Ovládnutí telepatie

Máte občas pocit, že se vaše myšlenky přemístí do hlavy někoho jiného, blízkého? Že to, co jste si mysleli, najednou ten vedle vás, bez nějakých okolností vyslovil? Že jste v tu samou chvíli mysleli oba na stejnou věc, aniž by k tomu vedly okolnosti? Pak to nemusí být náhoda, ale skutečný um telepatie.

Co je to telepatie?

Přenášení myšlenek mimoslovním jednáním není tolik lidem cizí, jak se zdá. Není to jen o tom, že tato činnost je vlastní jen někomu, například vybraným jedincům, ale naopak je zakořeněná prý v každém, podle některých tvrzení dokonce v každé živé bytosti. Prý je jen potřeba ji rozvíjet. Je to jako každá jiná činnost, například malování, nebo hraní na nějaký hudební nástroj, či i to základní, jako je čtení. To vše je společné telepatii, takže pokud ji máme zakořeněnou v sobě, můžeme ji rozvíjet.

Trvá to různě, třeba i věčně

Někdo má pocit, že telepati je někomu vrozená, pro jiné zcela zapovězená. Ale pravdou je, že je skutečně všem vrozená, jen ji mnozí nerozvíjí a pokud ano, je to různé, co se týče jejího rozvíjení, tedy doby, různě dlouho to trvá. Pro někoho je to snadné a během pár dnů zvládne to, co někdo za několik let. Pokud telepatii chcete ovládat, není to jen o tom, že to prostě budete umět hned, je potřeba stále trénovat a rozvíjet, být trpělivý a nenechat nic jen tak náhodě.

Jak začít

Pokud se rozhodnete svoji telepatii rozvíjet, pak je zapotřebí, abyste si své přenášení, myšlenky zapisovali do sešitu, deníku a pak následně vyhodnocovali to, co se opravdu stalo. Je dobré mít na jedné straně myšlenku a na druhé straně popsáno vyhodnocení. To snáze povede k lepšímu přehledu, jak se telepatie rozvíjí a co vše mělo za následek. Je zapotřebí se také umět dokonale soustředit a své myšlenky umět formulovat. Někdy může jít o změť, ze které pak vznikne zcela něco jiné. Proto na to pozor. Klid a soustředění je základ.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články