Výklad tarotu dvě hole

Tarotové karty jsou oblíbené pro výklad budoucnosti a čím dál častěji se lidé na věštbu s karet obrací. Často jen třeba kvůli zábavě, ale je jistě zajímavé zjistit, co nás čeká a co nás může změnit. Balíček tarotových karet obsahuje celkem sedmdesát šest karet, z nichž každá má svůj vlastní význam.

Co karta znamená?

Dvě hole jsou kartou z malé arkány, představují především neutralitu, stav, kdy je člověk, tazatel mezi dvěma stanovisky, možnostmi a zaujímá zatím neutrální pozici. Přitom se ale bude vyžadovat jeho následné rozhodnutí pro nutnost aktuální situace. Může tak karta představovat i vnitřní konflikt v člověku samém, neboť se nemůže rozhodnout, pro které z dvou možností se má rozhodnout.

Pozitivní význam karty

Karta ukazuje na rozcestí, ze kterého je potřeba se posunout někam jinam. Ukazuje také na unikání před zodpovědností, což není zrovna v některých případech vhodné. Může také značit neschopnost rozhodnout se, proto také ten možný únik. Zkrátka není to zrovna ideální řešení, ale ukazuje na jisté omezení tazatele, že se musí rozhodnout, je hnán do kouta, i když nechce.

Negativní význam karty

Obrácený výklad karty ukazuje na hromadění se problémů, ztrátu víry v sebe samého a vytváření nových a nových potíží. Co je rozhodující, je fakt, že se zde plány neblíží k výsledkům a tazatel ztrácí víru ve vše. Může také ukazovat na čekání na pomoc, které se ale jen tak nezjeví. V pracovních záležitostech je nejasná situace, kdy se naděje vytrácí.

Obecně význam karty

Vždy, když se karta objeví ve výkladu, značí nejasné stanovisko, pozici mezi dvěma odlišnými stanovisky, ze kterých se potřeba si vybrat, ale obě dvě mají své klady i zápory a tazatel by si nejraději nevybíral. Jenže musí, je k tomu donucen, což se může projevit špatnou volbou, která nebude podložena.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Barvy a jejich vliv

Klasické testy, které se ptají, jaká je vaše oblíbená barva, aby se pak z ní dalo vyčíst, jaké povahy jste, jsou založeny na vlivu barev na okolí samotné. Je však nutno rozlišovat jisté druhy samotných barev. Protože například taková růžová může mít několik stovek různých odstínů a třeba i taková tmavě sytě růžová, je prakticky jinou barvou, než je klasická, jemná, světle růžová.

Numerologie – číslo 9

Speciální nauka o číslech, která čísla zkoumá z té citové stránky, se běžně označuje jako numerologie. Tato věda, nevěda má velkou oblibu z pohledu zábavy a lidé si ji oblíbili, protože je zajímavá a dost může vypovědět o povaze jednotlivých lidí, ale i událostí. Jsou lidé, kteří podle numerologie vybírají důležité okamžiky v životě, jako například datum svatby.

HOROSKOP 2015 VÁHY

Váhy, neustále jen sníte a kde nic tu nic. Přišel čas, kdy dojdete prozření a chopíte se příležitosti. Budete akční a dokážete proměnit slova v činy – konečně! Ve vašem případě má organizace vašeho harmonogramu téměř magickou moc a pomůže vám splnit veškeré úkoly a předsevzetí, která si dáte. Neodradí vás drobné neúspěchy ani průtahy při vyřizování na úřadech či v podnikání. Jako jedinému znamení zvěrokruhu vám hvězdy letos dopřeji změnit svůj život od základů. Budete mít sklon vyskakovat z rozjetého vlaku, což vám může zkomplikovat jak pracovní tak osobní život. Uděláte lépe, když dotáhnete každý projekt do konce a poté si sestavíte seznam zisků a ztrát. Uvidíte, že kladných čísel bude postupem roku přibývat.