Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Orgie od začátku

Když se potkají Beran a Štír, pak se jednoduše stane, že nastane doslova výbuch sopky. Narazila na sebe dvě znamení, která mají společného mnoho, ale především pak touhu po nezkrotné vášni. Dokážou v sobě navzájem vzbuzovat ještě více touhy, než kdy jindy a možná každý i sám sebe překvapí, jaký je ve skutečnosti vášnivý náruživec. Budou si skvěle v těchto záležitostech rozumět a najdou nové možnosti, kterých budou využívat.

Fyzická i osudová přitažlivost.

Na první pohled se obvykle tito dva jedinci přitahují a mnohem vášnivější je spojení, pokud je Beranem žena a Štír muž. Ale funguje i v jiné kombinaci. Ihned si tak nějak padnou do oka a už od sebe nehodlají ustoupit. Prostě mají pocit, že se musí navzájem poznat. To se jim skvěle podaří, dojde k doslova osudové přitažlivosti, budou nadšením sami bez sebe.

Vášeň věčná, ale to je vše

Milostný vztah těchto dvou je naprosto jedinečný, a pokud na sebe narazí jako milenci, bude je to neustále k sobě pojit, spojovat jeden k druhému. Jenže pokud z toho nabudou dojmu, že by jim to mohlo klapat i po stránce společného života, bohužel tvrdě narazí. Zvláště

Tvrdohlavost nezná mezí

Beran je dost tvrdohlaví a Štír příliš namyšlený, zahleděný do sebe, aby pátral po tom, co je špatně. Vášeň se projeví i v hádkách, ale tím bude vše u konce. V sexuální oblasti jim to může klapat dobře a dlouho, ale pro společný život toto spojení nemá mnoho šancí na úspěch.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí vodnář a býk

Protiklady se přitahují, říká se. A pokud je to pravda, pak právě těmto dvěma, vodnáři a býku bude vztah jen vzkvétat. Od přírody jsou oba dost odlišní, což ale zas tolik nevadí, protože navenek působí jako naprosto neohrožený jedinec, pokud jsou tedy spolu. Každý má své vlastnosti, které ten druhý právě postrádá a tak se naprosto dokonale doplňují. Okolí jim jejich vzájemný soulad může jen závidět.

Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.