HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

LÁSKA A RODINA

Nastalo období odpuštění, obnovení starých svazků a budování nových přátelství. Vás samotných by se svatba letos týkat neměla, na druhou stranu budete ale několik svateb absolvovat v roli hosta nebo svědka. Tento oficiální akt lásky vás nadchne a budete přemýšlet o partnerovi. Máte sklony k žárlivosti, což nedělá dobrotu v žádném vztahu. Možná si to ani neuvědomujete, ale urážíte tím partnera. I když to občas skřípe, dal by za vás ruku do ohně. Za pokus stojí absolvování kurzu na vylepšení osobnosti. Najít své nedostatky a umět je pojmenovat, případně se jich i zbavit – to bude váš letošní úkol. Mějte se rádi.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Zajímá vás příroda, ale není to váš obor, který jste vystudovali? Nevadí! Pořiďte knihy, časopisy a pozvedněte svůj zájem na úroveň profesionála. Bude vás to bavit a pomůže vám to nasměrovat kariéru. Necestujte za poznáním do zahraničí. Dovolená v Česku vám prospěje. Navštivte ekofarmy, promluvte s chovateli a zkuste popřemýšlet o svých ambicích. Letos zasadíte semínko, které rychle vyklíčí. Bude to semínko vaše vlastního projektu nebo plánu, které může vykvést do krásy a rozrůst se do obřích rozměrů. Chce to jen péči a píli, kterou máte. Překonejte vrozený ostych, najděte ztracené sebevědomí.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Na programu je poznání sebe sama, nahlédnutí do svého nitra a poznání. Pravděpodobně odpustíte starou křivdu a ulevíte na duši sobě i hříšníkovi. Udělejte první krok, ten, koho sžírá svědomí a chybí mu odvaha, na to čeká. Vaše velkorysost se vyplatí. Život je příliš krátký na to, aby se člověk pořád jen mračil. Popřemýšlíte o vlastním podniku, můžete uspět.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SEN datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.