Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.

Charakteristika čísla tři

Bystrost a chápavost je jednou z priorit trojek. Jsou to určitě studijní typy, které by své přednosti měly plně využívat právě studiem. A nejde jen o vysokoškolské diplomy, ale celkově se stále a po celý život vzdělávat. Trojky jsou bystré, vnímavé a dokážou spojit i na první pohled nespojitelné. Jejich velkou předností je i pojmová představivost, která tak účelně plní charakter trojek.

Veselé a optimistické

Další velkou předností trojek je jejich energie a chuť do života. Trojky se obvykle poznají na první pohled tak, že jsou veselé, smějí se a na život pohlíží s nadhledem i neuvěřitelným optimistem. Umí se radost ze života a i jeho maličkostí. Jsou nezávislé a nadšené do všeho, do čeho se vrhnou.

Umí se obléci

Zvláštností trojek je i to, že mají vkus a cit pro oblékání, takže budou úspěšní i v této sféře a také se to na nich dobře pozná - umí se sladit a prakticky jim sluší i pytel. Trojky milují společnost lidí a také ji vyhledávají. Rozhodně nebudou jen tak v koutě a zírat na ostatní z povzdálí, naopak se budou skvěle bavit.

Pozor, co se v trojkách skrývá

Trojky jsou veselé, ale také umí sáhnout po lsti a trochu klamat okolí. Jsou občas vrtkavé a náladové. Nebojí se sice výstřelků, ale to může být také velkou chybou s životě, jež je může něco drahého stát. občas jsou příliš bezstarostné a to je také může uvádět do dost nepříjemných, ale i vážných situací a dokonce i potýkání se se zákony.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Etikoterapie

Už jste někdy slyšeli o etikoterapii? Když se vysloví slovo etikoterapie, budí to dojem, že jde o léčbu mravností, ale není tomu tak zas až tak docela.

Hodně lidí si myslí, že nemoc je něco, co lze odstranit pouze s pomocí vyspělé medicíny. Jde o fyzickou poruchu, která nás prostě náhodně potká a nic moc s ní nejde dělat. Leda tak brát vitamíny, léky na podporu imunity a očkovat se. Nemoci způsobují bakterie, viry nebo plísně. Fyzickou detoxikací dosáhneme zdraví. Uzdravení je spojeno s odstraněním bolesti a příznaků. Je to však vážně tak?

Výklad tarotu páže mečů

Tarotových karet je v celém balíčku sedmdesát šest a každá z nich má svůj vlastní význam. Karty se používají k předvídání budoucnosti po mnoho let, století a přežily i takové nepřízně osudů, jako byly nejen světové války, ale především čarodějnické procesy. Tarotové karty jsou v poslední době dost populární.

Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.