Novoroční předsevzetí

S příchodem Nového roku tu přichází i doba novoročních předsevzetí. Předsevzetí, které si dáváme a nejsme sto je splnit a řada lidi se jim proto pošklebuje. Má však vůbec smysl si je dávat?

Ano, má. Podle průzkumů si 72% lidí předsevzetí dává každý rok. Jde obvykle o předsevzetí týkající se zdraví, postavy, práce, zlozvyků a seberozvoje. K těm nejčastějším patří hubnutí, odnaučení kouření, cvičení, zdravá strana, touha po lepší práci, zkrocení svých financí, výuka cizích jazyků a touha po ovládnutí harmonogramu svého času, který bychom rádi věnovali své rodině a přátelům.

Která novoroční předsevzetí, se nevyplatí dávat?

Samozřejmě, že smysl mají pouze ta předsevzetí, která jsme schopni splnit. Unáhlená a absurdní předsevzetí vezmou za své do února. Nejhoršími předsevzetími přitom jsou právě ono nejvíce dávané hubnutí, hledání partnera, touha po svatbě nebo dítěti anebo změna životního stylu. Jejich nesplnění je pak úzce spjato s velkým zklamáním a frustrací.

Důvody, proč předsevzetí nevychází

Předsevzetí nevychází nejen z důvodu absurdnosti a nedosažitelnosti, ale také jednoduše proto, že si jich dáme moc, jsou jednoduše špatné (nezávisí pouze na nás, zda dojde k jejich naplnění). Jde o předsevzetí, která jsou nám vnucena, ale v reálu jsou nám vlastně ukradená. Jsou to předsevzetí, u nichž si zakazujeme něco, co nás těší a dělá nám radost. Negativní jsou i ta předsevzetí, jež jsou spojena s radikálními změnami.

Jak tedy docílit toho, abyste novoroční předsevzetí dodrželi

Předsevzetí je nutno pořádně naplánovat. Důležité je promyslet i postup, jak chcete svého cíle dosáhnout, do kdy by to mělo být a co si za jeho splnění chcete dát. Odměny za jednotlivé dílčí kroky i dosažený cíl jsou důležité. Své předsevzetí si napište a dejte na viditelné místo, abyste jej měli neustále na očích. Když uklouznete, rychle se postavte a bojujte, nevzdávejte se, nelynčujte se, ale neklesejte znova k prohřeškům. Věřte si. Musíte si jít pevně za svým. Opakování je škola zvyku. Po dvacátém zopakování si na změnu zvyknete a stane se pro vás automatickou. Pozor, pokud jste své předsevzetí již několikrát za sebou neměli sílu splnit, už toho nechte. Také nečekejte změnu ihned, všechno chce svůj čas.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROR V AMITYVILLE 2: Pronásledování manželů Warrenových

Nastala naprosto výjimečná situace, situace, která není vůbec častým jevem. Manžele Warrenovi, kteří se vydali na pomoc obětem se sami stali obětmi a byli pronásledování hrůzou z domu v Amityville. Byl to jediný případ, který tak hluboce zasáhl samotné vyšetřovatele. Za 54 let jejich kariéry se s ničím podobným ještě nesetkal. Lorraine Warrenová prohlásila, že kdyby se měla znovu rozhodnout, už nikdy by do domu nevkročili ani ona ani manžel. „Navštívili jsme spoustu děsivých míst, viděli jsme hodně zvláštních a zlých věcí, asistovali jsme u stovek případů posedlostí. Když vidíte krev vytékající z očí posednuté oběti, spatříte na vlastní oči levitujícího člověka nebo se setkáte se stínem, který se zhmotňuje v bytost, říkáte si, že už vás nemůže nic zaskočit. Omyl.“ Problém nebyl podle ní v domě jako takovém, ale spíše jinde: přímo v pozemku a z části také v samotné rodině.

Jak plánují svou svatbu jednotlivá znamení podle hvězd

Uvažovali jste někdy i o tom, že vaše nebeské znamení může významně ovlivnit váš přístup a preference u svateb? Je to skutečně velice zajímavé, co všechno hvězdy mohou ovlivnit. Porovnejte sami, jak moc se astrologický výklad se skutečností shodují. Inspirujte se anebo pokud se na nějakou svatbu chystáte, připravte se na to, co vás čeká.

Výklad tarotu eso mečů

Eso mečů patří do malé arkány, balíčku tarotových karet, které se používají v Evropě již několik staletí pro věštbu budoucnosti, a odpovědí na otázky, vytahující se k životu. Tarotové karty jsou populární stále a jejich oblíbenost asi jen tak nevymizí. A je jedno, zda věštbu berou tazatelé vážně, nebo je zkouší něco nového pro zábavu.