Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Psychické pouto

Základem fungování vztahu Štíra a Štíra je především jakýsi vzájemná přitažlivost a to nejen fyzická, ale především psychická. Oba dva dokážou pochopit to, proč se ten jeden chová tak, jak se chová a také mu dokáže mnoho odpustit, pokud ale chce. Což ne vždy touží udělat, zejména z důvodu své vlastní hrdosti. Každopádně mezi dvěma Štíry je velice silné pouto, které předurčuje tento vztah k tomu, aby fungoval.

Silné osobnosti

Je fajn, pokud se protiklady přitahují, jenže jak mnozí vědí – v praxi to tak ne vždy úplně platí. Podobné je to u stejných povah, protože ty zase dost citelně trpí tím, že ani jeden z nich neuhne, nesníží se, protože pokud jde o tak silnou povahu, jako je Štír, pak ten stěží bude třeba v hádce ustupovat, což samozřejmě jednoho, tak i druhého ještě více rozdráždí, narazí-li na hádce dvě stejné povahy. Partnerství tak může fungovat, ale pozor na nějaké okamžiky, které povedou k výměně názorů.

Běžná maličkost

Povahy Štírů jsou silné, cílevědomé. Jestliže se tak dostanou do sporů, vždy záleží na tom, o jak velkou záležitost se jedná. Pokud jsou to běžné maličkosti, snadno přejdou rozpory mávnutí rukou, ale jestliže půjde o něco vážného, dokážou spolu vytvořit hotovou italskou domácnost. Je tak zapotřebí, aby se pokusili ještě předem, než k něčemu dojde, stanovit pravidla. To může ve vztahu dost pomoci a uchovat je tak pro další trvání. V jiném případě samozřejmě vztah bude asi zanikat. Vztah dvou Štírů je však pokaždé intenzivní a divoký, plný vášně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety

Astrologický devátý dům

Devátý dům v astrologii je spojen s instinkty, spravedlností, dobrou karmou, etikou, vyšším učením, vnitřními hodnotami a duchovnem. Devátý astrologický dům vám umožní podívat se s nadhledem na to, co se vám v životě stalo. Umožňuje vám najít smysl života, začít znova i nahlédnout do budoucnosti. Devátý dům je rovněž domem moudrosti a životního rozvoje. Dům je spojen s vírou a náboženstvím, sklony k charitě a konání dobrých skutků.

Jak se k sobě hodí Ryby a Váhy

Harmonické spojení ryby a váhy stěží dokáže něco pohotově narušit. Oba jsou pro klidné jednání, nepotrpí si na výbuších vášně ani dramatických scénách a raději v klidu a s přehledem řeší i složité operace, které se běžně v životě dvou objeví. Tito dva ani možná neví, ale neuvěřitelně je to k sobě táhne, tvoří pár snů nejen na pohled okolí, ale i uvnitř sebe.