HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

LÁSKA A RODINA

I když jste v loňském roce někoho z blízkých ztratili, věřte, že zůstali i tací, kteří za vámi budou stát do roztrhání těla. Svět je plný báječných lidí a jste-li nezadaní, nebojte se je poznat. Není vyloučeno, že potkáte toho pravého či pravou. Nelpěte na zpečetění svazku: sňatek, uzavřený letos by nemusel mít dlouhého trvání. Naopak, podporujte partnera, nepodezírejte, nežárlete. Vzbuzujte důvěru, jste silní a protějšek vás takového potřebuje. Položte základní kámen pevnému svazku, jenž vás bude oblažovat štěstím po další a další léta.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Letos se vší pravděpodobností vyměníte materiální svět za duchovní. Musíte pochopit, proč: proč právě vy, proč se to stalo právě vám a proč se s tím musíte poprat. Hvězdy jsou vám i přes nepřízeň osudu nakloněny, nebojte se k nim obrátit s prosbou o radu. Pravděpodobně letos naleznete zajímavou pracovní příležitost. Velká naděje, že by vás práce mohla bavit, vás povzbudí opustit stávající místo nebo zanechat studia. I když vám blízcí budou spílat, důležité je, abyste se cítili dobře vy. Pokud skutečně ukončíte studium, nebude to žádná velká katastrofa. Člověk se přeci učí pořád a nejlepším učitelem je život sám. Čeká vás rok plný cest, vykročte pravou nohou a štěstí vás bude doprovázet.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Čeká vás období objevování a poznávání, daleké končiny, nalézání víry a smyslu vašeho bytí. Rok 2015 popře mýtus o tom, že Býci prahnou po majetku a penězích. Dávno tomu totiž už tak není a kapitál, kterým disponujete, nalézá se především ve vašem nitru a mysli. Vydejte se na cestu a vraťte se jako šťastný a spokojený vítěz.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.