První letošní úplněk je ve znamení Raka

12. 1. 2017, přesně ve 12:34 hodin, proběhne první úplněk v tomto roce. Bude to úplněk v Raku. Úplněk vám vždy něco přinese, tentokrát to bude hodně silné, protože Měsíc bude ve znamení, jemuž Luna sama vládne.

Rak je nejvíce spojen s cykly, náladami a emocemi. Nejdůležitější roli v životě raka má rodina. Úplněk 12. ledna proto nejvíce ovlivní rodinu, domov, děti, rodiče, blízké a milované. Kromě toho ovlivňuje rovněž i intimitu a tajemství. Je to čas pro tajné schůzky, intimní rozhovory a intimní setkání. Na povrch mohou vyplout již dávno zapomenuté věci, vzpomínky a témata.

V tomto období vás může zlobit žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém a sternální kost. Tyto části těla jsou přitom ohrožena nejen v daný den, ale i několik dní před dvanáctým lednem a také i po něm. Je proto dobré své tělo v těchto dnech chránit a vůbec nejlépe detoxikovat. Tento den není vhodný pro pro žádný lékařský zákrok.

O tomto úplňku máte šanci dořešit věci, které jste v minulosti nedotáhli do konce. Pokud se vám je nepodaří dokončit, tak je máte šanci alespoň posunout o něco dál. Jestli jsou věci ukončené, máte v tomto období šanci něco nového začít. Můžete mít totiž skvělé nápady i dostatek energie, abyste to dokázali. Je to nejlepší chvíle proto, abyste dokázali opustit vše nefunkční a rozbité, co už se dávno sype jako domeček z karet.

Tento úplněk předurčuje, co se bude dít po zbytek roku, jaká témata budeme řešit. Zařídí, aby pro nás bylo jednodušší se odpoutat od minulosti a osvobozeni od přítěže vám dovolí začít nové. Pozor na neshody a nesoulady, které okolo vás panují, jestliže jste si jich doposud nevšimly, nyní se tento stav zřejmě změní.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Rozzuřili jste býka? Utíkejte!

Psychická vyrovnanost a duševní aspekty mohou být do jisté míry určeny právě znamením a vaším ascendentem. Pokud se k tomuto tvrzení stavíte odměřeně, stačí jen navázat na astrologii jako disciplínu. Zabývá se totiž nejen hvězdami, důležitou roli v ní hraje i měsíc. Ano, právě ten měsíc, který je tím, kdo vám určuje vaše místo ve zvěrokruhu. Měsíc, jak známo, oplývá kupříkladu mocí řídit moře, na něž je technika i člověk krátký. Získává také kontrolu nad zvířaty a v neposlední řadě ovlivňuje i člověka.

Překvapivá fakta o astrologii, o nichž jste zřejmě nevěděli

Astrologie je představována jako věda, která je spojena s předpokládanými vlivy hvězd a planet na člověka i na pozemské události. Vzhledem k tomu, že vesmír je stále po mnoha stránkách neznámý. Stále ještě nevíme spoustu odpovědí. Řada lidí se stále ke hvězdám obrací s hledáním odpovědí. S astrologií jsou tak spojena zajímavá fakta, o nichž jste možná neměli ani ponětí.

Výklad tarotu sedm mečů

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány, přičemž paradoxně velká arkána, je složena z dvaceti dvou karet a malá z karet padesáti šesti. Důvodem, proč tomu tak je, dalo stáří, protože velká arkána je původní balíček tarotových karet a prý o dost starší, než malá arkána. Každopádně jde o balíček hodně populárních karet.