Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Orgie od začátku

Když se potkají Beran a Štír, pak se jednoduše stane, že nastane doslova výbuch sopky. Narazila na sebe dvě znamení, která mají společného mnoho, ale především pak touhu po nezkrotné vášni. Dokážou v sobě navzájem vzbuzovat ještě více touhy, než kdy jindy a možná každý i sám sebe překvapí, jaký je ve skutečnosti vášnivý náruživec. Budou si skvěle v těchto záležitostech rozumět a najdou nové možnosti, kterých budou využívat.

Fyzická i osudová přitažlivost.

Na první pohled se obvykle tito dva jedinci přitahují a mnohem vášnivější je spojení, pokud je Beranem žena a Štír muž. Ale funguje i v jiné kombinaci. Ihned si tak nějak padnou do oka a už od sebe nehodlají ustoupit. Prostě mají pocit, že se musí navzájem poznat. To se jim skvěle podaří, dojde k doslova osudové přitažlivosti, budou nadšením sami bez sebe.

Vášeň věčná, ale to je vše

Milostný vztah těchto dvou je naprosto jedinečný, a pokud na sebe narazí jako milenci, bude je to neustále k sobě pojit, spojovat jeden k druhému. Jenže pokud z toho nabudou dojmu, že by jim to mohlo klapat i po stránce společného života, bohužel tvrdě narazí. Zvláště

Tvrdohlavost nezná mezí

Beran je dost tvrdohlaví a Štír příliš namyšlený, zahleděný do sebe, aby pátral po tom, co je špatně. Vášeň se projeví i v hádkách, ale tím bude vše u konce. V sexuální oblasti jim to může klapat dobře a dlouho, ale pro společný život toto spojení nemá mnoho šancí na úspěch.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život

Astrologie devíti planet

Astrologie devíti planet, je dnes známá také i jako japonská numerologie. Jde o poměrně náročnou a komplikovanou vědu, kterou není snadné pochopit. Umožňuje lidem poznat, jaká práce pro ně je ta nejlepší, s kým mohou spolupracovat, kdo je pro ně ideálním partnerem a podobně. Kromě toho dokáže zjistit, jak jste na tom po zdravotní stránce, jaký je váš osud, co dělat, aby se vám dařilo a vztahy jen vzkvétaly.