Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Co karta znamená

Tři poháry jsou kartou dobrých časů, které přináší hojnost, štěstí i prosperitu. Můžeme oslavovat úspěch, protože si to může tazatel dovolit. A nejen on, ale i jeho blízcí, vlastně je to oslava přátelství, jde zde o kolektivní štěstí i celkovou prosperitu. Je zde stěžejní užívat si zasloužené štěstí a přebytek všeho.

Pozitivní významy karty

Jestliže se něčeho dosahovalo, nyní se toho dosáhne. S největší pravděpodobností jde o úspěch ve sféře pracovní, profesní, kde nejspíš dojde k povýšení a tak i spokojenosti, dosažení zadaného cíle. Může jít také o velice důležité uzdravení těla po náročné léčbě a opět v okruhu blízkých, rozhodně nejde o úspěch jedince, nebo spíše oslavu jedince, ale všech jeho blízkých. Ukazuje na radost z práce, ale i zadaného úkolu, protože se vše daří tak, jak má, jak se lidově říká – jde to po másle.

Negativní významy karty

Jestliže jde o obrácený výklad karty, pak ukazuje na neúměrné požitkářství, kdy se třeba i nevinná oslava zvrtne k něčemu většímu, nebo spíše delšímu. Nadměrná snaha si užívat života, užívat si něčeho, co již ale nepřísluší. Jakoby pohár přeteče, už toho je moc a obrací se celé to dobré proti.

Obecně význam karty

Klasický význam karty je však velice shovívavý, neboť ukazuje na radost, přátelství, ale i oslavy a dosažení toho dobrého, dobrání se ve šťastný konec. Důležité je vědět, že pokud tato karta vyjde jako rada, pak je zapotřebí uvolnit se, užít si úspěch, trochu – jak se říká – upustit páru a tak i nabrat nových sil.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.

Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.