Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Co karta znamená

Tři poháry jsou kartou dobrých časů, které přináší hojnost, štěstí i prosperitu. Můžeme oslavovat úspěch, protože si to může tazatel dovolit. A nejen on, ale i jeho blízcí, vlastně je to oslava přátelství, jde zde o kolektivní štěstí i celkovou prosperitu. Je zde stěžejní užívat si zasloužené štěstí a přebytek všeho.

Pozitivní významy karty

Jestliže se něčeho dosahovalo, nyní se toho dosáhne. S největší pravděpodobností jde o úspěch ve sféře pracovní, profesní, kde nejspíš dojde k povýšení a tak i spokojenosti, dosažení zadaného cíle. Může jít také o velice důležité uzdravení těla po náročné léčbě a opět v okruhu blízkých, rozhodně nejde o úspěch jedince, nebo spíše oslavu jedince, ale všech jeho blízkých. Ukazuje na radost z práce, ale i zadaného úkolu, protože se vše daří tak, jak má, jak se lidově říká – jde to po másle.

Negativní významy karty

Jestliže jde o obrácený výklad karty, pak ukazuje na neúměrné požitkářství, kdy se třeba i nevinná oslava zvrtne k něčemu většímu, nebo spíše delšímu. Nadměrná snaha si užívat života, užívat si něčeho, co již ale nepřísluší. Jakoby pohár přeteče, už toho je moc a obrací se celé to dobré proti.

Obecně význam karty

Klasický význam karty je však velice shovívavý, neboť ukazuje na radost, přátelství, ale i oslavy a dosažení toho dobrého, dobrání se ve šťastný konec. Důležité je vědět, že pokud tato karta vyjde jako rada, pak je zapotřebí uvolnit se, užít si úspěch, trochu – jak se říká – upustit páru a tak i nabrat nových sil.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDEL datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

MÉDIUM

Když se řekne médium, vybaví se většině lidí potemnělá místnost, svit svící a společnost několika lidí, sedící společně v kruhu, kteří, držíce se za ruce, sledují člověka v čele. Právě on je médium. Je to osoba, bez rozdílu pohlaví, která slouží jako prostředník mezi světem živých a mrtvých. Některé z nich se však dokáží dostat ještě dále, až za hranici, kde končí svět duší a začínají hranice temnoty. Spousty historických záznamů popisují hotové peklo, jenž rozpoutal člověk, který jako neopatrné médium vstoupil do světa démonů. Člověk totiž v této roli vytváří nejen komunikační prostředek, ale také jakousi bránu, jejímž prostřednictví lze vstoupit do našeho světa. Zahnání negativní a zlé entity nazpět je problematické a náročné.

Výklad tarotu pět holí

Tarotové karty, velice častý způsob výkladu budoucnosti je stále více oblíben. Možná je to i zábavou, protože lidí stále více hledají alternativy zatím nepoznané zábavy, něčeho nového, anebo si na výklad tolik zvykli, že jej pravidelně, nebo občas vyhledávají pro uklidnění situace a odpovědí na otázky, týkající se jejich budoucnosti, ale i momentální situace.