Jak hubnout podle znamení zvěrokruhu

Vánoce roku 2016 jsou jednou pro vždy za námi, stromky jsou vyhozeny, a před námi je snaha dodržet své novoroční předsevzetí. U velké většiny je základním předsevzetím číslo jedna “Zhubnout”. Bohužel, jistě moc dobře víte, jak to s těmi předsevzetími končí…

Pakliže chcete svému hubnutí napomoci, zkuste se řídit nápovědou hvězd.

Beran

Berani se hned tak nevzdávají, takže pokud si něco předsevzali, budou bojovat. Jsou schopni svého cíle dosáhnout za každou cenu, a to i za užití těch nejpřísnějších diet. Pro úspěch diet je důležité, abyste při jídle pořádně žvýkali, jedli pomalu a nehltali. Ideální hubnoucí aktivitou je pro vás běh, spinning anebo kickbox. Svůj jídelníček obohaťte o zeleninu, hlavně špenát, celer, salát, okurku, fazole, drůbeží maso, ryby, fazole a brambory.

Býk

Býkovou největší slabinou je láska k sladkému, i proto často bojují s kilogramy. Udržet si tu správnou váhu je pro ně nesmírně důležité, protože velmi snadno přibírají. Důležité je naučit se ovládat, nepřejídat se a držet na uzdě frekvenci konzumování sladkých a tučných jídel. Vhodná jídla jsou pro vás ta, která nejsou příliš tučná, ani sladká. Ideální je proto veškerá zelenina, celozrnné pečivo, luštěniny, drůbeží maso, ovesné vločky, rýže a ovoce. Stravu si obohaťte o pokrmy makrobiotického charakteru a do svého života zařaďte plavání a běh.

Blíženci

I blíženci mají rádi jídlo a kolikrát se přejí, jenže nedokáží držet dietu na 100%. Naštěstí jsou hodně činorodí a neposední a většina z nich s vahou problémy nemá, a tak jim kolikrát stačí omezit sladké a naučit se jíst v klidu. Vhodná jsou pro ně lehká a snadno stravitelná jídla, která zbytečně nezatěžují organismus. Jídelníček by měl být pestrý a jídla by se neměla opakovat. Snažte se vyhýbat stresu. Vhodným sportem pro blížence je kick-box a aerobic.

Rak

Raci jsou další milovníci sladkého. Obvykle se však neperou s přebytkem kil, ale nemusí tomu tak být vždy. Dobře jim dělá detox a vyhýbání se stresu, citová vyváženost a eliminace žaludečních problémů. Pozor si dejte na záchvatovité přejídání, které vede k tloušťce a je spojeno s nerovnováhou emocí, stresem a nervozitou. Do jídelníčku doporučujeme zařadit libové maso, kuřecí maso, zeleninu, ovoce, rýži natural.

Lev

Obézního lva snad ani nepotkáte. Hubnout tedy nepotřebují. Dobře jim však dělají ryby, citrusové plody, luštěniny, drůbež bez kůže, ryby, hovězí maso, celozrnné pečivo, těstoviny a bílkoviny ve stravě. Vyhovuje je jim jednoduchá a nikterak okázalá strava. Pozitivně na jejich organismus působí i tenis, zumba nebo tanec.

Panna

Panna s nadbytečnými kily bojuje každý den, tedy i po Vánocích. Má naštěstí pevnou vůli, na kterou ostatně také velmi spoléhá, ale ve stresu se snadno nechá nalákat na různé zázračné hubnoucí přípravky. Ano, jde o bojovníka s častým jojo efektem. Panně prospívá konzumace vlákniny, zeleniny, ořechů, ryb, libové lehké maso, obilné klíčky, rýže a ovoce. Vhodné pro ně jsou pokrmy, které obsahují střeva čistící a nezanášejících látek. Dobře jim dělá jóga, aerobic a Pilates.

Váhy

Váhy mají problém v tom, že neví, která dieta je pro nejlepší. Vyhnout by se měli především sladkostem. Do svého jídelníčku by měli zařadit vyvážená jídla, banány, jogurty, zeleninu,ovoce, ryby, kuřecí a vepřové maso, brambory a rýži. Vhodným pohybem je rychlá chůze a jízda na kole.

