Kvantomágové

Kvantování patří k moderním technikám, které se lidé snaží využívat ve svůj prospěch. Kvantování je známé i jako kvantová vlna, kvantová energie, matrix energetics apod. Lidé si s jejich pomocí kvantují zdraví, peníze, práci a spoustu jiných věcí, jimiž si chtějí zlepšit život.

Richard Bartlett a jeho kniha o kvantování

Pro lepší pochopení tématiky tu je kniha od Richarda Bartletta, která byla vydána v roce 2007 a 2012. Podle autora transformace probíhá v kvantové úrovni, kdy za vším stojí Bůh. Kniha ukazuje jaká Boží milost byla udělena lidstvu, když se znovunarodil pro karmickou očistu. Vyzývá lidi k zamyšlení nad svým stavem, aby konečně pochopili, proč tomu tak je a co je zapotřebí k nápravě udělat.

Co kvantování dokáže

S pomocí kvantování můžete měnit vlastní formu myšlenek. Můžete si opravit svá omezující rozhodnutí, změnit žebříček hodnot. Můžete posílit zaměření své pozornosti na svůj cíl a tím se můžete motivovat. Můžete spolu s ní změnit i své emoce. Svou vlnu strachu můžete překvantovat v lásku a zdravé sebevědomí. Vlnu úzkosti překvantujete v bezpečí, jistotu a důvěru. Depresi pro změnu proměnit v klid a mír s pocítěním smyslu života. S pomocí kvantování můžete také utlumit tělesnou bolest a podpořit své buňky, aby rychleji regenerovaly. Na finance má kvantování přenesený vliv. Nejprve je nutno přeměnit sebe. Tedy, vyzařování buněk, teprve až pak se můžete dopracovat k financím a vlastně k čemukoli jinému. Vždy je nutno působit na danou oblast.

Kvantování je možno provádět i na dálku. Probíhá to stejně, akorát zde se neléčí člověk sám, ale přijde kvantomág, který s danou energií umí pracovat a pošle kvantovací vlnu telepaticky k vašim buňkám. Ty, pokud jsou připraveny na vědomý příjem ji přijmou a změní ji podle potřeb a přání daného člověka.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu 19 slunce

Populární karty pro výklad budoucnosti mají tradici po několik staletí. Záhadou na tom celém je fakt, že se doposud nepodařilo zjistit, odkud skutečně karty pocházejí, i když existuje několik domněnek. Pravdou je však to, že se dochovaly i přes nepřízeň některých období, jako je inkvizice, až do dnešní doby.