Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Co karta znamená?

Dvě hole jsou kartou z malé arkány, představují především neutralitu, stav, kdy je člověk, tazatel mezi dvěma stanovisky, možnostmi a zaujímá zatím neutrální pozici. Přitom se ale bude vyžadovat jeho následné rozhodnutí pro nutnost aktuální situace. Může tak karta představovat i vnitřní konflikt v člověku samém, neboť se nemůže rozhodnout, pro které z dvou možností se má rozhodnout.

Pozitivní význam karty

Karta ukazuje na rozcestí, ze kterého je potřeba se posunout někam jinam. Ukazuje také na unikání před zodpovědností, což není zrovna v některých případech vhodné. Může také značit neschopnost rozhodnout se, proto také ten možný únik. Zkrátka není to zrovna ideální řešení, ale ukazuje na jisté omezení tazatele, že se musí rozhodnout, je hnán do kouta, i když nechce.

Negativní význam karty

Obrácený výklad karty ukazuje na hromadění se problémů, ztrátu víry v sebe samého a vytváření nových a nových potíží. Co je rozhodující, je fakt, že se zde plány neblíží k výsledkům a tazatel ztrácí víru ve vše. Může také ukazovat na čekání na pomoc, které se ale jen tak nezjeví. V pracovních záležitostech je nejasná situace, kdy se naděje vytrácí.

Obecně význam karty

Vždy, když se karta objeví ve výkladu, značí nejasné stanovisko, pozici mezi dvěma odlišnými stanovisky, ze kterých se potřeba si vybrat, ale obě dvě mají své klady i zápory a tazatel by si nejraději nevybíral. Jenže musí, je k tomu donucen, což se může projevit špatnou volbou, která nebude podložena.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.

Slunovrat

Slunovrat je již od pradávna spojen s celou řadou rituálů. Obvykle se váže se svátkem svatého Jana, letos však přijde o několik dní dříve, již 21. 6. 2017 v 6:25 ráno. Letní slunovrat je okamžikem, kdy je naše planeta Slunci nejblíže. V tento den je noc nejkratší a den nejdelší v roce. Jde o den, který byl pro lidi velmi významný a lidé jej slavili, aby získali požehnání pro svou úrodu.