Štír

Štír si rád pochutná. Má rád sladké, sladké, delikatesy a lahůdky. Pokud se štír rozhodne zhubnout, měl by si naordinovat nízkosacharidovou dietu, neměli by se přejídat a vyhýbat by se měli těžkým pokrmům. Jídelníček by měli obohatit zeleninou, zejména o ředkvičky, cibuli a netučné maso, jakým je kuřecí a ryby. Vhodnou pohybovou aktivitou je posilovna, box nebo boot camp.

Střelec

Střelci sice s kilogramy bojují, ale ty nejsou způsobeny přílišnou konzumací sladkého, ale z přílišné konzumace tučného masa a alkoholu. Aby zhubli, potřebují proto nejprve důkladnou detoxikaci organismu. Na váhu jim pozitivně prospívají ovocné a zeleninové šťávy (nejlépe z mrkve, řepy a celeru),ořechy a zeleninu. Ideální jsou všechny potraviny, které stimulují a čistí játra. Vůbec nejlepší je orientální strava. Do jídelníčku zařaďte i velké množství ryb, ořechů, semínek a rýže. Vhodným pohybem pro ně jsou dlouhé procházky a cyklistika.

Kozoroh

Kozorozi obvykle nejsou nikterak obézní, o Vánocích si však rádi dopřejí, dobře jim proto po Novém roce udělá tvrdá dieta. Prospějí jim pokrmy se zeleninou, rybami, kuřím masem, vejci, těstovinami, rýží a ovocem. Dobře jim dělají i polévky. Do svého života zařaďte pravidelný pohyb. Pozor, ideální je pro vás sport, který neničí klouby, tedy plavání, pěší turistika, jízda na horském kole, treking a chůze.

Vodnář

Vodnáři milují pamlsky všeho druhu. Rádi mají jak masíčko, tak sladké zákusky. Nedokáží navíc držet dietu, což je velký problém. Jejich tělo, pokud chce zhubnout, potřebuje vitamín B, vejce, zeleninu, a to zejména tu listovou, kuřecí maso, rýži, brambory a spoustu ryb. Vhodné jsou pokrmy ve stylu makrobiotické stravy. Jídelníček je pak vhodné doplnit o netradiční druhy sportů, jako zumba, skákání na trampolíně apod. Sportování je musí bavit.

Ryby

Ryby nemají příliš pevnou vůli a tak si o Vánocích dopřejí seč mohou. Poku se po svátcích rozhodnou zhubnout, měly by přestat péct a do jídelníčku by měli zařadit asijské recepty, a dále pak česnekové a zázvorové pokrmy. Vhodné jsou pro ně i různé zeleninové saláty, plody moře, ryby, kuřecí a hovězí maso. Pokrmy by měly obsahovat dostatek vlákniny, ovoce, zeleninu a rýži. Důležitým prvkem úspěšného hubnutí ryb je navíc i jejich psychická pohoda. Nikdy nezhubnou, když mají nějaké trápení. Vhodnou pohybovou aktivitou je tanec, plavání a jogging.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTARKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Pravda o hvězdách: někdy se v rozmaru zapomenou

Narodili jste se ve znamení Kozoroha a pojali jste za životního partnera Pannu, a přesto vám to skřípe? Nerozumíte si se Lvem, ale hvězdy vám řekly, že vám to bude klapat? Je zde více aspektů nežli jeden, který je uveden v každém magazínu nebo webu. Láska přece není matematický vzorec, abyste po přidání dvou hodnot měli ihned výsledek! Hvězdy vás sice předurčí tomu nebo onomu znamení, ale váš ascendent může doslova způsobit alergii na údajně nejvhodnějšího partnera.

Výklad tarotu osm pohárů

Karty tarotu jsou známy na celém světě po několik století. Jejich původ je však nejasný, stále se nepřišlo na to, odkud skutečně pochází. Jisté je, že se do Evropy dostaly v době zámořských objevů a přežily dokonce i takové velké okamžiky, jako inkvizici. Dnes slouží nejen k hledání odpovědí na otázky, ale i zábavě.

Výklad tarotu – mírnost

Balíček tarotových karet se užívá pro věštbu budoucnosti po mnoho století. Zajímavostí je, že tarotové karty, ač kdysi jeden z nástrojů čarodějnic, přežil i domu inkvizice a procesů s ní spojených. Záhadou je také to, odkud karty tarotové pochází. Původ není dosud znám, jisté je však to, že se užívají k výkladu budoucnosti a také pro zábavné účely. Pokud by výklady byly tolik rozporuplné s realitou, nejspíš by si samotným výkladem tolik lidé nevydělávalo na živobytí.