Jak se k sobě hodí Blíženci a Blíženci

Klid a pohoda bude hrát ve spojení dvou blíženců. Jsou jako nejlepší kamarádi a to je právě spojuje. Jenže paradoxně je to i to, co je může zase na druhou stranu rozdělit. Oba jsou mírumilovné povahy, raději mají klid a zaobírají se filozofickými úvahami, než nějakými zbytečnostmi, které mohou vztah jedině zničit.

Kamarádi nebo partneři?

Pokud je někdo spolu uvidí, nemusí mít jasno, zda jsou partneři nebo spíše jen kamarádi, protože tito dva si skvěle rozumí, rádi spolu probírají různá témata, třeba i dost složitá. Na veřejnosti se k sobě chovají mile, ale bez nějakého náznaku flirtu, vášně. Prostě jako nejlepší kamarádi. Mají se rádi, ale nikdo nemůže vědět, zda jsou opravdu partnery, nebo třeba sourozenci. To se také mnoho lidí může domnívat. Jim je to ale jedno, je jim spolu dobře.

Žárlivost a nežárlivost

Důvodem, proč se dobře fungující vztah dvou blíženců může rozpadnout je, že zasáhne někdo jiný, třetí osoba, která netuší, že by tito dva mohli mít mezi sebou nějaký vážný vztah, tak se pokusí jednoho z nich získat, což vede k narušení, často i vážným problémům a konfliktům, které tak nedovolí dalšímu pokračování jinak skvělého vztahu.

Praktická stránka jako základ

Základem skvěle fungujícího vztahu je vzájemné porozumění, ale i důvěra. Hodně si zakládají oba dva na tom, aby jejich vztah fungoval především na základě skvělé spolupráce v oblasti praktických záležitostí. To je to, co oba ve vztahu vyžadují. Také chtějí mít jasno, kdo z páru hraje v páru tu nebo jinou roli. Jenže zde to může často zadrhnout a tak také skončit.

Konečně se našli

Oba mají pocit, že se konečně našli, že jsou skvělými partnery navzájem pro sebe a nechtějí, aby jejich vztah skončil. Musí si však ujasnit předem mnoho důležitých faktů a pokud k tomu nedojde, tento vztah se rozpadá.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Rak a Býk?

Osudovým partnerským spojením je vztah Raka a Býka. Dalo by se tvrdit, že pro tato znamení neexistuje snad lepší kombinace. Typický tvrdý, možná až chladný Býk je senzační volbou pro romantického snílka – Raka. Důležité je to, že obě pohlaví jsou v lásce hodně vášnivé, jsou především oddaní a spolehliví. Není lepšího spojení, které si obě strany mohou přát. Proto by si měl Rak najít Býka a Býk zase Raka. Ideální partnerství tak může být skutečností.

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.