Kvantomágové

Kvantování patří k moderním technikám, které se lidé snaží využívat ve svůj prospěch. Kvantování je známé i jako kvantová vlna, kvantová energie, matrix energetics apod. Lidé si s jejich pomocí kvantují zdraví, peníze, práci a spoustu jiných věcí, jimiž si chtějí zlepšit život.

Richard Bartlett a jeho kniha o kvantování

Pro lepší pochopení tématiky tu je kniha od Richarda Bartletta, která byla vydána v roce 2007 a 2012. Podle autora transformace probíhá v kvantové úrovni, kdy za vším stojí Bůh. Kniha ukazuje jaká Boží milost byla udělena lidstvu, když se znovunarodil pro karmickou očistu. Vyzývá lidi k zamyšlení nad svým stavem, aby konečně pochopili, proč tomu tak je a co je zapotřebí k nápravě udělat.

Co kvantování dokáže

S pomocí kvantování můžete měnit vlastní formu myšlenek. Můžete si opravit svá omezující rozhodnutí, změnit žebříček hodnot. Můžete posílit zaměření své pozornosti na svůj cíl a tím se můžete motivovat. Můžete spolu s ní změnit i své emoce. Svou vlnu strachu můžete překvantovat v lásku a zdravé sebevědomí. Vlnu úzkosti překvantujete v bezpečí, jistotu a důvěru. Depresi pro změnu proměnit v klid a mír s pocítěním smyslu života. S pomocí kvantování můžete také utlumit tělesnou bolest a podpořit své buňky, aby rychleji regenerovaly. Na finance má kvantování přenesený vliv. Nejprve je nutno přeměnit sebe. Tedy, vyzařování buněk, teprve až pak se můžete dopracovat k financím a vlastně k čemukoli jinému. Vždy je nutno působit na danou oblast.

Kvantování je možno provádět i na dálku. Probíhá to stejně, akorát zde se neléčí člověk sám, ale přijde kvantomág, který s danou energií umí pracovat a pošle kvantovací vlnu telepaticky k vašim buňkám. Ty, pokud jsou připraveny na vědomý příjem ji přijmou a změní ji podle potřeb a přání daného člověka.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř mečů

Tarotové karty se užívají zejména k vykládání budoucnosti, odpovídání na otázky, se kterými si jedinci nevědí rady. Slouží k tomuto účelu bezmála několik století. V poslední době se na karty obrací i jedinci, kteří berou výklad spíš jako zábavu. Nicméně to, že karty existují několik stovek let je vizitkou samotnou.