Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Orgie od začátku

Když se potkají Beran a Štír, pak se jednoduše stane, že nastane doslova výbuch sopky. Narazila na sebe dvě znamení, která mají společného mnoho, ale především pak touhu po nezkrotné vášni. Dokážou v sobě navzájem vzbuzovat ještě více touhy, než kdy jindy a možná každý i sám sebe překvapí, jaký je ve skutečnosti vášnivý náruživec. Budou si skvěle v těchto záležitostech rozumět a najdou nové možnosti, kterých budou využívat.

Fyzická i osudová přitažlivost.

Na první pohled se obvykle tito dva jedinci přitahují a mnohem vášnivější je spojení, pokud je Beranem žena a Štír muž. Ale funguje i v jiné kombinaci. Ihned si tak nějak padnou do oka a už od sebe nehodlají ustoupit. Prostě mají pocit, že se musí navzájem poznat. To se jim skvěle podaří, dojde k doslova osudové přitažlivosti, budou nadšením sami bez sebe.

Vášeň věčná, ale to je vše

Milostný vztah těchto dvou je naprosto jedinečný, a pokud na sebe narazí jako milenci, bude je to neustále k sobě pojit, spojovat jeden k druhému. Jenže pokud z toho nabudou dojmu, že by jim to mohlo klapat i po stránce společného života, bohužel tvrdě narazí. Zvláště

Tvrdohlavost nezná mezí

Beran je dost tvrdohlaví a Štír příliš namyšlený, zahleděný do sebe, aby pátral po tom, co je špatně. Vášeň se projeví i v hádkách, ale tím bude vše u konce. V sexuální oblasti jim to může klapat dobře a dlouho, ale pro společný život toto spojení nemá mnoho šancí na úspěch.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nové 13. znamení zvěrokruhu - Hadonoš

Vědci z NASA poprvé po 2000 letech překopala zvěrokruh. Zjistili totiž, že vědci ve starověku nepočítali s nepatrnou odchylkou Zemské rotační osy, která vznikla důsledkem působení Slunce a Měsíce v průběhu posledních 2000 let. Situace je tedy jiná, než jak tomu bylo v době, kdy vytvořili horoskop. Dnes je proto noční obloha zhruba o měsíc posunuta a tím pádem je vše u 86% lidí na světě zcela jinak. I proto jim nevyhovuje tradiční pojetí horoskopu.

PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.

Datum svatby sdělí, jestli bude manželství šťastné

I datum svatby může dost ovlivnit manželství, které v něm uzavřete. Může se to zdát jako dost pochybné, ale faktem je to, že v ten den děláte důležité rozhodnutí, od kterého se další dny budou odvíjet. Pokud sečtete všechny číslice dat svatby, například 6. 8. 2016 – 6+8+2+0+1+6 = 23 – 2+3 = 5, získáte číslo svatby.