Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Co je reinkarnace?

Reinkarnace pochází, jak jinak – z latinského slova, znamenající opětovné vtělení, tedy jasné vysvětlení významu slova. Jde tedy o to, že se duše po smrti vtěluje zpět do těla, jiného, zachovává si tak svoji identitu. To znamená, že se zde vychází z přesvědčení, že duše je nesmrtelná a na světě nemůže existovat nekonečné množství duší, proto se neustále převtělují. V reinkarnaci věří prá asi polovina lidské populace na světě. To je ohromné číslo.

Je reinkarnace dokazatelná?

Říká se, že mnoho lidí reinkarnaci zažilo, respektive si vzpomínají na nějaké úryvky z minulého života, především v momentu, kdy jsou hypnotizování a tak dále. Kolikrát se stalo, že malé dítě z ničeho nic začalo vyprávět o tom, že je nějaká osobnost, žijící v tom čase na takovém místě, má i dané jméno a i když šlo o zcela nemožné, aby dítě podobné informace si ujistilo předem, po dohledání se skutečně zjistilo, že daná osoba opravdu žila.

Věřit nebo nevěřit

Ať je to tak nebo jinak – důležité je to, že reinkarnaci není možné dokázat, ale pokud na ni věříte, pak vám ji nikdo nemůže odepřít, stejně tak, pokud na ni nikdo nevěří, není potřeba ho do toho nutit. Lidé si mohou věřit v to, co chtějí, je to je jejich volba, čemu se přikloní jako k pravdě. Kdo na reinkarnaci věří, pak má víru v život po životě a bývá časté, že tito lidé jsou lépe smířeni se smrtí, než ti, co nevěří. Ale to je jen jedna část, nezmění to nic na tom životě, který právě člověk žije.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak fungují homeopatika

Homeopatika patří do světa alternativní medicíny. Neznalí a odpůrci, kteří popírají efektivitu homeopatik, jejich účinky srovnávají s principem placeba, tedy neléku, který nám chce vsugerovat, že je lék, skutečnost je však jiná. Homeopatika jsou skutečnými léky, jejichž snahou je probudit v nás samouzdravovací proces.

Časté noční můry

Jestliže máme hrozivý sen, ze kterého se uprostřed noci vzbudíme vyděšení, pak se rázem uklidníme, že je to pouze sen. Jestliže se takový sen zjeví jen jednou, pak se dá tvrdit, že je to jaksi v pořádku, ale pokud se opakuje i tak, že se děsíme chodit i spát, pak už jde o vážný problém, který je potřeba řešit. Existují dokonce časté noční můry, které se opakují a zdají se více lidem. Důvod, proč k tomu nastává, může být klíček k objasnění a také zbavení si takové noční můry.

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.