Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Láska platonická

Co je na tomto vztahu zajímavé je, že často může trvat dlouhou dobu, i když nedojde ke sblížení jinému, než partnerskému. Hodně se také stává to, že jeden druhého platonicky miluje dlouhá léta, většinou se oba znají od školy, z nějakého zájmového kroužku a tak dále. Proto k sobě mají hodně blízko, znají se dobře a vědí, co ten druhý má a nemá rád. Dokážou se spolu bavit hodiny, aniž by k něčemu fyzickému došlo.

Kamarádství v lásku

Často si pak uvědomí, že nejlepšími partnery mohou být právě navzájem pro sebe a to často i po nezdařených vztazích, kdy si jeden druhému vylévají srdce. To je spojuje dost citelně dohromady a tak také ukazuje na vzájemnou blízkost. Možná proto spolu začnou chodit ve vyšším věku, ale o to více jim ten vztah bude fungovat.

Jsou pro sebe stvořeni

Nebudou na nic spěchat, krůček po krůčku budou budovat pevný a trvalý vztah, který bude fungovat a bude pro okolí neohroženou pevností. Jakmile se stane, nic jejich vztah nezničí a oni dva spolu budou prostě navždy. Vybudují harmonickou domácnost a založí láskyplnou rodinu, kde se všichni budou mít moc dobře. Je dost možné, že oba budou chtít velkou rodinu, což nemusí být žádnou výjimkou a navíc i jejich porozumění jeden pro druhého bude příkladem pro druhé. Rádi také jiným pomáhají a účastní se různých dobrovolnických činností.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - RAK

RAK UVÍTÁ VODNÍ DRUHY

Je jasné, že Rak potřebuje k životu vodu a partnera, který s ním v té vodě vydrží. Proto vás asi nepřekvapí, že mu budou dobrými společníky Štír, Ryba nebo jiný Rak. Tam, kde jsou společné sny a přání, vládne porozumění a harmonie. Mohou se společně věnovat cestě za vodou i po souši: milují cestování a společně si tuto radost mohou dopřávat nepřetržitě. Rak je tichá bytost, ale budete-li chtít, odváže se a vyrazí i do společnosti – tedy za předpokladu, že tam budete i vy.

Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Magie svíček

K magii patří svíce odjakživa, přesněji asi od doby, kdy docházelo k rituálům uctívání ohně. Tehdy se k očištění domova užíval oheň, jenž měl tu moc likvidovat nečisté síly a negativní energii. Později se k těmto rituálům začaly užívat svíce. Proto plameny svící v sobě skrývají ohromnou moc a představují dodnes velmi důležitou součást těch nejrůznějších obřadů, rituálů a magického čarování.

Jak se k sobě hodí Býk a Býk

Ač jsou býci dost impulzivní, pak pokud dojde ke spojení partnerské a to dvou býků, pak může nastat naprostý ráj na zemi. Oba totiž mají pochopení pro chování toho druhého snáze, než snad kdokoli jiný. Proto není žádným překvapením, že si skvěle padnou do noty a jejich vztah jim bude prosperovat od samého začátku.