Novoroční předsevzetí

S příchodem Nového roku tu přichází i doba novoročních předsevzetí. Předsevzetí, které si dáváme a nejsme sto je splnit a řada lidi se jim proto pošklebuje. Má však vůbec smysl si je dávat?

Ano, má. Podle průzkumů si 72% lidí předsevzetí dává každý rok. Jde obvykle o předsevzetí týkající se zdraví, postavy, práce, zlozvyků a seberozvoje. K těm nejčastějším patří hubnutí, odnaučení kouření, cvičení, zdravá strana, touha po lepší práci, zkrocení svých financí, výuka cizích jazyků a touha po ovládnutí harmonogramu svého času, který bychom rádi věnovali své rodině a přátelům.

Která novoroční předsevzetí, se nevyplatí dávat?

Samozřejmě, že smysl mají pouze ta předsevzetí, která jsme schopni splnit. Unáhlená a absurdní předsevzetí vezmou za své do února. Nejhoršími předsevzetími přitom jsou právě ono nejvíce dávané hubnutí, hledání partnera, touha po svatbě nebo dítěti anebo změna životního stylu. Jejich nesplnění je pak úzce spjato s velkým zklamáním a frustrací.

Důvody, proč předsevzetí nevychází

Předsevzetí nevychází nejen z důvodu absurdnosti a nedosažitelnosti, ale také jednoduše proto, že si jich dáme moc, jsou jednoduše špatné (nezávisí pouze na nás, zda dojde k jejich naplnění). Jde o předsevzetí, která jsou nám vnucena, ale v reálu jsou nám vlastně ukradená. Jsou to předsevzetí, u nichž si zakazujeme něco, co nás těší a dělá nám radost. Negativní jsou i ta předsevzetí, jež jsou spojena s radikálními změnami.

Jak tedy docílit toho, abyste novoroční předsevzetí dodrželi

Předsevzetí je nutno pořádně naplánovat. Důležité je promyslet i postup, jak chcete svého cíle dosáhnout, do kdy by to mělo být a co si za jeho splnění chcete dát. Odměny za jednotlivé dílčí kroky i dosažený cíl jsou důležité. Své předsevzetí si napište a dejte na viditelné místo, abyste jej měli neustále na očích. Když uklouznete, rychle se postavte a bojujte, nevzdávejte se, nelynčujte se, ale neklesejte znova k prohřeškům. Věřte si. Musíte si jít pevně za svým. Opakování je škola zvyku. Po dvacátém zopakování si na změnu zvyknete a stane se pro vás automatickou. Pozor, pokud jste své předsevzetí již několikrát za sebou neměli sílu splnit, už toho nechte. Také nečekejte změnu ihned, všechno chce svůj čas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak poznat, že jste se stali obětí černé magie

Vedle bílé magie existuje i magie černá, negativní, která chce lidem jen uškodit. Přesněji, ten, kdo ji užívá chce někomu ublížit, poškodit mu zdraví anebo jej dokonce touží sprovodit ze světa. Jedním z nejznámějších projevů černé magie je přitom prokletí.

Chcete poznat, zda jste se nestali obětí černé magie? Máme pro vás informace, díky nimž to zaručeně poznáte.

HVĚZDNÁ ZNAMENÍ PODLE EGYPŤANŮ

Charismatický Shu

Shu je bohem vzdušného elementu a všech talentovaných umělců: sochařů, spisovatelů, malířů. Lidé narození ve dnech 26. 1. – 24. 2. jsou rozenými tvůrci, vše na co sáhnou, se v drtivé většině případů podaří. Mají sklony ke zvýšené kritice, ale krásnou a vznešenou duši. Jejich vadou na kráse je přehnaně romantická povaha a časté snění. Spásu hledají v útěku od reality.