Jak se k sobě hodí Beran a Štír

Wow, tak tomuto spojení je potřeba závidět tu nesčetně smyslnou sexuální energii, která mezi těmito dvěma znameními je. Jak Beran, tak Štír jsou od přírody aktivně založení lidí, kteří hledají možnosti, jak se ještě více rozvášnit pro svého partnera, takže o vytracení vášně se rozhodně bát tito dva nemusí. Jejich vztahu bude bohatý na vřelé vyznání lásky.

Orgie od začátku

Když se potkají Beran a Štír, pak se jednoduše stane, že nastane doslova výbuch sopky. Narazila na sebe dvě znamení, která mají společného mnoho, ale především pak touhu po nezkrotné vášni. Dokážou v sobě navzájem vzbuzovat ještě více touhy, než kdy jindy a možná každý i sám sebe překvapí, jaký je ve skutečnosti vášnivý náruživec. Budou si skvěle v těchto záležitostech rozumět a najdou nové možnosti, kterých budou využívat.

Fyzická i osudová přitažlivost.

Na první pohled se obvykle tito dva jedinci přitahují a mnohem vášnivější je spojení, pokud je Beranem žena a Štír muž. Ale funguje i v jiné kombinaci. Ihned si tak nějak padnou do oka a už od sebe nehodlají ustoupit. Prostě mají pocit, že se musí navzájem poznat. To se jim skvěle podaří, dojde k doslova osudové přitažlivosti, budou nadšením sami bez sebe.

Vášeň věčná, ale to je vše

Milostný vztah těchto dvou je naprosto jedinečný, a pokud na sebe narazí jako milenci, bude je to neustále k sobě pojit, spojovat jeden k druhému. Jenže pokud z toho nabudou dojmu, že by jim to mohlo klapat i po stránce společného života, bohužel tvrdě narazí. Zvláště

Tvrdohlavost nezná mezí

Beran je dost tvrdohlaví a Štír příliš namyšlený, zahleděný do sebe, aby pátral po tom, co je špatně. Vášeň se projeví i v hádkách, ale tím bude vše u konce. V sexuální oblasti jim to může klapat dobře a dlouho, ale pro společný život toto spojení nemá mnoho šancí na úspěch.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.

Jak se k sobě hodí Panna a Panna

Poněkud svébytné spojení panuje mezi partnery dvou panen. Toto zemské znamení je tako z jiné galaxie a často má potíže někam zapadnout, aby mu bylo porozuměno. Zdá se, že hovoří jiným jazykem. Proto pokud na sebe dvě panny narazí, je to velice příjemné setkání, po čase si padnou do noty a už spolu cvrlikají jako zamilované hrdličky. Potíž je v tom, že takto obecně dvě panny samy na sebe nenarazí, neboť se na první pohled většinou zase tolik nepřitahují, proto je ani nějaké hlubší setkání neláká.

Jak se k sobě hodí Střelec a Ryby

Naprosto senzačním spojením je to mezi Střelcem a Rybami. I když se to na první pohled nemusí zdát, ti dva jsou zrozeni jeden pro druhého a budou spolu vést dlouhý, bezproblémový život plný vášně, zábavy a porozumění. Dokážou spolu najít cestu i v naprostých paskvilech, spolu prostě budou jedineční.