Mystický Kipper

Mystický Kipper jsou další karty, kterých se můžete ptát a které vám odpoví…Jde o oblíbený a vyhledávaný výkladový systém a jsme rádi, že vám jej můžeme představit.

 

Stejně, jako u cikánských karet jich je 36 v balíčku, avšak jejich historie není tak hluboká, zrodily se teprve v roce 1900. I když je pravda, že zmínka o nich pochází již z třicetileté války, tedy z doby okolo roku 1620, takže kdoví.

Historie karet Mystický Kipper

Mystický Kipper k věštění užívaly především prostí lidé. Říká se, že je vytvořila berlínská věštkyně Susanne Kipper a namaloval je Urban Trösch. Obrazy odpovídají roku 1900, což se přiklání k tomuto období vzniku. Vůbec poprvé byli vydáni v roce 1873 mnichovským obchodníkem s psacími potřebami Matthiasem Sedleinem. Přibližně v roce 1920 karty přešly do vlastnictví firmy F.X. Schmid. Od té doby se díky technické chybě tisknou obráceně. Tato skutečnost však nemá žádný negativní vliv na výklad. Význam je stejný.

Jaký je Mystický Kipper?

Výkladové karty jsou někde na půl cesty mezi Lenormamandem a Cikánskými kartami. Karty jsou specifické tím, že je na nich zobrazeno velké množství osob. Jen na čtyřech kartách nejsou zobrazeny žádné postavy, i když jsou tu dva obrazy s postavou.

Karty se užívají k rozklíčování běžných životních událostí, situací a zážitků, které je možno očekávat v nejbližší době.

O jednotlivých kartách

 1. Hlavní mužská osoba

 2. Hlavní ženská osoba

 3. Karta manželství

 4. Karta setkání

 5. Dobrý pán

 6. Dobrá dáma

 7. Dopis

 8. Falešná osoba

 9. Bohatá dívka

 10. Cesta

 11. Výhra

 12. Bohaté děvče

 13. Bohatý dobrý muž

 14. Nešťastná zpráva

 15. Dobrý konec lásky

 16. Myšlenky

 17. Dar

 18. Dítě

 19. Smrt

 20. Dům

 21. Obývací pokoj

 22. Voják

 23. Soud

 24. Krádež

 25. Vystoupat vysoko - povýšení

 26. Velké štěstí

 27. Nečekané peníze

 28. Očekávání

 29. Vězení

 30. Soudce, úředník

 31. Krátká nemoc

 32. Zármutek, nepříjemnosti, žal, soužení a protivenství

 33. Trudomyslnost

 34. Práce

 35. Dlouhá cesta

 36. Naděje, Velká voda

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

Partnerský horoskop

Existuje celá řada horoskopů, které vám mohou odhalit budoucnoust, i to, jací jste. Jedním z nejoblíbenějších je partnerský horoskop, který zjišťuje, jak vypadají vztahy mezi jednotlivými lidmi. Také vás to zajímá? Chcete vědět, kdo se s kým přitahuje, s kým vám to poklape a koho si držet radši dále od těla? Anebo snad s kým byste měli spolupracovat? Pak se zajímejte o to, jak do sebe vaše horoskopy zapadají.

Výklad tarotu 21 svět

dvaadvacátá karta velké arkány, je poslední kartou, poté následuje z balíčku tarotových karet malá arkána, jež možná paradoxně, obsahuje karet mnohem víc, rovných padesát šest. Karty, které jsou určeny k výkladu budoucnosti jsou stále hodně populární a lidé si nechávají předvídat, co se stane v oblasti, která je zajímá.