Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.

Co karta znamená

Devět mečů je jednou z nejsmutnějších karet. Ukazuje na velké starosti, strasti až katastrofické scénáře a trápení, které nebere konců. Jde o potíže, které se potácí k zoufalství a ukazují pouze na starosti a kruté poznání. Tazatel je pln výčitek svědomí, nepřestávají ho stíhat noční můry právě ke kypějícím starostem.

Pozitivní významy karty

Pozor na tuto kartu, protože je předzvěstí velkých potíží. Může být ohrožena i existence života, nastává doba pesimismu, kdy není nikde vidět světlé místo. Může jít o problémy v práci, osobním životě, také nemoci a hrozí i smrt. Dost často je to také ukázkou neschopnosti se odprostit od potíží a začít znova žít. Trápení může přerůstat v agresi, těžké nemoci a násilí, trestání sebe samého.

Negativní významy karty

V negativním významu karta devíti mečů ukazuje na smrt i zoufalství, smutek a tak chudobu. Nestává doba neštěstí, kde vznikají pochyby a rostou jako houby po dešti. Může jít i o vážné problémy v práci, také citových vztazích a úpadku do té doby skvělého vztahu. Může nastat jediný moment, který v mnohém rozhodne o další existenci, nebo spíše neexistenci. Karta smutku a žalu. Rozhodně nenese nic dobrého, jen hluboký strach, deprese, až panické hrůzy a neštěstí, stejně jako zoufalstvím, nemoc a ztráty po všech směrech.

Obecně význam karty

Jestliže vyjde tato karta, je potřeba se obávat. Bohužel. I nepříjemné stránky v životě prostě někdy nastanou, je potřeba se s tím vyrovnat, umět přejít, protože i za velice nepříjemným a špatným obdobím zase vzejde slunce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.