Výklad tarotu tři poháry

Kouzelných barevných karet je v balíčku tarotu celkem sedmdesát osm a jsou rozděleny na velkou a malou arkánu. Přitom malá arkána obsahuje většinu karet, celých padesát šest. Malou se nazývá proto, že vznikla později, velká arkána je proti ní o dost starší a je také původním balíčkem tarotových karet.

Co karta znamená

Tři poháry jsou kartou dobrých časů, které přináší hojnost, štěstí i prosperitu. Můžeme oslavovat úspěch, protože si to může tazatel dovolit. A nejen on, ale i jeho blízcí, vlastně je to oslava přátelství, jde zde o kolektivní štěstí i celkovou prosperitu. Je zde stěžejní užívat si zasloužené štěstí a přebytek všeho.

Pozitivní významy karty

Jestliže se něčeho dosahovalo, nyní se toho dosáhne. S největší pravděpodobností jde o úspěch ve sféře pracovní, profesní, kde nejspíš dojde k povýšení a tak i spokojenosti, dosažení zadaného cíle. Může jít také o velice důležité uzdravení těla po náročné léčbě a opět v okruhu blízkých, rozhodně nejde o úspěch jedince, nebo spíše oslavu jedince, ale všech jeho blízkých. Ukazuje na radost z práce, ale i zadaného úkolu, protože se vše daří tak, jak má, jak se lidově říká – jde to po másle.

Negativní významy karty

Jestliže jde o obrácený výklad karty, pak ukazuje na neúměrné požitkářství, kdy se třeba i nevinná oslava zvrtne k něčemu většímu, nebo spíše delšímu. Nadměrná snaha si užívat života, užívat si něčeho, co již ale nepřísluší. Jakoby pohár přeteče, už toho je moc a obrací se celé to dobré proti.

Obecně význam karty

Klasický význam karty je však velice shovívavý, neboť ukazuje na radost, přátelství, ale i oslavy a dosažení toho dobrého, dobrání se ve šťastný konec. Důležité je vědět, že pokud tato karta vyjde jako rada, pak je zapotřebí uvolnit se, užít si úspěch, trochu – jak se říká – upustit páru a tak i nabrat nových sil.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – viselec

Tarotové karty jsou skutečně staré, již několik století přežívají v Evropě. Jejich původ není přesně znám, k nám se dostaly z Apeninského poloostrova, ale zda je jejich původ tam, nebo historie sahá ještě dále, nikdo neví. Každopádně jsou to karty zábavné, ale mnohdy i významné pro předvídání budoucnosti.

Výklad tarotu osm mečů

Tarotové karty se na světě užívají po několik staletí k výkladu budoucnosti, a jejich popularita prudce stoupá. Vlivem i okolních událostí totiž lidé čím dál častěji hledají podobný druh zábavy, ať už z čistě zábavných důvodů, tak i proto, že se zajímají o to, jak se věci a události budou v jejich životě mít.