Kámen podle znamení

Síla kamenů je opravdu kouzelná. Stěží si může někdo představit, jak takový, třebas i malý kamínek dokáže vysílat pozitivní sílu a tak i podpořit to, co je pro nositele přízračné. Když je zvolen správný kámen, pak máte vyhráno. Pravdou také je, že jisté kameny patří k určitým znamením zvěrokruhu. A právě k těmto znamením se vztahují i některé kameny, které podpoří sílu charakteru a obecně i silné stránky jedince. Může tak být taková síla rozhodující při důležitých momentech.

Beran

Pro znamení berana se hodí nejen fialový ametyst, ale i méně známý ametrín. Sílu ohnivého berana podpoří i nádržný rudý granát, podobně jako rubín. Z kamenů je pak nutno jmenovat i hematit, karneol, rodochrozit a rodonit.

Býk

Charakter býka podpoří achát, citrín, jantar, růženín a malachit. Podobně působí i unavit a morganit.

Blíženci

Pro ně se hodí jantar, křišťál, tyrkys, ale i perly (samozřejmě pravé a akvamarín.

Rak

Opál, perly nebo rubín jsou to pravé pro raka, stejně jako chalcedon či měsíční kámen.

Lev

Sílu lva doplní křišťál, citrín, jantar a také olivín, girasol nebo granát. Nejenže sílu lva dostatečně umírní, ale současně i podpoří pro lepší záměry.

Panna

Panny potřebují tygří oko, jantar, jaspis, sodalit či citrín. Ty podpoří jejich rozhodnutí a posílí obecně ducha.

Váhy

Pro váhavé váhy jsou vhodné kameny, jako je magnezit, akvamarín, obsidián, perly, růženín a turmalín.

Štír

Znamení štíra podpoří sokolí nebo býčí oko, achát, granát, ale i opál a obsidián.

Střelec

Mocnou sílu střelce podpoří sodalit, ametyst, dumortierit, chalcedon, ale i ametrín nebo avanturín.

Kozoroh

Záhněda, turmalín, onyx, ale i ametyst, chalcedon nebo pravé perly jsou vhodné pro kozoroha.

Vodnář

Zde nespí chybět křišťál, tyrkys, jaspis, ale i akvamarín, apatit a labradorit.

Ryby

Měsíční kámen, olivín, opál, fluorit, či akvamarín, ametrín a ametyst je to, co skvěle podpoří charakter znamení ryb.


 

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

JAK POROZUMĚT SYMBOLŮM VĚŠTBY

Surovin, z nichž je možné čerpat informace a rady ohledně budoucnosti, je spousta. Ke čtení využijeme kávovou sedlinu, vylouhovaný čaj, sáčkový čaj, vosk nebo třeba i víno. Pokud už si pořídíme to správné vybavení a suroviny k nahlédnutí do budoucnosti, velmi často narážíme na problém, jak si poradit se znaky a symboly. Mnohdy nejsme schopni vyčíst příkladem z kávové sedliny nic a v jejím uspořádaní prostě spatřujeme jen hromádku vysypaného lógru. Ne každý má vyloženě spisovatelskou fantazii, aby si z patra domyslel příběh, v němž zbohatne, potká v blízké době lásku a najde si skvělou práci. Porozumění znaků, které jsou nám podávany, je především záležitostí mysli, empatie a vnímání. Nelze v něm být okamžitě mistrem, dá se mu ale naučit.

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.

Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.