HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

LÁSKA A RODINA

Nastalo období odpuštění, obnovení starých svazků a budování nových přátelství. Vás samotných by se svatba letos týkat neměla, na druhou stranu budete ale několik svateb absolvovat v roli hosta nebo svědka. Tento oficiální akt lásky vás nadchne a budete přemýšlet o partnerovi. Máte sklony k žárlivosti, což nedělá dobrotu v žádném vztahu. Možná si to ani neuvědomujete, ale urážíte tím partnera. I když to občas skřípe, dal by za vás ruku do ohně. Za pokus stojí absolvování kurzu na vylepšení osobnosti. Najít své nedostatky a umět je pojmenovat, případně se jich i zbavit – to bude váš letošní úkol. Mějte se rádi.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Zajímá vás příroda, ale není to váš obor, který jste vystudovali? Nevadí! Pořiďte knihy, časopisy a pozvedněte svůj zájem na úroveň profesionála. Bude vás to bavit a pomůže vám to nasměrovat kariéru. Necestujte za poznáním do zahraničí. Dovolená v Česku vám prospěje. Navštivte ekofarmy, promluvte s chovateli a zkuste popřemýšlet o svých ambicích. Letos zasadíte semínko, které rychle vyklíčí. Bude to semínko vaše vlastního projektu nebo plánu, které může vykvést do krásy a rozrůst se do obřích rozměrů. Chce to jen péči a píli, kterou máte. Překonejte vrozený ostych, najděte ztracené sebevědomí.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Na programu je poznání sebe sama, nahlédnutí do svého nitra a poznání. Pravděpodobně odpustíte starou křivdu a ulevíte na duši sobě i hříšníkovi. Udělejte první krok, ten, koho sžírá svědomí a chybí mu odvaha, na to čeká. Vaše velkorysost se vyplatí. Život je příliš krátký na to, aby se člověk pořád jen mračil. Popřemýšlíte o vlastním podniku, můžete uspět.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Co je čistý archetyp

Pod pojmem archetyp není možno pochopit nic jiného než dynamickou formu proudící energie. Pakliže tuto skutečnost přiložíme k horoskopu, jde o teoretický model, který obsahuje čisté, nikterak modifikované vlastnosti, které by měl mít představitel daného znamení, kdyby ho neovlivňovaly další planety. Setkáváme s tím především u horoskopů v různých časopisech a bulvárních plátcích.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Duchovní život

Metody věštění budoucnosti z čajových lístků

Předvídat, nebo věštit budoucnost lze opravdu snad z čehokoli. Je to především proto, že vše souvisí se vším a také to, že co je vám osobní pak má určitou spojitost s vaším životem a také i tím, co se stane. Populární metodou věštění budoucnosti je z čajových lístků, tedy taková metoda, která se obvykle provádí v čajovnách, a tam, kde se podává kvalitní čaj ze skutečných čajových lístků.