Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Co je reinkarnace?

Reinkarnace pochází, jak jinak – z latinského slova, znamenající opětovné vtělení, tedy jasné vysvětlení významu slova. Jde tedy o to, že se duše po smrti vtěluje zpět do těla, jiného, zachovává si tak svoji identitu. To znamená, že se zde vychází z přesvědčení, že duše je nesmrtelná a na světě nemůže existovat nekonečné množství duší, proto se neustále převtělují. V reinkarnaci věří prá asi polovina lidské populace na světě. To je ohromné číslo.

Je reinkarnace dokazatelná?

Říká se, že mnoho lidí reinkarnaci zažilo, respektive si vzpomínají na nějaké úryvky z minulého života, především v momentu, kdy jsou hypnotizování a tak dále. Kolikrát se stalo, že malé dítě z ničeho nic začalo vyprávět o tom, že je nějaká osobnost, žijící v tom čase na takovém místě, má i dané jméno a i když šlo o zcela nemožné, aby dítě podobné informace si ujistilo předem, po dohledání se skutečně zjistilo, že daná osoba opravdu žila.

Věřit nebo nevěřit

Ať je to tak nebo jinak – důležité je to, že reinkarnaci není možné dokázat, ale pokud na ni věříte, pak vám ji nikdo nemůže odepřít, stejně tak, pokud na ni nikdo nevěří, není potřeba ho do toho nutit. Lidé si mohou věřit v to, co chtějí, je to je jejich volba, čemu se přikloní jako k pravdě. Kdo na reinkarnaci věří, pak má víru v život po životě a bývá časté, že tito lidé jsou lépe smířeni se smrtí, než ti, co nevěří. Ale to je jen jedna část, nezmění to nic na tom životě, který právě člověk žije.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Význam čísla 666

Číslo 666 se zmítá mezi nebem a peklem. Někdo číslo označuje za ďábelské a někdo jiný pro změnu zase za andělské. Ať tak, nebo tak, jde o číslo s ohromnou silou. Číslo 666 nás učí a dává nám najevo, že nic není tak špatné, jak se zdá. Vzkazuje nám, že potřebujeme být velmi trpěliví a máme si dopřát více času na rozmyšlenou. K těm správným rozhodnutím je zapotřebí čas.

Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.