HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

LÁSKA A RODINA

I když jste v loňském roce někoho z blízkých ztratili, věřte, že zůstali i tací, kteří za vámi budou stát do roztrhání těla. Svět je plný báječných lidí a jste-li nezadaní, nebojte se je poznat. Není vyloučeno, že potkáte toho pravého či pravou. Nelpěte na zpečetění svazku: sňatek, uzavřený letos by nemusel mít dlouhého trvání. Naopak, podporujte partnera, nepodezírejte, nežárlete. Vzbuzujte důvěru, jste silní a protějšek vás takového potřebuje. Položte základní kámen pevnému svazku, jenž vás bude oblažovat štěstím po další a další léta.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Letos se vší pravděpodobností vyměníte materiální svět za duchovní. Musíte pochopit, proč: proč právě vy, proč se to stalo právě vám a proč se s tím musíte poprat. Hvězdy jsou vám i přes nepřízeň osudu nakloněny, nebojte se k nim obrátit s prosbou o radu. Pravděpodobně letos naleznete zajímavou pracovní příležitost. Velká naděje, že by vás práce mohla bavit, vás povzbudí opustit stávající místo nebo zanechat studia. I když vám blízcí budou spílat, důležité je, abyste se cítili dobře vy. Pokud skutečně ukončíte studium, nebude to žádná velká katastrofa. Člověk se přeci učí pořád a nejlepším učitelem je život sám. Čeká vás rok plný cest, vykročte pravou nohou a štěstí vás bude doprovázet.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Čeká vás období objevování a poznávání, daleké končiny, nalézání víry a smyslu vašeho bytí. Rok 2015 popře mýtus o tom, že Býci prahnou po majetku a penězích. Dávno tomu totiž už tak není a kapitál, kterým disponujete, nalézá se především ve vašem nitru a mysli. Vydejte se na cestu a vraťte se jako šťastný a spokojený vítěz.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.

Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa