Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Co karta znamená?

Dvě hole jsou kartou z malé arkány, představují především neutralitu, stav, kdy je člověk, tazatel mezi dvěma stanovisky, možnostmi a zaujímá zatím neutrální pozici. Přitom se ale bude vyžadovat jeho následné rozhodnutí pro nutnost aktuální situace. Může tak karta představovat i vnitřní konflikt v člověku samém, neboť se nemůže rozhodnout, pro které z dvou možností se má rozhodnout.

Pozitivní význam karty

Karta ukazuje na rozcestí, ze kterého je potřeba se posunout někam jinam. Ukazuje také na unikání před zodpovědností, což není zrovna v některých případech vhodné. Může také značit neschopnost rozhodnout se, proto také ten možný únik. Zkrátka není to zrovna ideální řešení, ale ukazuje na jisté omezení tazatele, že se musí rozhodnout, je hnán do kouta, i když nechce.

Negativní význam karty

Obrácený výklad karty ukazuje na hromadění se problémů, ztrátu víry v sebe samého a vytváření nových a nových potíží. Co je rozhodující, je fakt, že se zde plány neblíží k výsledkům a tazatel ztrácí víru ve vše. Může také ukazovat na čekání na pomoc, které se ale jen tak nezjeví. V pracovních záležitostech je nejasná situace, kdy se naděje vytrácí.

Obecně význam karty

Vždy, když se karta objeví ve výkladu, značí nejasné stanovisko, pozici mezi dvěma odlišnými stanovisky, ze kterých se potřeba si vybrat, ale obě dvě mají své klady i zápory a tazatel by si nejraději nevybíral. Jenže musí, je k tomu donucen, což se může projevit špatnou volbou, která nebude podložena.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Karma v astrologii

O karmě se mluví na každém rohu, jen málokdo však ví, co ve skutečnosti znamená. Tedy pokud pomineme to, že pod karmou se schovává i název pro topné zařízení. Faktem ale je, že jistá spojitost zde je, také umí pořádně zatopit. Ve skutečnosti je však vysvětlení poněkud složitější. Karma představuje přírodní zákon příčiny a důsledku. V astrologii to pak znamená přenos toho, co jsme v minulosti vytvořili (dobré, ale zejména to zlé) do současných životů, v nichž se nám to v ještě větší míře vrací zpět.

PARTNER PODLE HVĚZD - PANNA

PANNA POTŘEBUJE RYTÍŘE V ROHATÉ PŘILBICI

V davu si jí všimnete právě díky její nenápadnosti. Je čistá a hříšné myšlenky bude sdílet jen se svým partnerem a nejčastěji manželem. Chce se vdát anebo zůstat do smrti sama, neholduje promiskuitě, jen vzácně má v životě více než dva sexuální partnery. Hledá rodinně založeného člověka, má dobrou intuici, která ji navede a o dalším postupu rozhoduje rozum. Přezkoumá váš plat, majetek a postavení: ne proto, aby vás mohla oškubat, ale proto, abyste spolu s ní a jejím majetkem vytvořil zázemí pro milovaného jedináčka, kterého spolu zplodíte. Ve společnosti ji uvidíte po boku Býka nebo Kozoroha. Pokud bude mít za doprovod druhou Pannu, pravděpodobně splynou s davem a ztratí se spolu někam do koutku, kde si budou povídat. Spojení dvou Panen je jako uzavřený svět, nic se z něj nedostane na povrch a pokud ano, ihned to popřou.