Ovládnutí telepatie

Máte občas pocit, že se vaše myšlenky přemístí do hlavy někoho jiného, blízkého? Že to, co jste si mysleli, najednou ten vedle vás, bez nějakých okolností vyslovil? Že jste v tu samou chvíli mysleli oba na stejnou věc, aniž by k tomu vedly okolnosti? Pak to nemusí být náhoda, ale skutečný um telepatie.

Co je to telepatie?

Přenášení myšlenek mimoslovním jednáním není tolik lidem cizí, jak se zdá. Není to jen o tom, že tato činnost je vlastní jen někomu, například vybraným jedincům, ale naopak je zakořeněná prý v každém, podle některých tvrzení dokonce v každé živé bytosti. Prý je jen potřeba ji rozvíjet. Je to jako každá jiná činnost, například malování, nebo hraní na nějaký hudební nástroj, či i to základní, jako je čtení. To vše je společné telepatii, takže pokud ji máme zakořeněnou v sobě, můžeme ji rozvíjet.

Trvá to různě, třeba i věčně

Někdo má pocit, že telepati je někomu vrozená, pro jiné zcela zapovězená. Ale pravdou je, že je skutečně všem vrozená, jen ji mnozí nerozvíjí a pokud ano, je to různé, co se týče jejího rozvíjení, tedy doby, různě dlouho to trvá. Pro někoho je to snadné a během pár dnů zvládne to, co někdo za několik let. Pokud telepatii chcete ovládat, není to jen o tom, že to prostě budete umět hned, je potřeba stále trénovat a rozvíjet, být trpělivý a nenechat nic jen tak náhodě.

Jak začít

Pokud se rozhodnete svoji telepatii rozvíjet, pak je zapotřebí, abyste si své přenášení, myšlenky zapisovali do sešitu, deníku a pak následně vyhodnocovali to, co se opravdu stalo. Je dobré mít na jedné straně myšlenku a na druhé straně popsáno vyhodnocení. To snáze povede k lepšímu přehledu, jak se telepatie rozvíjí a co vše mělo za následek. Je zapotřebí se také umět dokonale soustředit a své myšlenky umět formulovat. Někdy může jít o změť, ze které pak vznikne zcela něco jiné. Proto na to pozor. Klid a soustředění je základ.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Astrologický osmý dům

Definovat osmý dům není zrovna jednoduché. Osmý dům v astrologii je místem, kde prožíváme ty nejhlubší vztahy. Dům přitom hovoří o tom, co nám tyto vztahy přinesou. Jde o nejsilnější dům ze všech v horoskopu. Spojený je s cenami, které platíme v životě. Vyzývá nás abychom se naučili věci nechat plynout, nechat odejít a nebojovat za to, co je zbytečné. Osmý dům je o daních, sexu, odcházení, ztrátách a smrti. Osmý dům dává lekce. Otřásá námi.