Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Láska platonická

Co je na tomto vztahu zajímavé je, že často může trvat dlouhou dobu, i když nedojde ke sblížení jinému, než partnerskému. Hodně se také stává to, že jeden druhého platonicky miluje dlouhá léta, většinou se oba znají od školy, z nějakého zájmového kroužku a tak dále. Proto k sobě mají hodně blízko, znají se dobře a vědí, co ten druhý má a nemá rád. Dokážou se spolu bavit hodiny, aniž by k něčemu fyzickému došlo.

Kamarádství v lásku

Často si pak uvědomí, že nejlepšími partnery mohou být právě navzájem pro sebe a to často i po nezdařených vztazích, kdy si jeden druhému vylévají srdce. To je spojuje dost citelně dohromady a tak také ukazuje na vzájemnou blízkost. Možná proto spolu začnou chodit ve vyšším věku, ale o to více jim ten vztah bude fungovat.

Jsou pro sebe stvořeni

Nebudou na nic spěchat, krůček po krůčku budou budovat pevný a trvalý vztah, který bude fungovat a bude pro okolí neohroženou pevností. Jakmile se stane, nic jejich vztah nezničí a oni dva spolu budou prostě navždy. Vybudují harmonickou domácnost a založí láskyplnou rodinu, kde se všichni budou mít moc dobře. Je dost možné, že oba budou chtít velkou rodinu, což nemusí být žádnou výjimkou a navíc i jejich porozumění jeden pro druhého bude příkladem pro druhé. Rádi také jiným pomáhají a účastní se různých dobrovolnických činností.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Beran a Býk

Znamení zvěrokruhu, která spolu sousedí, mohou mít také blízko k sobě v osobním životě. Vládne mezi nimi totiž dost vášnivé napětí, které pokud se rozhoří, nemá takřka konce. Je sice někdy o vášeň různorodou a to jak spalující, tak vysilující, ale paradoxně oba dva toto silně milují a je jim to příjemné.

Výklad tarotu - věž

Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát osm karet, z nichž každá má jasný význam. Karta věž, je pak kartou, jež spadá do tak zvané velké arkány, o níž se tvrdí, že je původním balíčkem tarotových karet, které k nám, neví se odkud, přišly a k nim později připadala i tak zvaná malá arkána.

Jak na tom jsou jednotlivá znamení

Hvězdy toho ovlivňují doopravdy mnoho. Mohou nejen za to jací jsme, jak vypadáme a co máme rádi, ale za i to, zda jsme Kolumbové, domácí peciválové, plážoví povaleči anebo dobrodruzi. Hvězdy ví dokonce také i proč cestujeme a jak se na svých cestách chováme. Nevěříte? Pojďte se spolu s námi o tom přesvědčit.