Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Láska platonická

Co je na tomto vztahu zajímavé je, že často může trvat dlouhou dobu, i když nedojde ke sblížení jinému, než partnerskému. Hodně se také stává to, že jeden druhého platonicky miluje dlouhá léta, většinou se oba znají od školy, z nějakého zájmového kroužku a tak dále. Proto k sobě mají hodně blízko, znají se dobře a vědí, co ten druhý má a nemá rád. Dokážou se spolu bavit hodiny, aniž by k něčemu fyzickému došlo.

Kamarádství v lásku

Často si pak uvědomí, že nejlepšími partnery mohou být právě navzájem pro sebe a to často i po nezdařených vztazích, kdy si jeden druhému vylévají srdce. To je spojuje dost citelně dohromady a tak také ukazuje na vzájemnou blízkost. Možná proto spolu začnou chodit ve vyšším věku, ale o to více jim ten vztah bude fungovat.

Jsou pro sebe stvořeni

Nebudou na nic spěchat, krůček po krůčku budou budovat pevný a trvalý vztah, který bude fungovat a bude pro okolí neohroženou pevností. Jakmile se stane, nic jejich vztah nezničí a oni dva spolu budou prostě navždy. Vybudují harmonickou domácnost a založí láskyplnou rodinu, kde se všichni budou mít moc dobře. Je dost možné, že oba budou chtít velkou rodinu, což nemusí být žádnou výjimkou a navíc i jejich porozumění jeden pro druhého bude příkladem pro druhé. Rádi také jiným pomáhají a účastní se různých dobrovolnických činností.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.