Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Láska platonická

Co je na tomto vztahu zajímavé je, že často může trvat dlouhou dobu, i když nedojde ke sblížení jinému, než partnerskému. Hodně se také stává to, že jeden druhého platonicky miluje dlouhá léta, většinou se oba znají od školy, z nějakého zájmového kroužku a tak dále. Proto k sobě mají hodně blízko, znají se dobře a vědí, co ten druhý má a nemá rád. Dokážou se spolu bavit hodiny, aniž by k něčemu fyzickému došlo.

Kamarádství v lásku

Často si pak uvědomí, že nejlepšími partnery mohou být právě navzájem pro sebe a to často i po nezdařených vztazích, kdy si jeden druhému vylévají srdce. To je spojuje dost citelně dohromady a tak také ukazuje na vzájemnou blízkost. Možná proto spolu začnou chodit ve vyšším věku, ale o to více jim ten vztah bude fungovat.

Jsou pro sebe stvořeni

Nebudou na nic spěchat, krůček po krůčku budou budovat pevný a trvalý vztah, který bude fungovat a bude pro okolí neohroženou pevností. Jakmile se stane, nic jejich vztah nezničí a oni dva spolu budou prostě navždy. Vybudují harmonickou domácnost a založí láskyplnou rodinu, kde se všichni budou mít moc dobře. Je dost možné, že oba budou chtít velkou rodinu, což nemusí být žádnou výjimkou a navíc i jejich porozumění jeden pro druhého bude příkladem pro druhé. Rádi také jiným pomáhají a účastní se různých dobrovolnických činností.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.