Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Co karta znamená

Tři poháry jsou kartou dobrých časů, které přináší hojnost, štěstí i prosperitu. Můžeme oslavovat úspěch, protože si to může tazatel dovolit. A nejen on, ale i jeho blízcí, vlastně je to oslava přátelství, jde zde o kolektivní štěstí i celkovou prosperitu. Je zde stěžejní užívat si zasloužené štěstí a přebytek všeho.

Pozitivní významy karty

Jestliže se něčeho dosahovalo, nyní se toho dosáhne. S největší pravděpodobností jde o úspěch ve sféře pracovní, profesní, kde nejspíš dojde k povýšení a tak i spokojenosti, dosažení zadaného cíle. Může jít také o velice důležité uzdravení těla po náročné léčbě a opět v okruhu blízkých, rozhodně nejde o úspěch jedince, nebo spíše oslavu jedince, ale všech jeho blízkých. Ukazuje na radost z práce, ale i zadaného úkolu, protože se vše daří tak, jak má, jak se lidově říká – jde to po másle.

Negativní významy karty

Jestliže jde o obrácený výklad karty, pak ukazuje na neúměrné požitkářství, kdy se třeba i nevinná oslava zvrtne k něčemu většímu, nebo spíše delšímu. Nadměrná snaha si užívat života, užívat si něčeho, co již ale nepřísluší. Jakoby pohár přeteče, už toho je moc a obrací se celé to dobré proti.

Obecně význam karty

Klasický význam karty je však velice shovívavý, neboť ukazuje na radost, přátelství, ale i oslavy a dosažení toho dobrého, dobrání se ve šťastný konec. Důležité je vědět, že pokud tato karta vyjde jako rada, pak je zapotřebí uvolnit se, užít si úspěch, trochu – jak se říká – upustit páru a tak i nabrat nových sil.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Hvězdy na obloze

Nebe fascinovalo lidstvo již od nepaměti. Hvězdy na obloze zaměstnávají astrology, stejně jako astronomy. Za ideálních podmínek je možné na nebi spatřit okolo 6000 hvězd. A to nejsou všechny! Kolik jich je na obloze celkem, však nikdo přesně neví. I když byla řada tajemství v průběhu věku odhalena, spousta z nich se stále ještě skrývá tam někde mezi souhvězdími.

Mentalismus

Když se řekne mentalismus, nejspíše se většině vybaví smyslný blonďáček s kučerami, který tak bravurně před lety ztvárnil Mentalistu, hlavního hrdinu ve stejnojmenném seriálu. Nutno také říct, že dříve než se Simon Baker v této roli objevil, u nás o nějakém mentalismu tušil jen málokdo. Dnes si tento pojem lidé spojují alespoň s tímto sexy mužem.

Zelená magie

Druh magie, který čerpá mocnou sílu z přírody, přírodních zdrojů a využívá zejména bylinky či jiné přírodní produkty. Zelená magie bývá hodně často spojována se šamanismem a Elfy. Pozor na důležité sdělení, ale zelená magie nemusí být vždy sílou pozitivní. Zneužívání přírodním prvků pro ukotvení moci se objevuje. Obvykle je sice považována za ten správný druh magie, ale ne vždy to tam musí být.

Co je to numerologie

O numerologii se toho píše a publikuje hodně. Má stále vzrůstající popularitu, protože podle jejích základů lze například pro svůj velký den, tj, svatbu vybrat nejvhodnější den dle správných vibrací. Také je podle numerologie možno vybrat i jméno pro své dítě, aby v kontextu s příjmením nebylo moc komicky zatíženo a dítěti tak bylo předurčeno prožít úspěšný život.