Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Psychické pouto

Základem fungování vztahu Štíra a Štíra je především jakýsi vzájemná přitažlivost a to nejen fyzická, ale především psychická. Oba dva dokážou pochopit to, proč se ten jeden chová tak, jak se chová a také mu dokáže mnoho odpustit, pokud ale chce. Což ne vždy touží udělat, zejména z důvodu své vlastní hrdosti. Každopádně mezi dvěma Štíry je velice silné pouto, které předurčuje tento vztah k tomu, aby fungoval.

Silné osobnosti

Je fajn, pokud se protiklady přitahují, jenže jak mnozí vědí – v praxi to tak ne vždy úplně platí. Podobné je to u stejných povah, protože ty zase dost citelně trpí tím, že ani jeden z nich neuhne, nesníží se, protože pokud jde o tak silnou povahu, jako je Štír, pak ten stěží bude třeba v hádce ustupovat, což samozřejmě jednoho, tak i druhého ještě více rozdráždí, narazí-li na hádce dvě stejné povahy. Partnerství tak může fungovat, ale pozor na nějaké okamžiky, které povedou k výměně názorů.

Běžná maličkost

Povahy Štírů jsou silné, cílevědomé. Jestliže se tak dostanou do sporů, vždy záleží na tom, o jak velkou záležitost se jedná. Pokud jsou to běžné maličkosti, snadno přejdou rozpory mávnutí rukou, ale jestliže půjde o něco vážného, dokážou spolu vytvořit hotovou italskou domácnost. Je tak zapotřebí, aby se pokusili ještě předem, než k něčemu dojde, stanovit pravidla. To může ve vztahu dost pomoci a uchovat je tak pro další trvání. V jiném případě samozřejmě vztah bude asi zanikat. Vztah dvou Štírů je však pokaždé intenzivní a divoký, plný vášně.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Psychologické jevy, které významně ovlivňují naše chování

Snažíme se chovat racionálně. Myslíme si, že máme svůj život ve svých rukou. Že se můžeme rozhodovat… a ono je to kolikrát jen iluze. Náš mozek nás má v hrsti a ustavičně se nás snaží nachytat a oblbnout. No a okolí se pak snaží oblbnout náš mozek, aby zareagoval tak, jak oni chtějí a my si ještě mysleli, že to šlo z našeho rozhodnutí. Kolikrát se iluze schovává za skutečnost.