Mystický Kipper

Mystický Kipper jsou další karty, kterých se můžete ptát a které vám odpoví…Jde o oblíbený a vyhledávaný výkladový systém a jsme rádi, že vám jej můžeme představit.

 

Stejně, jako u cikánských karet jich je 36 v balíčku, avšak jejich historie není tak hluboká, zrodily se teprve v roce 1900. I když je pravda, že zmínka o nich pochází již z třicetileté války, tedy z doby okolo roku 1620, takže kdoví.

Historie karet Mystický Kipper

Mystický Kipper k věštění užívaly především prostí lidé. Říká se, že je vytvořila berlínská věštkyně Susanne Kipper a namaloval je Urban Trösch. Obrazy odpovídají roku 1900, což se přiklání k tomuto období vzniku. Vůbec poprvé byli vydáni v roce 1873 mnichovským obchodníkem s psacími potřebami Matthiasem Sedleinem. Přibližně v roce 1920 karty přešly do vlastnictví firmy F.X. Schmid. Od té doby se díky technické chybě tisknou obráceně. Tato skutečnost však nemá žádný negativní vliv na výklad. Význam je stejný.

Jaký je Mystický Kipper?

Výkladové karty jsou někde na půl cesty mezi Lenormamandem a Cikánskými kartami. Karty jsou specifické tím, že je na nich zobrazeno velké množství osob. Jen na čtyřech kartách nejsou zobrazeny žádné postavy, i když jsou tu dva obrazy s postavou.

Karty se užívají k rozklíčování běžných životních událostí, situací a zážitků, které je možno očekávat v nejbližší době.

O jednotlivých kartách

 1. Hlavní mužská osoba

 2. Hlavní ženská osoba

 3. Karta manželství

 4. Karta setkání

 5. Dobrý pán

 6. Dobrá dáma

 7. Dopis

 8. Falešná osoba

 9. Bohatá dívka

 10. Cesta

 11. Výhra

 12. Bohaté děvče

 13. Bohatý dobrý muž

 14. Nešťastná zpráva

 15. Dobrý konec lásky

 16. Myšlenky

 17. Dar

 18. Dítě

 19. Smrt

 20. Dům

 21. Obývací pokoj

 22. Voják

 23. Soud

 24. Krádež

 25. Vystoupat vysoko - povýšení

 26. Velké štěstí

 27. Nečekané peníze

 28. Očekávání

 29. Vězení

 30. Soudce, úředník

 31. Krátká nemoc

 32. Zármutek, nepříjemnosti, žal, soužení a protivenství

 33. Trudomyslnost

 34. Práce

 35. Dlouhá cesta

 36. Naděje, Velká voda

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.

Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.