Existuje reinkarnace?

Existuje reinkarnace nebo ne? O tom se není možné přesvědčit, dokázat to. Pokud někdo zemře, nemůže dokázat, že se převtělil do duše někoho jiného. jsou lidé, kteří věří na to, že jejich duše je nesmrtelná a pokud dojde ke smrti, k zániku tělesné schránky, pak stejně duše žije, nejde si jiné tělo, do kterého se převtělí.

Co je reinkarnace?

Reinkarnace pochází, jak jinak – z latinského slova, znamenající opětovné vtělení, tedy jasné vysvětlení významu slova. Jde tedy o to, že se duše po smrti vtěluje zpět do těla, jiného, zachovává si tak svoji identitu. To znamená, že se zde vychází z přesvědčení, že duše je nesmrtelná a na světě nemůže existovat nekonečné množství duší, proto se neustále převtělují. V reinkarnaci věří prá asi polovina lidské populace na světě. To je ohromné číslo.

Je reinkarnace dokazatelná?

Říká se, že mnoho lidí reinkarnaci zažilo, respektive si vzpomínají na nějaké úryvky z minulého života, především v momentu, kdy jsou hypnotizování a tak dále. Kolikrát se stalo, že malé dítě z ničeho nic začalo vyprávět o tom, že je nějaká osobnost, žijící v tom čase na takovém místě, má i dané jméno a i když šlo o zcela nemožné, aby dítě podobné informace si ujistilo předem, po dohledání se skutečně zjistilo, že daná osoba opravdu žila.

Věřit nebo nevěřit

Ať je to tak nebo jinak – důležité je to, že reinkarnaci není možné dokázat, ale pokud na ni věříte, pak vám ji nikdo nemůže odepřít, stejně tak, pokud na ni nikdo nevěří, není potřeba ho do toho nutit. Lidé si mohou věřit v to, co chtějí, je to je jejich volba, čemu se přikloní jako k pravdě. Kdo na reinkarnaci věří, pak má víru v život po životě a bývá časté, že tito lidé jsou lépe smířeni se smrtí, než ti, co nevěří. Ale to je jen jedna část, nezmění to nic na tom životě, který právě člověk žije.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sanatorium Waverly Hills

V roce 1910 bylo s velkou slávou otevřeno sanatorium ve Waverly Hills ve Spojených státech. Najdete je v Louisville, v oblasti Jefferson County, v Kentucky. Léčit se zde měli pacienti s tehdy velmi rozšířenou a zákeřnou chorobou jménem tuberkulóza. Počátkem dvacátého století se toto onemocnění, zvané bílá nemoc, stalo obrovským problémem po celém světě. Zařízení začínalo se čtyřiceti pacienty, nakonec jeho branami prošlo za sedmdesát let existence několik tisíc pacientů. Tato stavba ve Waverly Hills prodělala několik změn: byla školou, nemocnicí a nakonec pečovatelským domem. Jisté je, že v jejich zdech došlo k masovým úmrtím (hovoří se o několika tisících), některá z nich nebyla objasněna, oproti tomu další ano: zanedbání péče, neschválené experimenty na lidech, mučení, drastická a sadistická léčba.