Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.

Co karta znamená

Pokud vyjde karta rytíř pohárů, lze ji vykládat i jako princ pohárů a obvykle představuje někoho konkrétního, osobu, která má zásadní význam v této oblasti. Může ukazovat na milence, nebo někoho, kdo připraví cestu pro pravou lásku, seznámení s ní. Ukazuje i na mír, takže pokud do teč byly rozepře, pak nastává smíření a harmonie, dobytí milých citů.

Pozitivní významy karty

Karta ukazuje na člověka mírumilovného, plného lásky, který je upřímný, ale také hodně citlivý. Je to přítel, který současně může být i milencem. Ukazuje i na novou lásku, krásného citu, který mezi dvěma je. Vše se urovná a nastane přátelská půda, příjemné prostředí. Harmonie, láska a cit je přesně to, co tuto kartu přesně vystihuje. Může být také přínosem dobré nálady, příjemné atmosféry, cokoli, co je milé a citlivé, přitom příjemné. Moudrost, ale i dobrá nálada je to, co se rozjímá v tento den naplno.

Negativní významy karty

Pozor na pohled přes skrze růžové brýle, který může dokonale zkreslovat a tak ukazovat na něco, co není. Tak mohou vznikat nepřímené situace, pohledy, které jsou scestné. Jde o to, že daný jedinec není schopný nabídnout to, co předem slíbil a tazatel se opírá o to, co bylo vyřčeno. Vidí vše krásně, růžově a přitom se věci mají zcela jinak. Na to pozor, může vše pohled zkreslovat.

Obecně význam karty

Pokud se má karta rytíře pohárů specifikovat jasně, použitím pár slov, pak je potřeba použít označení „princ na bílém koni“. Žije jen v pohádkách, mnoho dívek po něm touží, ale běžná praxe ukazuje, že je nereálný a jen výplodem fantazie.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.

JAK POROZUMĚT SYMBOLŮM VĚŠTBY

Surovin, z nichž je možné čerpat informace a rady ohledně budoucnosti, je spousta. Ke čtení využijeme kávovou sedlinu, vylouhovaný čaj, sáčkový čaj, vosk nebo třeba i víno. Pokud už si pořídíme to správné vybavení a suroviny k nahlédnutí do budoucnosti, velmi často narážíme na problém, jak si poradit se znaky a symboly. Mnohdy nejsme schopni vyčíst příkladem z kávové sedliny nic a v jejím uspořádaní prostě spatřujeme jen hromádku vysypaného lógru. Ne každý má vyloženě spisovatelskou fantazii, aby si z patra domyslel příběh, v němž zbohatne, potká v blízké době lásku a najde si skvělou práci. Porozumění znaků, které jsou nám podávany, je především záležitostí mysli, empatie a vnímání. Nelze v něm být okamžitě mistrem, dá se mu ale naučit.

Přepólování země

Již po několik let se vědci snaží upozornit na velké nebezpečí, které hrozí celé planetě. Magnetické póly Země jsou v pohotovosti a chystají se nepředvídatelně změnit. Tato situace by však mohla vést k následnému masivnímu vyhynutí všeho živého na planetě. Straší někteří...

Kategorie: Věštění budoucnosti Mystika