Jak plánují svou svatbu jednotlivá znamení podle hvězd

Uvažovali jste někdy i o tom, že vaše nebeské znamení může významně ovlivnit váš přístup a preference u svateb? Je to skutečně velice zajímavé, co všechno hvězdy mohou ovlivnit. Porovnejte sami, jak moc se astrologický výklad se skutečností shodují. Inspirujte se anebo pokud se na nějakou svatbu chystáte, připravte se na to, co vás čeká.

 Berani 21. 3. - 20. 4.

svatba Beranů je nádherná a jedinečná. Můžete si být jisti, že vaše svatba bude naprosto originální. Netoužíte nikoho kopírovat. Pro Berany je typické, že budou ve svém okolí hledat i místo, které doposud nikdo nevyužil. Hosté na ní budou moci ochutnat vaše oblíbená jídla.

 Býci 21. 4. - 21. 5.

Býci jsou velcí romantici a preferují klasiku. Jejich svatba je proto pohádková. Neobejde se bez bílých šatů, tradičního patrového dortu, prvního manželského tance. Nejste proti tomu, aby vám někdo s plánováním svatby pomohl.

 Blíženci 22. 5. - 21. 6.

Víte, čeho si můžete být u Blíženců jisti? - Že to bude párty roku. Na tuhle svatbu rozhodně hned tak nezapomenete. Svatba Blížence je prostě jeden velký mejdan, a to již od samotného obřadu. Pozor, nebude to žádná krátká oslava trvající pár hodin, ale půjde o ohromnou klidně i o několikadenní zábavu. Blíženci kladou důraz na výběr perfektního místa i hudby, kde budou moci tančit až do rána. Velmi důležité pro ně je, aby z jejich dne “dé” vzniklo co nejvíce fotografií a kamerových záběrů.

 Rak 22. 6. - 22. 7.

Pro Raky je důležité prožít svůj velký nejen se svým milovaným, ale s celou rodinou. Preferují klasické svatební šaty i klasický ráz svatby. Ani jejich svatba se neobejde bez velké recepce.

 Lev 23. 7. - 21. 8.

Pro Lvy je svatba rodinnou záležitostí. Do plánování svatby proto často zahrnou celou svou rodinu. Důležité jsou pro ně také fotografie fotografie, které jim tento den budou připomínat. Ve výběru svatebních šat nejsou žádní troškaři. Chtějí být středem pozornosti a šaty skvělým nástrojem, aby toho dosáhli. Můžete si být jisti, že z nich oči nespustíte.

 Panna 22. 8. - 23. 9.

Panny milují vše dokonalé, decentní a elegantní. Přesně v těchto heslech se ponese i celá jejich svatba. Pro Panny není důležitý luxus. Svatební šaty i kytice budou jednoduché a bez kudrlin. Kytice bude vytvořena z oblíbených květin. Recepce nebude příliš dlouhá. Vše bude tak akorát.

 Váhy 24. 9. - 23. 10.

Váha si potrpí na krásné jednoduchosti. A proto si můžete být jisti, že svatba Vah bude jednoduchá a přesto ohromná. Bude se řídit těmi nejnovějšími trendy. I když pro ně jsou důležitější líbánky než večerní párty, po cinknutí skleniček a přípitku neodolají a rádi si zatančí. Důležité však je, aby hudba byla přesně podle vašeho gusta.

 Štír 24. 10. - 22. 11.

Štíři mají zcela jasnou představu, jak by jejich svatba měla vypadat. Vždy ví, co chtějí. Všechno musí mít pod kontrolou a vše musí být po jejich, a to do puntíku. Povolena je pouze naprostá dokonalost. Plánování svatby není s nimi zrovna nejjednodušší. Po jejich musí být totiž i šaty, místo, květiny, jídlo... Nikdo a nic pro ně nebude dost dobré, a proto pokud se chcete vyhnout zbytečným konfliktům, splínům a rozčilování, musí si svou svatbu celou zrealizovat sami. Jen tak budou spokojeni. Ostatně, když se jim pak něco nepovede, mohou nadávat jen sami sobě.

 Střelec 23. 11. - 22. 12.

Ideální svatba pro Střelce je ta exotická. Nejlépe zrealizovaná někde v zahraničí, naboso pod palmami ve volných šatech. Najít to správné místo je pro Střelce prioritou. Nemusí tam mít spoustu lidí, ba dokonce ani rodinu. Klidně si svatbu užijí v osamění s náhodně vybranými svědky.

 Kozoroh 23. 12. - 20. 1.

Kozorozi jsou pragmatici. Je pro ně sice důležité, aby jejich svatba měla všechno, co by svatby měli mít, ale v prvé řadě se řídí svým rozpočtem a jsou velmi spořiví. Svatba Kozoroha je proto důkladně naplánována a promyšlena. Kozoroh dokáže vždy vytřískat to nejlepší za tu nejnižší cenu. Důležité pro ně rovněž je, aby vše, co si vymysleli, plynulo hladce bez zádrhelů.

 Ryby 21. 1. - 19. 2.

U Ryb si můžete být jisti, že se na jejich svatbě nebudete nudit. Ryby mají smysl pro detail. Těšit se proto můžete na ručně vytvořené pozvánky, originální svatební šaty, krásně nazdobené stoly, neobvyklé místo obřadu apod. Ryby prostě mají rádi zvláštní svatby, které překvapí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Henna

Již řadu tisíciletí, se zejména v asijských zemích (v Indii, Maroku, Pákistánu, Jemenu, Afghánistánu, Libyi, Súdánu, Íránu a Somálsku), pěstuje hennovník bílý, který se suší a drtí na jemný prášek zelené a hnědočervené barvy. Ten se pak pro velké množství pigmentů (zejména těch červených) užívá k barvení vlasů, nehtů, kůže, hedvábí a vlny.