Jak jednotlivá znamení mohou zlepšit svůj vzhled

Možná vás ani nenapadlo, že by hvězdy mohly nějakým způsobem ovlivňovat náš vzhled, ale opak je pravdou. Přečtěte si naše kosmetické tipy, které prospějí vašemu znamení.

Vodnář

Ženy narozené ve znamení Vodnáře chtějí vypadat přirozeně krásně, a to pokud možno neustále. Nebojí se však experimentů. Pokud chcete vypadat lépe, upusťte od té přírody a do svého líčení zakomponujte více barev. Jsou totiž právě ony, které vás omladí a prozáří vaši tvář.

Ryby

Ryby jsou svobodomyslné a hodně kreativní. Pokud chtějí vypadat ještě krásněji, měly by do svého líčení zakomponovat hodně zářivé barvy a opomenout by neměly ani na své vlasy. Faktem také je, že by rybky neměly podceňovat pedikúru. Pravidelnou pečlivou péči o nohy doopravdy potřebujete.

Beran

Ženy narozené ve znamení Berana mají od přirozeně krásnou tvář, aby však dobře vynikla, potřebujete dokonalý sestřih vlasů. Líčení vám vystačí pouze jednoduché, takové, co podtrhne vaši přirozenou krásu. Velmi vám svědčí červená a pomerančová barva.

Býk

Ženy narozené ve znamení Býka vypadají nejlépe v neutrálních barvách. Nejvíce jim sluší měděné a světle hnědé vlasy a oči. Mají velmi citlivou pleť o kterou je nutné pečovat a chránit ji před sluncem a dalšími vnějšími vlivy.

Blíženec

Blíženci milují krásné vůně, do nichž jsou schopny investovat nemálo peněz. Co se týká líčení, nebojí se kontrastů a jsou to právě oni, kdo zdařile kombinují světlé i tmavé barvy.

Rak

Krásu raků zvýrazní hydratační krémy a také třpytky, které spolu se sexy šaty vytvoří dokonalou zářivou kombinaci.

Lev

Tou největší chloubou lvic jsou jejich vlasy, které si zaslouží speciální péči. Dejte jim hodně lásky, vyplatí se vám to.

Panna

Panny by to se svým líčením neměly přehánět. Hvězdy vás naopak nabádají, abyste zvýraznili svou přirozenou krásu. Vyhněte se výraznému líčení pro běžný den.

Váhy

Váhám svědčí výrazné oči, které mají přirozeně krásné. Dopřejte si kvalitní make-up. Mnoho vah vypadá mladší než ve skutečnosti jsou, aby tomu tak skutečně bylo, je však nutné o svou pleť důkladně pečovat.

Štír

Štíři jsou od přírody svůdným a tajemným znamením, které vypadá vždy svůdně. Co se týká líčení, velmi jim sluší kouřově namalované oči anebo také kočičí oči. Pokud chcete být stále sexy, neobejdete se bez pravidelného cvičení.

Střelec

Ženy narozené ve znamení musí s líčením a kosmetikou opatrně. Jsou od přírody krásné, tak aby to pak nepřehnaly. Nevhodné jsou pro ně však neutrální odstíny, a to jak v make-upu, tak i v rámci oblečení.

Kozoroh

Kozoroh si na kráse nepotrpí, považuje ji za nesmysl. Jsou to konzervy a přitom hvězdy doporučují experimentovat, cvičit, hrát si make-upem i oblečením. Zkoušejte nové styly. Svou vášeň pro boty si naplno užijte.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu královna mečů

Sedmdesát osm karet tarotových slouží k výkladu budoucnosti a odpovídání na zdánlivě svízelné otázky situací, které v životě mohou nastat. Lidé se na karty obrací nejčastěji v zoufalství, ale někteří i pravidelně. Každý si názor na karty může utvořit vlastní, ale fakt, že se používají několik stovek let, hovoří jistě dost jasně.