Jak budovat svůj sen

Takřka každý z nás má nějaké sny. Je však otázka, zda je realizujeme, sníme anebo anebo jen mluvíme. Samozřejmě, že myšlenka je energií, která podle toho, jak je vyslaná, podvědomě působí na její realizaci. A proto je základem všech splněných snů, neposílat negativní myšlenky do Vesmíru. Myšlenky je sice nutno vysílat, a to opakovaně, ale ty pozitivní.

Abyste sen mohli zrealizovat, potřebujete nějaký sen mít

Máte sen? Pokud ne, tak se zkuste zamyslet. Popusťte uzdu své fantazii. Zvolte si, co byste rádi měli ve svém životě, jak by měl váš život vypadat. Co by bylo možné zrealizovat. Své sny si sepište. Vůbec nejlépe si vytvořte nástěnku snů. Slova nemají totiž takový účinek jako obrázky. Obklopte se těmito obrázky, aby mohli působit na vaše podvědomí.

 Nápady na sny

Sny mohou mít různou podobu. Mohou se týkat adrenalinových sportů (skočení padákem, bungee jumping apod.), odstěhovat se do ciziny, cestovat, zajet si do Paříže, dovolit si velké nákupy v luxusních buticích, mít nějaké diamantové šperky, jet na dovolenou.., mít doma domácí kino, být finančně nezávislí, vlastnit nějaký hudební nástroj, vlastnit nějakou špičkovou elektroniku (počítač atd.), žít společensky, být slavným, vlastnit loď, nové šaty, kuchyň, automobil, kolo, lyžařskou výbavu, luxusní hodinky, napsat knihu, seznámit se s, najít svého partnera, pořídit si dům nebo vlastní bydlení, získat uznání, mít úspěch v práci apod.

 Jak realizovat svůj sen

K naplnění snu vede strategický plán. Hlavní milníky vám pomohou k dosažení cíle. Usnadní vám cestu, když budete jednotlivé body dosahovat. Svůj plán si rozplánujte na rozumné časové údobí. Netlačte na sebe. Dovolte si nadechnout. Odstraňte všechny energetické bloky, které by vás na cestě mohly brzdit. Očistěte si cestu ke svému snu. Zbavte se všech strachů, obav, předsudků, negativních názorů a křivd. Svou minulost a neúspěchy nechte za sebou. Na svém snu však pracujte každý den. Své sny dokážete naplnit, když budete na nich usilovně pracovat. Představujte si jasně obraz svého snu. Svou pozornost výhradně soustřeďte na obraz jeho splnění. Důležité je předčasně se nevzdávat a žít přítomným okamžikem. Buďte v pohodě a nechte, aby se stalo to, co má. Poslouchejte svou intuici. Povede vás tou správnou cestou. Užívejte si svou cestu za snem. Dobrá nálada a radost vám pomůže dosáhnout jednodušeji svých snů a přitáhne lidi, situace a zdroje, které jsou potřebné k jeho dosažení.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST PRVNÍ

Je zima roku 1970 a agent z realitní kanceláře předává klíče sympatickému manželskému páru. Roger a Carolyn Perronovi právě koupili svůj vysnění dům, majetek staré rodiny Arnoldových, na Round Top Road ve městě Harrisville, ležící na území státu Rhode Island. Je velký, prostorný a má v sobě cosi, co jej činí zvláštně přitažlivým. Historie této stavby sahá daleko do minulosti a starobylost z něj přímo čiší. Roger Perron později vypověděl, že je něco přímo nutilo dům koupit, jako by mu tuto děsivou koupi našeptávali snad sami duchové, kteří se ve stěnách domu těšili na své budoucí oběti. Když Carolyn poprvé překročila práh domu, ovanul ji nepopsatelný chlad. Chlad, který ve vteřině pronikl a zakousnul se do tkání a do masa, odkud putoval dál až k samému srdci. Cítila smutek a bolest, avšak Rogerovi se se svými pocity nikdy nesvěřila. Po dohodnutí obchodu jim realitní makléř podává ruku se slovy: „Ať se vám dobře bydlí. A nechejte první noc rozsvíceno, prý to přináší štěstí.“

Oblíbená barva a osobnost

Otázka na oblíbenou barvu skýtá nejen to, jaké barvě dává jedinec přednost, ale dost také poukazuje na vlastnosti a charakteristiku osobnosti. Barva, které dáváme přednost, ukazuje třeba i na naše slabé, nebo silné stránky, i to, jak řešíme situace, nebo se snažíme, a mnoho dalšího. Každá barva má své specifikum, své vyzařování a to, kterou zvolíme jako svoji oblíbenou, může hodně vypovědět o povaze.