Jak budovat svůj sen

Takřka každý z nás má nějaké sny. Je však otázka, zda je realizujeme, sníme anebo anebo jen mluvíme. Samozřejmě, že myšlenka je energií, která podle toho, jak je vyslaná, podvědomě působí na její realizaci. A proto je základem všech splněných snů, neposílat negativní myšlenky do Vesmíru. Myšlenky je sice nutno vysílat, a to opakovaně, ale ty pozitivní.

Abyste sen mohli zrealizovat, potřebujete nějaký sen mít

Máte sen? Pokud ne, tak se zkuste zamyslet. Popusťte uzdu své fantazii. Zvolte si, co byste rádi měli ve svém životě, jak by měl váš život vypadat. Co by bylo možné zrealizovat. Své sny si sepište. Vůbec nejlépe si vytvořte nástěnku snů. Slova nemají totiž takový účinek jako obrázky. Obklopte se těmito obrázky, aby mohli působit na vaše podvědomí.

 Nápady na sny

Sny mohou mít různou podobu. Mohou se týkat adrenalinových sportů (skočení padákem, bungee jumping apod.), odstěhovat se do ciziny, cestovat, zajet si do Paříže, dovolit si velké nákupy v luxusních buticích, mít nějaké diamantové šperky, jet na dovolenou.., mít doma domácí kino, být finančně nezávislí, vlastnit nějaký hudební nástroj, vlastnit nějakou špičkovou elektroniku (počítač atd.), žít společensky, být slavným, vlastnit loď, nové šaty, kuchyň, automobil, kolo, lyžařskou výbavu, luxusní hodinky, napsat knihu, seznámit se s, najít svého partnera, pořídit si dům nebo vlastní bydlení, získat uznání, mít úspěch v práci apod.

 Jak realizovat svůj sen

K naplnění snu vede strategický plán. Hlavní milníky vám pomohou k dosažení cíle. Usnadní vám cestu, když budete jednotlivé body dosahovat. Svůj plán si rozplánujte na rozumné časové údobí. Netlačte na sebe. Dovolte si nadechnout. Odstraňte všechny energetické bloky, které by vás na cestě mohly brzdit. Očistěte si cestu ke svému snu. Zbavte se všech strachů, obav, předsudků, negativních názorů a křivd. Svou minulost a neúspěchy nechte za sebou. Na svém snu však pracujte každý den. Své sny dokážete naplnit, když budete na nich usilovně pracovat. Představujte si jasně obraz svého snu. Svou pozornost výhradně soustřeďte na obraz jeho splnění. Důležité je předčasně se nevzdávat a žít přítomným okamžikem. Buďte v pohodě a nechte, aby se stalo to, co má. Poslouchejte svou intuici. Povede vás tou správnou cestou. Užívejte si svou cestu za snem. Dobrá nálada a radost vám pomůže dosáhnout jednodušeji svých snů a přitáhne lidi, situace a zdroje, které jsou potřebné k jeho dosažení.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Magická moc úplňku

Fáze měsíce v úplňku má mnoho významů. Nejenže vlci a psi vyjí na měsíc, lidé jsou náměsíční, anebo nemohou usnout. Celým dílem je právě až magická moc úplňku, který vysílá energii na nás všechny bytosti. Pokud se naučíme této energie využívat ve svůj prospěch, bude se nám v mnohém dařit. Stojí rozhodně za to, se o možnostech něco dozvědět, načerpat, jaké možnosti jsou.

PŘÍPAD RODINY PERRONOVY – ČÁST PRVNÍ

Je zima roku 1970 a agent z realitní kanceláře předává klíče sympatickému manželskému páru. Roger a Carolyn Perronovi právě koupili svůj vysnění dům, majetek staré rodiny Arnoldových, na Round Top Road ve městě Harrisville, ležící na území státu Rhode Island. Je velký, prostorný a má v sobě cosi, co jej činí zvláštně přitažlivým. Historie této stavby sahá daleko do minulosti a starobylost z něj přímo čiší. Roger Perron později vypověděl, že je něco přímo nutilo dům koupit, jako by mu tuto děsivou koupi našeptávali snad sami duchové, kteří se ve stěnách domu těšili na své budoucí oběti. Když Carolyn poprvé překročila práh domu, ovanul ji nepopsatelný chlad. Chlad, který ve vteřině pronikl a zakousnul se do tkání a do masa, odkud putoval dál až k samému srdci. Cítila smutek a bolest, avšak Rogerovi se se svými pocity nikdy nesvěřila. Po dohodnutí obchodu jim realitní makléř podává ruku se slovy: „Ať se vám dobře bydlí. A nechejte první noc rozsvíceno, prý to přináší štěstí.“

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.