HOROSKOP 2015 VODNÁŘI

Minulost je synonymem pro časový úsek, který již uplynul a je za vámi. Prošli jste si velkým počtem zkoušek, neshod na pracovišti i v rodině. Díky příznivým vlivům hvězd už je vše nešťastné zažehnáno a na čase je odpuštění, které uklidní duši a obnoví stará přátelství. Pokud vám dosud podnikání nic neříkalo, je na čase o této možnosti obživy popřemýšlet. Můžete se pustit do aktivit spjatých s přírodou a ekologií: pálí vám to a pro záchranu trochy zeleně uděláte maximu. Přírodu kolem sebe potřebujete a jste jejím obdivovatelem. Vyzkoušejte i dotační programy, může se vám zadařit. Pokud hodláte změnit místo, nasměrujte své kroky opět k oblasti hospodářství a ekologie. Nemusíte ohromit znalostmi, důležité je nadšení a zápal pro věc, kterým disponujete.

LÁSKA A RODINA

Nastalo období odpuštění, obnovení starých svazků a budování nových přátelství. Vás samotných by se svatba letos týkat neměla, na druhou stranu budete ale několik svateb absolvovat v roli hosta nebo svědka. Tento oficiální akt lásky vás nadchne a budete přemýšlet o partnerovi. Máte sklony k žárlivosti, což nedělá dobrotu v žádném vztahu. Možná si to ani neuvědomujete, ale urážíte tím partnera. I když to občas skřípe, dal by za vás ruku do ohně. Za pokus stojí absolvování kurzu na vylepšení osobnosti. Najít své nedostatky a umět je pojmenovat, případně se jich i zbavit – to bude váš letošní úkol. Mějte se rádi.

VZDĚLÁNÍ A KARIÉRA

Zajímá vás příroda, ale není to váš obor, který jste vystudovali? Nevadí! Pořiďte knihy, časopisy a pozvedněte svůj zájem na úroveň profesionála. Bude vás to bavit a pomůže vám to nasměrovat kariéru. Necestujte za poznáním do zahraničí. Dovolená v Česku vám prospěje. Navštivte ekofarmy, promluvte s chovateli a zkuste popřemýšlet o svých ambicích. Letos zasadíte semínko, které rychle vyklíčí. Bude to semínko vaše vlastního projektu nebo plánu, které může vykvést do krásy a rozrůst se do obřích rozměrů. Chce to jen péči a píli, kterou máte. Překonejte vrozený ostych, najděte ztracené sebevědomí.

CO VÁS ČEKÁ A NEMINE

Na programu je poznání sebe sama, nahlédnutí do svého nitra a poznání. Pravděpodobně odpustíte starou křivdu a ulevíte na duši sobě i hříšníkovi. Udělejte první krok, ten, koho sžírá svědomí a chybí mu odvaha, na to čeká. Vaše velkorysost se vyplatí. Život je příliš krátký na to, aby se člověk pořád jen mračil. Popřemýšlíte o vlastním podniku, můžete uspět.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

PARTNER PODLE HVĚZD - ŠTÍR

Když se jeden Štír rozhodne dobýt srdce druhého Štíra má velkou šanci, že se to podaří. Přesto, že oba uplatněnou taktiku znají, rádi podlehnout vášnivé hře a nechají se uvrhnout do víru lásky. Vědí, že si mohou navzájem dát to, po čem touží. Nikdy k sobě nemají zábrany, mohou se oddat sobě navzájem bez pocitu studu, což jiná znamení nedokáží. Přirozený ostych před Štírovou otevřeností mají totiž všechna ostatní znamení, leckdy je to samotný stud, kdo je uvrhne do nepochopení a vnitřního napětí. Rak a Ryby jsou na tom o něco lépe. Budou se na Štíra dívat především jako citlivého a vnímavého partnera a nakonec se dají přemluvit i ke společnému životu. Štír je rád obklopen krásou a vůní svého partnera. Přesto, že je mimořádně senzitivní, je spíše zvyklý brát než dávat a to mnohé odradí. Raci to ale dovedou skousnout a Ryby si tiše popláčou.

Jak se k sobě hodí ryby a rak

Ani ryba ani rak. Respektive ani ryba a ani rak nejsou znamení, které vyžaduje ohnivé vášně, které často hraničí s nenávistí. Jejich vzájemná domácnost, pokud budou spolu žít, nebude určitě italská, ale naopak harmonická, plná pochopení, citu a rozvahy. Oba mají raději romantické chvilky a vyjadřování něžných citů, takže si v této oblasti dost vyjdou vstříc, aby se navzájem ujistili o tom, že to mezi nimi je stále dokonalé.

První stručný horoskop na rok 2019

Je sice teprve těsně za půlkou roku 2018, ale i přes tuto skutečnost jste zvědaví na to, co na vás čeká v roce 2019? Máme pro vás malou ochutnávku. Stručný horoskop pro jednotlivá znamení na následující rok. Na rozdíl od tohoto roku přináší naději na lepší zítřky i mnoho neobvyklých zážitků.

Jak se k sobě hodí Lev a Váhy

Partneři slunečních znamení jako je lev a váhy jsou dokonalým spojením už na první pohled. Jestliže se tito dva dají dohromady, stěží je něco jen tak rozdělí, protože jsou pro sebe navzájem tím dokonalým partnerem. Což vidí i okolí, a jejich lásku jim může jen tak tiše závidět. Budou mít spolu krásný vztah, plný úžasných momentů a překvapujících situací, jež povedou k lepším a lepším zítřkům.