Fáze měsíce z pohledu magie

Měsíc je v magii velice silným pojmem. Běžně se užívá výraz „luna“, která na nás působí velice silnou energií, ze které se pak i následně čerpá potřebné účely magie a čarodějnictví. Dnes, kdy již čarodějnictví není trestáno upálením na hranici, a je spíše bráno obecně jako zábavná forma, je možno plně energií měsíce využívat, bez strachu z úhony nebo snad i úmoru.

Každá fáze měsíce je důležitá

Důležité pro využívání energie měsíce jsou jeho fáze. Každá má svoje specifikum, a pakliže chceme využívat přívalu energie, je nesmírně nutné, abychom také znaly jednotlivé fáze a s nimi spojenými významy.

Nov

Měsíc není vidět, je to opak úplňku. Toto je přesně počátek, ze kterého se vychází. Pokud začínáte s nějakým projektem, je nutné začít v této fázi, protože postupně, jak měsíc sílí, tak také sílí účinnost tohoto kouzla. Každým dnem, kdy je měsíc větší a větší, tak sílí i samotný význam. Kdo stále nevěří na sílu měsíce, je zapotřebí se zamyslet nad tím, proč třeba psi vyjí na měsíc, proč jsou lidé náměsíční a proč pří úplňku mnoho lidí nemůže spát.

Dorůstající měsíc

V této fázi měsíce je vhodné věnovat se oblasti, respektive posílení magie, kouzel. V této části se totiž hodně daří zisku, risku a posílení. Stejně jako roste měsíc, roste i šance na úspěchy.

Úplněk

Vše, co mělo být připravené, již je, takže v den, kdy je úplněk je zapotřebí se konečně tomuto faktu postavit a zde má dojít k tak zvanému vyvrcholení celé akce a kouzlo se má stát skutečností. O úplňku je tak moc silná energie, že snad jakékoli kouzlo, které se magií projeví, se nemůže setkat s odporem, nezdarem. Úplněk je čas na vše zakončování, úplného vyhrocení situace a celkově i projevu. Kdy jindy využít pozitivně laděné síle, než právě v době úplňku. Lepší čas v měsíci rozhodně nebude.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Numerologie – číslo 1

Numerologie je populární nauka o významu čísel. Pracuje se s tím, že konkrétní číslo má vliv na osobnost, jeho charakter. Nejčastěji se stanoví podle data narození, ale i podle jména. Pokud je zapotřebí určit a předpovědět událost, je vhodné předem si nechat numerologem osud vypočítat. Každé číslo totiž má své specifikum.

Numerologie - číslo 11

Rozsáhlá nauka o významu a vibraci čísel, se nazývá numerologie, a je v poslední dobou často vyhledávána. Popularita numerologie stoupá, už i proto, že díky numerologii se dá určit významný šťastný den a tak je třeba možné numerologii právě využít pro výběr vhodného data pro svatbu, nebo podobí události. To celé pak může mít vliv na to, zda celkově bude den i následně manželství úspěšné (samozřejmě nejen to).

Den narození

Numerologie je velice zajímavou vědou, která poukazuje na mnoho charakterových vlastností, ale i to, kde má člověk slabiny. A přitom jen tak nevaří z vody, ale přímo pracuje s čísly, které jsou nám dány počátkem narození a které nás tak provází celý život. Ono to má něco do sebe a také ukazuje na to, jak nás i datum narození může výrazně ovlivnit.