Beauty tipy podle horoskopu

Myslíte, že krása nemá nic společného s astrologií? Jak se mýlíte! Rozhlédněte se pořádně okolo sebe a zkuste si lépe všímat spojitosti vzhledu s jednotlivými astrologickými znameními. To pak úzce souvisí i s následnou péčí.

Vodnář

Vodnářky si chtějí uchovat svou přirozenou krásu. Nebojí se však také i experimentovat. Pokud chcete být skutečně krásné, doporučujeme nebát se barev. Dívčí odstíny svědčí vaší tváři.

 Ryby

Ryby jsou svobodomyslné, romantické a také i kreativní. Rády při svém líčení užívají zářivých barev. A my musíme říct, jen houšť, klidně i takovou barvu užijte i na své vlasy. Neopomíjejte na pedikúru, je pro vás nutností.

 Berani

Berani mají přirozeně krásnou tvář. K tomu, aby vypadali doopravdy skvěle jim postačí dokonalý účes. Pak už jen potřebují jednoduchý make-up.

 Býci

Ženy ve znamení Býka nejlépe vypadá v neutrálních barvách. Svědčí jim měděné, světle hnědé a broskvové odstíny líčidel. Chraňte svou pokožku, je příliš choulostivá. Na sluníčko rozhodně nejděte bez opalovacího krému.

 Blíženci

Blíženci se odívají do vůně. Je pro ně nesmírně důležitá. Při líčení rádi kombinují světlé i tmavé barvy.

 Raci

Raci rádi pečují o svou pokožku. Užívají k tomu s oblibou hydratační krémy s třpytkami.

 Lvi

Největší chloubou Lvů jsou jejich vlasy, a proto jim věnujte patřičnou pozornost. Vlasy si zaslouží náležitou péči i pravidelné stříhání a volbu správného střihu.

 Panny

Panny preferují přirozenou krásu a moc líčení nefandí. Pravdou však je, že by jim občas prospělo vylézt ze své ulity a vyzkoušet trochu odvážnější look vhodný pro každodenní nošení. Nebojte se odvázat, ukažte světu, že i vy umíte být odvážné.

 Váhy

Pro Váhy tu máme velký beauty tip. Pokud chtějí být skutečně krásné, měli by se při svém líčení zaměřit na své krásné oči. Jestliže se navíc budete dobře starat o svou pleť, budete dlouho vypadat mnohem mladší, než jste.

 Štíři

Štíři jsou od přírody velmi svůdné znamení, které láká i svou tajemností. V případě, že chcete svou smyslnost ještě více umocnit, doporučujeme vám namalovat si kočičí nebo kouřové oči.

 Střelci

Když chtějí být ženy narozené ve znamení Střelce krásné, měli by se vyhnout experimentování s kosmetikou. Co se týká s líčením, ideální jsou pro ně zářivé barvy, které zdůrazní jejich bezstarostný postoj. Nikdy se nespokojte s neutrálním a nude líčením.

 Kozoroh

Krása Kozorohů je promyšlená a těžce vydřená. Neradi se odchylují od svého zajetého režimu, neradi experimentují. A přitom by jim prospělo, kdyby se trochu odvázali a zkusili také i make-up a různé techniky líčení.

 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad karet páže holí

Tarot je populární možností, jak si nechat předpovědět budoucnost a také zodpovědět na mnoho otázek, které nám často ani nedají spát. Pro někoho může jít o hloupost, ale skutečnost, že se tímto živí poměrně dost osob a že karty tarotu existují na našem území k předvídání budoucnosti několik století, jež může přesvědčení změnit.

Andělé a jejich rozdělení

Anděl, jako opravdový angel nemá žádnou tvář a ani tvar. Jde o energii, pozitivní, která je šířena podle toho, jak ji vnímáme. To, že andělé dostaly podoby okřídlených bílých postav, většinou s bílými, třpytivými vlasy, je jen důsledek lidské představivosti, která dala andělům jistou podobu. Navíc jako lidé většinou dáváme nejasným stvořením podobu lidskou, proto také mají andělé pro nás podobu lidské postavy.

PARTNER PODLE HVĚZD - STŘELEC

STŘELEC JE SVŮDCE A LOVEC

Lov je pro něj zábava a ulovení takového Lva může považovat za životní triumf. Mít totiž stejné sny a navíc vůli a chuť je realizovat – co víc si můžete přát? Tomuto spojení by se mělo dařit na všech frontách. Občas se může vyskytnout, následovaný bojem, ale pak se vše uklidní. Oba dva jsou schopni uznat porážku a přijmout roli poraženého. Vědí totiž, že to nebude na dlouho: jen spolu jsou silní, dokážou budovat a stavět, tvořit a měnit. Umění rychlého odpuštění se oběma báječně hodí. Střelec však neprahne jen po lovu: má rád i lásku a to především fyzickou. To Lev uvítá s otevřenou náručí, v tomto svazku mají své významné místo i děti. Lev chce zanechat nástupce, který usedne na pomyslný trůn jeho rodu a Střelec zase prahne po učni, který by převzal jeho řemeslo. Jsou schopni vybudovat rodinu, zabezpečit ji a cílevědomě vést děti ke studiím.

Záhady světa - bermudský trojúhelník

Záhady světa, které se dějí a nenechají jen tak někoho chladným jsou mystické a zajímavé zároveň. Pokud se stane něco, co má složité, často i žádné vysvětlení, přitahuje to pozornost mnoha osob, které si akci vysvětlí po svém. Každopádně takové momenty rozdělují osoby do několika kategorií.