Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.

Charakteristika čísla tři

Bystrost a chápavost je jednou z priorit trojek. Jsou to určitě studijní typy, které by své přednosti měly plně využívat právě studiem. A nejde jen o vysokoškolské diplomy, ale celkově se stále a po celý život vzdělávat. Trojky jsou bystré, vnímavé a dokážou spojit i na první pohled nespojitelné. Jejich velkou předností je i pojmová představivost, která tak účelně plní charakter trojek.

Veselé a optimistické

Další velkou předností trojek je jejich energie a chuť do života. Trojky se obvykle poznají na první pohled tak, že jsou veselé, smějí se a na život pohlíží s nadhledem i neuvěřitelným optimistem. Umí se radost ze života a i jeho maličkostí. Jsou nezávislé a nadšené do všeho, do čeho se vrhnou.

Umí se obléci

Zvláštností trojek je i to, že mají vkus a cit pro oblékání, takže budou úspěšní i v této sféře a také se to na nich dobře pozná - umí se sladit a prakticky jim sluší i pytel. Trojky milují společnost lidí a také ji vyhledávají. Rozhodně nebudou jen tak v koutě a zírat na ostatní z povzdálí, naopak se budou skvěle bavit.

Pozor, co se v trojkách skrývá

Trojky jsou veselé, ale také umí sáhnout po lsti a trochu klamat okolí. Jsou občas vrtkavé a náladové. Nebojí se sice výstřelků, ale to může být také velkou chybou s životě, jež je může něco drahého stát. občas jsou příliš bezstarostné a to je také může uvádět do dost nepříjemných, ale i vážných situací a dokonce i potýkání se se zákony.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Nechat nebo nenechat si věštit budoucnost

Je však zajímavé, že věštit budoucnost je všeobecnou veřejností přijímána špatně. Je to jakoby neblahá věc, za kterou by se člověk měl snad stydět. Proč? Když to dělá skoro každý a kdo ne, tak jen proto, že si netroufl a nepřizná to? Tento pocit je v nás zakořeněn ještě z dob, kdy naše ateistická země byla silně věřící a kdy ten, kdo nechodil do kostela, se choval zcela nepatřičně. Tato doba dost tvrdě potírala nejen naši minulost spojenou s pohanskými zvyky, ale tendenci vědět o své budoucnosti něco víc. A přesto se jí to nepodařilo, jen si všimněte vánočních tradic a zvyků. Kolik je v nich různých praktik, které sloužily k předpovězení budoucnosti.