Význam čísla 666

Číslo 666 se zmítá mezi nebem a peklem. Někdo číslo označuje za ďábelské a někdo jiný pro změnu zase za andělské. Ať tak, nebo tak, jde o číslo s ohromnou silou. Číslo 666 nás učí a dává nám najevo, že nic není tak špatné, jak se zdá. Vzkazuje nám, že potřebujeme být velmi trpěliví a máme si dopřát více času na rozmyšlenou. K těm správným rozhodnutím je zapotřebí čas.

Odkud se mystika okolo čísla 666 vzala?

Mystika čísla 666 pochází z křesťanské Bible. V Novém zákoně se v “Knize zjevení apoštola Jana” totiž píše: “A nutí všechny, malé i velké, bohaté i chudé, svobodné i otroky, aby měli na pravé ruce nebo na čele cejch, aby nemohl kupovat ani prodávat, kdo není označen jménem té šelmy nebo číslicí jejího jména.To je třeba pochopit, kdo má rozum, ať sečte číslo 666.” Číslo 666 je pak součet znaků pohebrejštěného jména tohoto císaře je 666.

Pokud se napíše Nero v hebrejštině dostanete NRWN KSR 20+200+6+50+100+60+200=666

 666 jako andělské číslo

Někteří však tvrdí, že s peklem je spojováno zcela neprávem a že ve skutečnosti jde o andělské číslo, které vyzývá k rovnováze. Říká nám, abychom otevřeli svá srdce a odstranili veškeré své obavy, které nám brání v radosti a v soustředění se na to, co nás uspokojuje. Nelekejte se proto, když jej ve svém životě vidíte příliš často. Obavy přitahují další obavy. Čím více si toto číslo spojíte s pozitivy, tak i ono bude pozitivní. Často se objevuje ve chvíli, kdy přemýšlíte nad svou finanční situací a nemáte z ní dobrý pocit.

Se symbolem 666 pracuje řada umělců ve svých dílech. Číslo je rovněž spojeno i s celou řadou konspiračních teorií.

Ať už je skutečnost jakákoliv, faktem je, že 666 společnost vnímá negativně. Lidé si jej spojují se satanisty, s temnou stránkou duše, protikladu dobra tedy Boha a preferují ho lidé, jež opovrhují křesťanstvím a potrpí si na sexuálním násilí.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Čínský horoskop

To, že záhady a astrologie táhnou pozornost lidí již nějaké to století, svědčí i fakt o množství různým horoskopů na celém světě. Nejen klasický, tak zvaný tradiční horoskop, se znamením zvěrokruhu, ale i keltský horoskop, květinový, indický, indiánský, egyptský, cikánský a mnoho dalších, ale v neposlední řadě čínský horoskop, ukazují, že zájem a především i vliv data narození na osobnost jistě nějakou má.

Jak poznat, že jste se stali obětí černé magie

Vedle bílé magie existuje i magie černá, negativní, která chce lidem jen uškodit. Přesněji, ten, kdo ji užívá chce někomu ublížit, poškodit mu zdraví anebo jej dokonce touží sprovodit ze světa. Jedním z nejznámějších projevů černé magie je přitom prokletí.

Chcete poznat, zda jste se nestali obětí černé magie? Máme pro vás informace, díky nimž to zaručeně poznáte.

Jak rozvinout svou psychickou sílu

Různí lidé disponují různými schopnostmi a dovednostmi, stejně tak i s psychickou silou. Ta je naším hnacím motorem, stojící za naším rozvojem a podporuje silnou osobnost v každém z nás. Aby vůbec bylo z čeho rozvíjet, je důležité ji nejprve v raném dětství vytvořit. To je jedna z nejdůležitějších rolí rodičů. Včetně utváření sebevědomí dítěte.