vaše přání vám zaobírá myšlenky a tím, že věříte ve splnění, pak se sami již na to připravujete, nepřipouštíte nic jiného, než to, že se to stane a prostě s tím již počítáte. Vnitřně jste uklidnění, vyrovnaní a těšíte se na to, až se přání splní.

Pozitivní přístup

Základem celého toho „kouzla“, aby se přání plnila, je poměrně jednoduchý pozitivní přístup. Je hodně nutné, aby vaše vědomí a myšlenky byly pozitivně naladěné, aby se vše okolo vnímalo jako to správné a nepřipouštěla se žádná rizika, která by vše ovlivnila špatným směrem. I to nepříjemné se v životě stává, ale je nutné to brát jako důležitou součást života s ponaučením, jako lekci.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – čtyři poháry

Populární tarotové karty se používají k výkladu budoucnosti již po mnoho století. Původní balíček tarotu o dvaceti dvou kartách byl rozšířen v průběhu o dalších padesát šest a tak vznikl jeden velký balíček, který dnes čítá sedmdesát osm karet, každá se svojí vlastní specifikací. A právě významy jednotlivých karet je potřeba znát, pro správné určení osudu z věštění karet pro budoucnost.