Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.

Co karta znamená

Devět mečů je jednou z nejsmutnějších karet. Ukazuje na velké starosti, strasti až katastrofické scénáře a trápení, které nebere konců. Jde o potíže, které se potácí k zoufalství a ukazují pouze na starosti a kruté poznání. Tazatel je pln výčitek svědomí, nepřestávají ho stíhat noční můry právě ke kypějícím starostem.

Pozitivní významy karty

Pozor na tuto kartu, protože je předzvěstí velkých potíží. Může být ohrožena i existence života, nastává doba pesimismu, kdy není nikde vidět světlé místo. Může jít o problémy v práci, osobním životě, také nemoci a hrozí i smrt. Dost často je to také ukázkou neschopnosti se odprostit od potíží a začít znova žít. Trápení může přerůstat v agresi, těžké nemoci a násilí, trestání sebe samého.

Negativní významy karty

V negativním významu karta devíti mečů ukazuje na smrt i zoufalství, smutek a tak chudobu. Nestává doba neštěstí, kde vznikají pochyby a rostou jako houby po dešti. Může jít i o vážné problémy v práci, také citových vztazích a úpadku do té doby skvělého vztahu. Může nastat jediný moment, který v mnohém rozhodne o další existenci, nebo spíše neexistenci. Karta smutku a žalu. Rozhodně nenese nic dobrého, jen hluboký strach, deprese, až panické hrůzy a neštěstí, stejně jako zoufalstvím, nemoc a ztráty po všech směrech.

Obecně význam karty

Jestliže vyjde tato karta, je potřeba se obávat. Bohužel. I nepříjemné stránky v životě prostě někdy nastanou, je potřeba se s tím vyrovnat, umět přejít, protože i za velice nepříjemným a špatným obdobím zase vzejde slunce.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Blíženci a Střelec

Láska mezi tak rozdílnými povahami, jako je Blíženec a Střelec, je plná energetického náboje, který nikdy nevyprchá. Tak trochu výhodu lze spatřovat v tom, že tato znamení stojí ve vzájemné opozici – naproti sobě. A to je důvodem toho zvláštního magnetu, který je k sobě přitahuje. Vztah jim může vydržet navždy, pokud budou k sobě dost tolerantní a také dají protějšku navzájem potřebnou volnost. Pak jim budou všichni dokonalou lásku závidět.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.