Výklad tarotu devět mečů

Výklad tarotových karet táhne pozornost společnosti již po několik století. Lidi zajímá, co se bude dít a jak skutečnosti mohou ovlivnit, nebo jak se dál v životě rozhodnout. Dost také se lidé obrací na tarotové karty s žádostí o výklad čistě ze zvídavých důvodů a pro zábavu. Mnohé však výklad překvapí.

Co karta znamená

Devět mečů je jednou z nejsmutnějších karet. Ukazuje na velké starosti, strasti až katastrofické scénáře a trápení, které nebere konců. Jde o potíže, které se potácí k zoufalství a ukazují pouze na starosti a kruté poznání. Tazatel je pln výčitek svědomí, nepřestávají ho stíhat noční můry právě ke kypějícím starostem.

Pozitivní významy karty

Pozor na tuto kartu, protože je předzvěstí velkých potíží. Může být ohrožena i existence života, nastává doba pesimismu, kdy není nikde vidět světlé místo. Může jít o problémy v práci, osobním životě, také nemoci a hrozí i smrt. Dost často je to také ukázkou neschopnosti se odprostit od potíží a začít znova žít. Trápení může přerůstat v agresi, těžké nemoci a násilí, trestání sebe samého.

Negativní významy karty

V negativním významu karta devíti mečů ukazuje na smrt i zoufalství, smutek a tak chudobu. Nestává doba neštěstí, kde vznikají pochyby a rostou jako houby po dešti. Může jít i o vážné problémy v práci, také citových vztazích a úpadku do té doby skvělého vztahu. Může nastat jediný moment, který v mnohém rozhodne o další existenci, nebo spíše neexistenci. Karta smutku a žalu. Rozhodně nenese nic dobrého, jen hluboký strach, deprese, až panické hrůzy a neštěstí, stejně jako zoufalstvím, nemoc a ztráty po všech směrech.

Obecně význam karty

Jestliže vyjde tato karta, je potřeba se obávat. Bohužel. I nepříjemné stránky v životě prostě někdy nastanou, je potřeba se s tím vyrovnat, umět přejít, protože i za velice nepříjemným a špatným obdobím zase vzejde slunce.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROR V AMITYVILLE 3: Uzavření kruhu

Manžele Warrenovi se k případu nedostali náhodou. Vše bylo na popud New Yorské televizní stanice, která se o příběh začala zajímat. V podstatě jen reagovali na poptávku trhu, protože diváci byli chtivý příběhů o domě v Amityville. Všudypřítomná hrůza a zděšení kolem masového vyvraždění rodiny neutichali a lidé chtěli vědět víc. Možná je ale více nežli holá fakta zajímala duchařská historka a byli ochotni uvěřit všemu. Reportérka Laura Didio kontaktovala nejprve George Lutze a poté manžele Warrenovi. Ti na její žádost přijeli i s dalšími kolegy z řad spiritistů, okultistů a parapsychologů. Večer 6. března 1976 vstoupili společně dovnitř, aby začali s natáčením. „V tom domě bylo něco víc než jedna entita. Vlastně toho bylo mnohem víc. Jako byste stáli přímo nad pekelnou jámou. Popisovat to všechno nemá smysl. V každém případě, nešlo o klasický případ posedlosti, který jsme do té doby znali z praxe,“ komentuje události Lorraine.

Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.