HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

LÁSKA A RODINA

I když jste v loňském roce někoho z blízkých ztratili, věřte, že zůstali i tací, kteří za vámi budou stát do roztrhání těla. Svět je plný báječných lidí a jste-li nezadaní, nebojte se je poznat. Není vyloučeno, že potkáte toho pravého či pravou. Nelpěte na zpečetění svazku: sňatek, uzavřený letos by nemusel mít dlouhého trvání. Naopak, podporujte partnera, nepodezírejte, nežárlete. Vzbuzujte důvěru, jste silní a protějšek vás takového potřebuje. Položte základní kámen pevnému svazku, jenž vás bude oblažovat štěstím po další a další léta.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Letos se vší pravděpodobností vyměníte materiální svět za duchovní. Musíte pochopit, proč: proč právě vy, proč se to stalo právě vám a proč se s tím musíte poprat. Hvězdy jsou vám i přes nepřízeň osudu nakloněny, nebojte se k nim obrátit s prosbou o radu. Pravděpodobně letos naleznete zajímavou pracovní příležitost. Velká naděje, že by vás práce mohla bavit, vás povzbudí opustit stávající místo nebo zanechat studia. I když vám blízcí budou spílat, důležité je, abyste se cítili dobře vy. Pokud skutečně ukončíte studium, nebude to žádná velká katastrofa. Člověk se přeci učí pořád a nejlepším učitelem je život sám. Čeká vás rok plný cest, vykročte pravou nohou a štěstí vás bude doprovázet.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Čeká vás období objevování a poznávání, daleké končiny, nalézání víry a smyslu vašeho bytí. Rok 2015 popře mýtus o tom, že Býci prahnou po majetku a penězích. Dávno tomu totiž už tak není a kapitál, kterým disponujete, nalézá se především ve vašem nitru a mysli. Vydejte se na cestu a vraťte se jako šťastný a spokojený vítěz.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.

HOROSKOP 2015 STŘELCI

Očekávejte povýšení své osoby. Týkat se to nemusí nutně jen zaměstnání, ale může to znamenat i povýšení do zodpovědného stavu rodiče nebo opatrovníka. Hlavní je, že vám bude svěřena důvěra, oceněny vaše schopnosti a společenský přínos. Nicméně tento krok vás dokonale rozhodí a vy budete mít co dělat, abyste vše zvládli a neusnuli na vavřínech. Rozhodně není vhodná doba začínat nové projekty a střídat zaměstnání. Pokuste se uspět a pokračovat v tom, co děláte. Pracovní postup je zaručen. Pokud nastupujete letos do nového zaměstnání, očekávejte brzy zvýšení platu: vaše schopnosti se projeví během krátké doby. Pozor na to, abyste si na svá bedra nenaložili až příliš práce a povinností. Nebudete-li zvládat, hrozí, že o vysněné místo rázem přijdete.