Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Láska platonická

Co je na tomto vztahu zajímavé je, že často může trvat dlouhou dobu, i když nedojde ke sblížení jinému, než partnerskému. Hodně se také stává to, že jeden druhého platonicky miluje dlouhá léta, většinou se oba znají od školy, z nějakého zájmového kroužku a tak dále. Proto k sobě mají hodně blízko, znají se dobře a vědí, co ten druhý má a nemá rád. Dokážou se spolu bavit hodiny, aniž by k něčemu fyzickému došlo.

Kamarádství v lásku

Často si pak uvědomí, že nejlepšími partnery mohou být právě navzájem pro sebe a to často i po nezdařených vztazích, kdy si jeden druhému vylévají srdce. To je spojuje dost citelně dohromady a tak také ukazuje na vzájemnou blízkost. Možná proto spolu začnou chodit ve vyšším věku, ale o to více jim ten vztah bude fungovat.

Jsou pro sebe stvořeni

Nebudou na nic spěchat, krůček po krůčku budou budovat pevný a trvalý vztah, který bude fungovat a bude pro okolí neohroženou pevností. Jakmile se stane, nic jejich vztah nezničí a oni dva spolu budou prostě navždy. Vybudují harmonickou domácnost a založí láskyplnou rodinu, kde se všichni budou mít moc dobře. Je dost možné, že oba budou chtít velkou rodinu, což nemusí být žádnou výjimkou a navíc i jejich porozumění jeden pro druhého bude příkladem pro druhé. Rádi také jiným pomáhají a účastní se různých dobrovolnických činností.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.