Numerologie – číslo 3

Hra s čísly, zábavná nauka o významu čísel z pohledu jiného, než matematického. I tak se dá označit numerologie, nauka o číslech, která v posledních letech je na vzestupu, co se popularity týče. vypráví v základě o tom, že každé číslo má svůj charakter a dle toho je možno usoudit, jaký charakter bude mít i osoba, které vlastnosti budou převládat.

Charakteristika čísla tři

Bystrost a chápavost je jednou z priorit trojek. Jsou to určitě studijní typy, které by své přednosti měly plně využívat právě studiem. A nejde jen o vysokoškolské diplomy, ale celkově se stále a po celý život vzdělávat. Trojky jsou bystré, vnímavé a dokážou spojit i na první pohled nespojitelné. Jejich velkou předností je i pojmová představivost, která tak účelně plní charakter trojek.

Veselé a optimistické

Další velkou předností trojek je jejich energie a chuť do života. Trojky se obvykle poznají na první pohled tak, že jsou veselé, smějí se a na život pohlíží s nadhledem i neuvěřitelným optimistem. Umí se radost ze života a i jeho maličkostí. Jsou nezávislé a nadšené do všeho, do čeho se vrhnou.

Umí se obléci

Zvláštností trojek je i to, že mají vkus a cit pro oblékání, takže budou úspěšní i v této sféře a také se to na nich dobře pozná - umí se sladit a prakticky jim sluší i pytel. Trojky milují společnost lidí a také ji vyhledávají. Rozhodně nebudou jen tak v koutě a zírat na ostatní z povzdálí, naopak se budou skvěle bavit.

Pozor, co se v trojkách skrývá

Trojky jsou veselé, ale také umí sáhnout po lsti a trochu klamat okolí. Jsou občas vrtkavé a náladové. Nebojí se sice výstřelků, ale to může být také velkou chybou s životě, jež je může něco drahého stát. občas jsou příliš bezstarostné a to je také může uvádět do dost nepříjemných, ale i vážných situací a dokonce i potýkání se se zákony.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak budovat svůj sen

Takřka každý z nás má nějaké sny. Je však otázka, zda je realizujeme, sníme anebo anebo jen mluvíme. Samozřejmě, že myšlenka je energií, která podle toho, jak je vyslaná, podvědomě působí na její realizaci. A proto je základem všech splněných snů, neposílat negativní myšlenky do Vesmíru. Myšlenky je sice nutno vysílat, a to opakovaně, ale ty pozitivní.

Jak se k sobě hodí Váhy a Kozoroh

Vzájemné oťukávání může trvat i věčnost, než se podaří najít tu správnou cestu sami k sobě. Váhy spolu s Kozorohem mají dost společného, ač se to na první pohled zdát nemusí. Oba jsou ve vzájemném vztahu dost zdrženliví, užívají si vzájemného jiskření, které může trvat snad i věčnost.

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.