Jak se zbavit nočních můr

Sen nemusí být vždy příjemný a někdy můžeme být opravdu rádi, když se vzbudíme. O což horší jsou pak noční můry, které mohou být až strašidelné, a namísto odpočinkového spánku nám zvednou tepovou frekvenci a vnesou do strachu. Proč vlastně noční můry existují a jak se jich případně zbavit?

Co je noční můra

Je to prakticky sen s děsivou tématikou, který uvede spícího do probuzeného stavu. Děsivé téma se ve snu většinou opakuje a to někdy až tak často, že se člověk začne bát i spát, protože se noční můra stále vrací. Noční můry vznikají prožitým stresem, nebo traumatem, většinou po nějaké nehodě, smutné situaci nebo něčí smrti. Vznikají tehdy, kdy je v člověku vnitřní napětí, právě po prodělaném traumatu a jeho vnitřní já se nemůže zklidnit.

Trocha teorie

Noční můry se dostavují v hluboké fázi spánku, zvaná REM, kdy vznikají také sny. Občas může jít o jednorázovou akci, kdy se po probuzení dokáže organismus ztotožnit s tím, že šlo pouze o sen. Pokud se ale takové sny opakují, pak je dobré obrátit se na odbornou pomoc. Člověk se bez spánku vysiluje, vyčerpává, což má velký vliv na další fungování těla.

Jak se nočních můr zbavit

Většinou jde o reakci na traumatický zážitek, ale noční můru mohou také vyvolávat jisté podněty, kterých se lze svépomocí zbavit. Je to třeba nedostatečně okysličený vzduch, proto je potřeba u spánku větrat, nebo před ním dostatečně vyvětrat a také koordinovat teplotu. Horko není ideální na spánek. Chodit spát je dobré v tu chvíli, kdy se cítí být člověk unavený a je vhodné před spánkem vypít teplé mléko.

Nutné je se uklidnit před spánkem

To dostatečně uklidní a také je zapotřebí jít spát bez nějakých vážných myšlenek a spánek by měl také trvat dostatečně dlouho. Vhodné je si i před spánkem dát horkou, uklidňující koupel a vhodná je i relaxační hudba, případně aromaterapie, použití vůní pro uklidnění, navození správné a klidné atmosféry pro spánek.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Metody věštění budoucnosti podle kyvadla

Předvídání budoucnosti je snad pro každého tak trochu zábavné, ale i poučné. Jsou lidé, kteří to skutečně berou jako zpestření života a součást právě zábavy, ale jsou i tací, kteří se tomuto věnují dlouho a tak umí pracovat, v tomto případě s kyvadlem tak, aby věštění budoucnosti bylo skutečné, dalo odpověď na kladené otázky.

Červená magie

Svět magie, kouzel a zaklínadel není jen o černé a bílé magii. To by bylo hodně strohé a jednoduché. Existují směry v magii, které jsou dost rozšířené a natolik specifické, že si vysloužily vlastní odvětví pojmenování, jako je například magie červená. Jak už barva napovídá, ubírá se tato magie směrem sexuálním, ovládání pomocí rituálů, jako jsou rituální soulože a další, s tím související okolnosti.

Záhady světa – kruhy v obilí

Lány s obilím jsou nejspíš útočištěm mnoho vtipálků, jak si někteří vysvětlují záhadné obrazce neobilnatých polích. Jsou však lidí, kteří věří na mimozemskou civilizaci a také to, že právě skrze kruhy a jiné útvary, které se čas od času na polích vyskytují, jsou právě dílem, nějakým znamením mimozemšťanů, jež nám tím chtějí něco sdělit. Jsou i lidí, kteří si tuto skutečnost vysvětlují jako účinek přírodních sil.