Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Beran

Berani se hned tak nevzdávají, takže pokud si něco předsevzali, budou bojovat. Jsou schopni svého cíle dosáhnout za každou cenu, a to i za užití těch nejpřísnějších diet. Pro úspěch diet je důležité, abyste při jídle pořádně žvýkali, jedli pomalu a nehltali. Ideální hubnoucí aktivitou je pro vás běh, spinning anebo kickbox. Svůj jídelníček obohaťte o zeleninu, hlavně špenát, celer, salát, okurku, fazole, drůbeží maso, ryby, fazole a brambory.

Býk

Býkovou největší slabinou je láska k sladkému, i proto často bojují s kilogramy. Udržet si tu správnou váhu je pro ně nesmírně důležité, protože velmi snadno přibírají. Důležité je naučit se ovládat, nepřejídat se a držet na uzdě frekvenci konzumování sladkých a tučných jídel. Vhodná jídla jsou pro vás ta, která nejsou příliš tučná, ani sladká. Ideální je proto veškerá zelenina, celozrnné pečivo, luštěniny, drůbeží maso, ovesné vločky, rýže a ovoce. Stravu si obohaťte o pokrmy makrobiotického charakteru a do svého života zařaďte plavání a běh.

Blíženci

I blíženci mají rádi jídlo a kolikrát se přejí, jenže nedokáží držet dietu na 100%. Naštěstí jsou hodně činorodí a neposední a většina z nich s vahou problémy nemá, a tak jim kolikrát stačí omezit sladké a naučit se jíst v klidu. Vhodná jsou pro ně lehká a snadno stravitelná jídla, která zbytečně nezatěžují organismus. Jídelníček by měl být pestrý a jídla by se neměla opakovat. Snažte se vyhýbat stresu. Vhodným sportem pro blížence je kick-box a aerobic.

Rak

Raci jsou další milovníci sladkého. Obvykle se však neperou s přebytkem kil, ale nemusí tomu tak být vždy. Dobře jim dělá detox a vyhýbání se stresu, citová vyváženost a eliminace žaludečních problémů. Pozor si dejte na záchvatovité přejídání, které vede k tloušťce a je spojeno s nerovnováhou emocí, stresem a nervozitou. Do jídelníčku doporučujeme zařadit libové maso, kuřecí maso, zeleninu, ovoce, rýži natural.

Lev

Obézního lva snad ani nepotkáte. Hubnout tedy nepotřebují. Dobře jim však dělají ryby, citrusové plody, luštěniny, drůbež bez kůže, ryby, hovězí maso, celozrnné pečivo, těstoviny a bílkoviny ve stravě. Vyhovuje je jim jednoduchá a nikterak okázalá strava. Pozitivně na jejich organismus působí i tenis, zumba nebo tanec.

Panna

Panna s nadbytečnými kily bojuje každý den, tedy i po Vánocích. Má naštěstí pevnou vůli, na kterou ostatně také velmi spoléhá, ale ve stresu se snadno nechá nalákat na různé zázračné hubnoucí přípravky. Ano, jde o bojovníka s častým jojo efektem. Panně prospívá konzumace vlákniny, zeleniny, ořechů, ryb, libové lehké maso, obilné klíčky, rýže a ovoce. Vhodné pro ně jsou pokrmy, které obsahují střeva čistící a nezanášejících látek. Dobře jim dělá jóga, aerobic a Pilates.

Váhy

Váhy mají problém v tom, že neví, která dieta je pro nejlepší. Vyhnout by se měli především sladkostem. Do svého jídelníčku by měli zařadit vyvážená jídla, banány, jogurty, zeleninu,ovoce, ryby, kuřecí a vepřové maso, brambory a rýži. Vhodným pohybem je rychlá chůze a jízda na kole.

Štír

Štír si rád pochutná. Má rád sladké, sladké, delikatesy a lahůdky. Pokud se štír rozhodne zhubnout, měl by si naordinovat nízkosacharidovou dietu, neměli by se přejídat a vyhýbat by se měli těžkým pokrmům. Jídelníček by měli obohatit zeleninou, zejména o ředkvičky, cibuli a netučné maso, jakým je kuřecí a ryby. Vhodnou pohybovou aktivitou je posilovna, box nebo boot camp.

Střelec

Střelci sice s kilogramy bojují, ale ty nejsou způsobeny přílišnou konzumací sladkého, ale z přílišné konzumace tučného masa a alkoholu. Aby zhubli, potřebují proto nejprve důkladnou detoxikaci organismu. Na váhu jim pozitivně prospívají ovocné a zeleninové šťávy (nejlépe z mrkve, řepy a celeru),ořechy a zeleninu. Ideální jsou všechny potraviny, které stimulují a čistí játra. Vůbec nejlepší je orientální strava. Do jídelníčku zařaďte i velké množství ryb, ořechů, semínek a rýže. Vhodným pohybem pro ně jsou dlouhé procházky a cyklistika.

Kozoroh

Kozorozi obvykle nejsou nikterak obézní, o Vánocích si však rádi dopřejí, dobře jim proto po Novém roce udělá tvrdá dieta. Prospějí jim pokrmy se zeleninou, rybami, kuřím masem, vejci, těstovinami, rýží a ovocem. Dobře jim dělají i polévky. Do svého života zařaďte pravidelný pohyb. Pozor, ideální je pro vás sport, který neničí klouby, tedy plavání, pěší turistika, jízda na horském kole, treking a chůze.

