Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Co je reinkarnace?

Reinkarnace pochází, jak jinak – z latinského slova, znamenající opětovné vtělení, tedy jasné vysvětlení významu slova. Jde tedy o to, že se duše po smrti vtěluje zpět do těla, jiného, zachovává si tak svoji identitu. To znamená, že se zde vychází z přesvědčení, že duše je nesmrtelná a na světě nemůže existovat nekonečné množství duší, proto se neustále převtělují. V reinkarnaci věří prá asi polovina lidské populace na světě. To je ohromné číslo.

Je reinkarnace dokazatelná?

Říká se, že mnoho lidí reinkarnaci zažilo, respektive si vzpomínají na nějaké úryvky z minulého života, především v momentu, kdy jsou hypnotizování a tak dále. Kolikrát se stalo, že malé dítě z ničeho nic začalo vyprávět o tom, že je nějaká osobnost, žijící v tom čase na takovém místě, má i dané jméno a i když šlo o zcela nemožné, aby dítě podobné informace si ujistilo předem, po dohledání se skutečně zjistilo, že daná osoba opravdu žila.

Věřit nebo nevěřit

Ať je to tak nebo jinak – důležité je to, že reinkarnaci není možné dokázat, ale pokud na ni věříte, pak vám ji nikdo nemůže odepřít, stejně tak, pokud na ni nikdo nevěří, není potřeba ho do toho nutit. Lidé si mohou věřit v to, co chtějí, je to je jejich volba, čemu se přikloní jako k pravdě. Kdo na reinkarnaci věří, pak má víru v život po životě a bývá časté, že tito lidé jsou lépe smířeni se smrtí, než ti, co nevěří. Ale to je jen jedna část, nezmění to nic na tom životě, který právě člověk žije.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa

Pozitivní přístup k životu

Poštovní psychologie je poslední dobou na vzestupu a stále více vyhledávána. Je to především proto, že lidé si začínají všímat dost důležitých projevů v životě a často i tak, že to prostě funguje. Kdo je neustále zamračený, zakaboněný, pak má méně štěstí v životě jako člověk se stejným osudem, vzhledem i dalšími skutečnostmi, ale s vnitřním naladěním naprosto jiným, pozitivním.

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).