Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Co karta znamená?

Dvě hole jsou kartou z malé arkány, představují především neutralitu, stav, kdy je člověk, tazatel mezi dvěma stanovisky, možnostmi a zaujímá zatím neutrální pozici. Přitom se ale bude vyžadovat jeho následné rozhodnutí pro nutnost aktuální situace. Může tak karta představovat i vnitřní konflikt v člověku samém, neboť se nemůže rozhodnout, pro které z dvou možností se má rozhodnout.

Pozitivní význam karty

Karta ukazuje na rozcestí, ze kterého je potřeba se posunout někam jinam. Ukazuje také na unikání před zodpovědností, což není zrovna v některých případech vhodné. Může také značit neschopnost rozhodnout se, proto také ten možný únik. Zkrátka není to zrovna ideální řešení, ale ukazuje na jisté omezení tazatele, že se musí rozhodnout, je hnán do kouta, i když nechce.

Negativní význam karty

Obrácený výklad karty ukazuje na hromadění se problémů, ztrátu víry v sebe samého a vytváření nových a nových potíží. Co je rozhodující, je fakt, že se zde plány neblíží k výsledkům a tazatel ztrácí víru ve vše. Může také ukazovat na čekání na pomoc, které se ale jen tak nezjeví. V pracovních záležitostech je nejasná situace, kdy se naděje vytrácí.

Obecně význam karty

Vždy, když se karta objeví ve výkladu, značí nejasné stanovisko, pozici mezi dvěma odlišnými stanovisky, ze kterých se potřeba si vybrat, ale obě dvě mají své klady i zápory a tazatel by si nejraději nevybíral. Jenže musí, je k tomu donucen, což se může projevit špatnou volbou, která nebude podložena.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Mars v horoskopu

Podle mytologie byl Mars po Jupiteru spojen s tím nejdůležitějším bohem římské říše. Šlo prý o otce Romuluse a Remuse, zakladatelů Říma. V astrologii pak Mars reprezentuje vůli, pohon a v životě ženy pak i milence. Jde o planetu spojenou s konflikty a válkami. Vládne hlavě, svalům, tepnám, krvi a mužským pohlavním orgánům. Ve zvěrokruhu každého horoskopu má tedy Mars velmi významnou roli.

Čakry

Pojem „čakry“ je obecně znám, překládá se jako kruh, a znamená energii, která je v tomto kruhu, proudí a ovlivňuje mnohé okolo, také orgány a obecně stav těla, ale i mysli. Čakry jsou přitom navzájem propojené, a pokud jedna vykáže problém, pak nejspíš i ty ostatní, okolní také posupně ochudnou.