Vodnář

Vodnáři milují pamlsky všeho druhu. Rádi mají jak masíčko, tak sladké zákusky. Nedokáží navíc držet dietu, což je velký problém. Jejich tělo, pokud chce zhubnout, potřebuje vitamín B, vejce, zeleninu, a to zejména tu listovou, kuřecí maso, rýži, brambory a spoustu ryb. Vhodné jsou pokrmy ve stylu makrobiotické stravy. Jídelníček je pak vhodné doplnit o netradiční druhy sportů, jako zumba, skákání na trampolíně apod. Sportování je musí bavit.

Ryby

Ryby nemají příliš pevnou vůli a tak si o Vánocích dopřejí seč mohou. Poku se po svátcích rozhodnou zhubnout, měly by přestat péct a do jídelníčku by měli zařadit asijské recepty, a dále pak česnekové a zázvorové pokrmy. Vhodné jsou pro ně i různé zeleninové saláty, plody moře, ryby, kuřecí a hovězí maso. Pokrmy by měly obsahovat dostatek vlákniny, ovoce, zeleninu a rýži. Důležitým prvkem úspěšného hubnutí ryb je navíc i jejich psychická pohoda. Nikdy nezhubnou, když mají nějaké trápení. Vhodnou pohybovou aktivitou je tanec, plavání a jogging.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Zdeňka - budoucnost dítěte

Znamení Beran
Specializace Andělské karty, tarotové karty, astrologie
Zaměření Dětské horoskopy, budoucnost dítěte

Specializuji se na výklad budoucnosti dětí, protože vím, že mnohé z ní se dá často ovlivnit a pozměnit k lepšímu. Vyložím Vám životní cestu a významné okamžiky, které Vašeho potomka čekají a na které je vhodné se připravit. 

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru RADA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

HOROSKOP 2015 BERANI

Vždycky jste si tvrdě lpěli na svém, milí Berani. Vedlo to k hádkám konfliktům a občas jste se díky tomu dostali do slepého bodu. Letošní rok je však tím pravým, kdy se konečně oprostíte od starých pořádků a vystoupíte ze zajetých kolejí. Příležitosti se na vás jen pohrnou. Pokud plánujete splnění velkého snu – letos se vám to podaří. Nic vám nebude na překážku, a jestliže se nějaký zádrhel objeví, snadno si s ním poradíte. Rok 2015 vám přihraje spoustu zajímavých příležitostí, jak zúročit svoji kreativitu. Pokud plánujete investovat své poctivě vydělané peníze, vyplatí se vám to. Vložit je můžete do nového vozu, bydlení nebo nákupu uměleckých děl. Projekty, které započnete v letošním roce, zúročíte i v letech budoucích. Dávejte si pozor na podvodné půjčky a úvěry. Pokud nemáte naspořeno, zbytečně nerozhazujte. Nemuselo by vám to být k užitku, ba právě naopak.

HOROSKOP 2015 BÝCI

Býci, oproti Beranům vás převratné změny nečekají. Co se mělo stát a výrazným způsobem ovlivnit váš život, to se již stalo, případné dozvuky událostí už pro vás nebudou tolik překvapivé – jste na ně připraveni. Jste na samém začátku: po ztroskotaném vztahu nebo neshodách jste svobodní a máte právo začít znovu. Překonejte obavy i negativní pohled. Vše se děje z nějaké příčiny a každá mince má dvě strany. Pokud vám jeden úhel pohledu nevyhovuje, podívejte se na věc z jiné stránky. Můžete se přestěhovat a vyloučena není ani cesta do jiné země nebo světadílu. Možná právě tam naleznete nový smysl života, který vám dodá energii a ukáže nové možnosti. Pokud se postavíte k problému čelem, vše se vyřeší. Mějte mysl otevřenou, vaše nervy vydrží vše.

Edward a Lorraine Warrenovi

Edward řečený Ed a Lorraine Rita Warrenová byli snad nejproslulejšími vyšetřovateli paranormálních jevů ve Spojených státech. Dělil je pouhopouhý rok mezi daty jejich narození: Ed přišel na svět v roce 1926, Lorraine v roce 1927. Není vůbec náhodou, že jejich jména jsou spjata s nevýznamnějšími případy strašení. Když se řekne manželé Warrenovi, spojují je pojmy jako je Amityville, Lykantropie neboli přeměna ve vlka, panenka Annabelle, příběh Smurlyovy rodiny či pronásledování rodiny Perronových v Harrisvillu nebo Hrůza v Connecticutu. Ed Warren byl mariňákem a bývalým policistou, stal se samoukem v oblasti démonologie a jako autor vydal několik knih. Působil také jako lektor a přednášel ve svém oboru spolu se svou ženou. Ta byla samozvanou jasnovidkou a úzce spolupracovala se svým manželem. Ed tvrdil, že je schopna navázat spojení s duchy zemřelých, vidí minulost i záblesky z přímé budoucnosti. V roce 1952 založili první Společnost pro psychický výzkum v Nové Anglii (New England society for Psychic Research). Stali se tak předky všech badatelů v oblasti paranormálních jevů a položili základní kámen této disciplíně.