První letošní úplněk je ve znamení Raka

12. 1. 2017, přesně ve 12:34 hodin, proběhne první úplněk v tomto roce. Bude to úplněk v Raku. Úplněk vám vždy něco přinese, tentokrát to bude hodně silné, protože Měsíc bude ve znamení, jemuž Luna sama vládne.

Rak je nejvíce spojen s cykly, náladami a emocemi. Nejdůležitější roli v životě raka má rodina. Úplněk 12. ledna proto nejvíce ovlivní rodinu, domov, děti, rodiče, blízké a milované. Kromě toho ovlivňuje rovněž i intimitu a tajemství. Je to čas pro tajné schůzky, intimní rozhovory a intimní setkání. Na povrch mohou vyplout již dávno zapomenuté věci, vzpomínky a témata.

V tomto období vás může zlobit žaludek, sliznice, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfatický systém a sternální kost. Tyto části těla jsou přitom ohrožena nejen v daný den, ale i několik dní před dvanáctým lednem a také i po něm. Je proto dobré své tělo v těchto dnech chránit a vůbec nejlépe detoxikovat. Tento den není vhodný pro pro žádný lékařský zákrok.

O tomto úplňku máte šanci dořešit věci, které jste v minulosti nedotáhli do konce. Pokud se vám je nepodaří dokončit, tak je máte šanci alespoň posunout o něco dál. Jestli jsou věci ukončené, máte v tomto období šanci něco nového začít. Můžete mít totiž skvělé nápady i dostatek energie, abyste to dokázali. Je to nejlepší chvíle proto, abyste dokázali opustit vše nefunkční a rozbité, co už se dávno sype jako domeček z karet.

Tento úplněk předurčuje, co se bude dít po zbytek roku, jaká témata budeme řešit. Zařídí, aby pro nás bylo jednodušší se odpoutat od minulosti a osvobozeni od přítěže vám dovolí začít nové. Pozor na neshody a nesoulady, které okolo vás panují, jestliže jste si jich doposud nevšimly, nyní se tento stav zřejmě změní.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru DETI datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Jak se k sobě hodí Býk a Štír

Fyzická přitažlivost mezi znamením Býka a Štíra je nesmírná. Jsou to jako dva magnety, které, pokud se spojí, či jen dostanou do blízkosti od sebe, pak je jen stěží něco dokáže rozdělit. Tomuto spojení přejí nejen hvězdy, ale prakticky celý vesmír. Důležité je, aby toho dokázali oba plně využít.