Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.

Beran

Pro znamení berana se hodí nejen fialový ametyst, ale i méně známý ametrín. Sílu ohnivého berana podpoří i nádržný rudý granát, podobně jako rubín. Z kamenů je pak nutno jmenovat i hematit, karneol, rodochrozit a rodonit.

Býk

Charakter býka podpoří achát, citrín, jantar, růženín a malachit. Podobně působí i unavit a morganit.

Blíženci

Pro ně se hodí jantar, křišťál, tyrkys, ale i perly (samozřejmě pravé a akvamarín.

Rak

Opál, perly nebo rubín jsou to pravé pro raka, stejně jako chalcedon či měsíční kámen.

Lev

Sílu lva doplní křišťál, citrín, jantar a také olivín, girasol nebo granát. Nejenže sílu lva dostatečně umírní, ale současně i podpoří pro lepší záměry.

Panna

Panny potřebují tygří oko, jantar, jaspis, sodalit či citrín. Ty podpoří jejich rozhodnutí a posílí obecně ducha.

Váhy

Pro váhavé váhy jsou vhodné kameny, jako je magnezit, akvamarín, obsidián, perly, růženín a turmalín.

Štír

Znamení štíra podpoří sokolí nebo býčí oko, achát, granát, ale i opál a obsidián.

Střelec

Mocnou sílu střelce podpoří sodalit, ametyst, dumortierit, chalcedon, ale i ametrín nebo avanturín.

Kozoroh

Záhněda, turmalín, onyx, ale i ametyst, chalcedon nebo pravé perly jsou vhodné pro kozoroha.

Vodnář

Zde nespí chybět křišťál, tyrkys, jaspis, ale i akvamarín, apatit a labradorit.

Ryby

Měsíční kámen, olivín, opál, fluorit, či akvamarín, ametrín a ametyst je to, co skvěle podpoří charakter znamení ryb.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jste si jisti, že vám někdo nevymývá mozek?

Brainwashing je odborně znějící anglický termín pro vymývání mozku anebo také i pro manipulaci s myšlením. Původně však toto jednání bylo označováno za kontrolu mysli (samozřejmě někým jiným než vámi), čili mind control, thought control nebo coercive persuasion. Je zajímavé, že i když brainwashing užívají lidé ve všech kulturách napříč celým světem již po řadu staletí, veřejně se této problematice začali věnovat až během studené války CIA. K vymytí mozku není zapotřebí mučení, jak si mnozí lidé myslí, ale postačí k tomu znát několik psychologických technik.

Postavení planet v horoskopu

Každý evropský horoskop je sestaven dle postavení planet na nebi v době narození. Je tomu tak proto, že v každém okamžiku stojí všechny planety v sluneční soustavě stojí na určitém stupni, jenž symbolizuje jedno znamení zvěrokruhu. Celková skladba pak významně ovlivňuje to, jací jste. Podle rozestavění se planety člení na osobní (Slunce, Měsíc, Merkur, Venuše a Mars), společenské (Jupiter a Saturn) a transcendentní (Uran, Neptun a Pluto). Při tvorbě horoskopu je důležité sledovat postavení planet a jejich vzájemné vztahy. Při sestavování horoskopu je nezbytné všímat si i toho, jestli je planeta stacionární, retrográdní anebo direktní.

Jak se k sobě hodí Blíženci a Rak?

V tomto spojení jde spíše o přátelství a přátelské spojení, než velkou, vášnivou lásku. Zas na druhou stranu je dobré, že těmto dvěma partnerství vydrží, protože dokážou tahat za jeden provaz a obecně je jejich láska založena na jemném, milostném vztahu, plného něhy a odevzdání jeden pro druhého. Toto spojení má šanci na úspěch, na dlouholeté partnerství, pokud obě dospějí k tomu, že toto opravdu chtějí.

Vliv jména na osobnost

Ač se to může zdát jako méně důležité, je hodně důležité při volbě jména pro svého potomka, vybírat podle zvučnosti a také původu jména. Ono totiž dost protikladné spojené křestního jména s příjmením, může nejen způsobit dost komické pojmenování, ale také dítěti změnit život, často v dost negativním slova smyslu. Zdá se to jako nepodstatné, ale opak je pravdou.