Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Orgie od začátku

Když se potkají Beran a Štír, pak se jednoduše stane, že nastane doslova výbuch sopky. Narazila na sebe dvě znamení, která mají společného mnoho, ale především pak touhu po nezkrotné vášni. Dokážou v sobě navzájem vzbuzovat ještě více touhy, než kdy jindy a možná každý i sám sebe překvapí, jaký je ve skutečnosti vášnivý náruživec. Budou si skvěle v těchto záležitostech rozumět a najdou nové možnosti, kterých budou využívat.

Fyzická i osudová přitažlivost.

Na první pohled se obvykle tito dva jedinci přitahují a mnohem vášnivější je spojení, pokud je Beranem žena a Štír muž. Ale funguje i v jiné kombinaci. Ihned si tak nějak padnou do oka a už od sebe nehodlají ustoupit. Prostě mají pocit, že se musí navzájem poznat. To se jim skvěle podaří, dojde k doslova osudové přitažlivosti, budou nadšením sami bez sebe.

Vášeň věčná, ale to je vše

Milostný vztah těchto dvou je naprosto jedinečný, a pokud na sebe narazí jako milenci, bude je to neustále k sobě pojit, spojovat jeden k druhému. Jenže pokud z toho nabudou dojmu, že by jim to mohlo klapat i po stránce společného života, bohužel tvrdě narazí. Zvláště

Tvrdohlavost nezná mezí

Beran je dost tvrdohlaví a Štír příliš namyšlený, zahleděný do sebe, aby pátral po tom, co je špatně. Vášeň se projeví i v hádkách, ale tím bude vše u konce. V sexuální oblasti jim to může klapat dobře a dlouho, ale pro společný život toto spojení nemá mnoho šancí na úspěch.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.