Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Psychické pouto

Základem fungování vztahu Štíra a Štíra je především jakýsi vzájemná přitažlivost a to nejen fyzická, ale především psychická. Oba dva dokážou pochopit to, proč se ten jeden chová tak, jak se chová a také mu dokáže mnoho odpustit, pokud ale chce. Což ne vždy touží udělat, zejména z důvodu své vlastní hrdosti. Každopádně mezi dvěma Štíry je velice silné pouto, které předurčuje tento vztah k tomu, aby fungoval.

Silné osobnosti

Je fajn, pokud se protiklady přitahují, jenže jak mnozí vědí – v praxi to tak ne vždy úplně platí. Podobné je to u stejných povah, protože ty zase dost citelně trpí tím, že ani jeden z nich neuhne, nesníží se, protože pokud jde o tak silnou povahu, jako je Štír, pak ten stěží bude třeba v hádce ustupovat, což samozřejmě jednoho, tak i druhého ještě více rozdráždí, narazí-li na hádce dvě stejné povahy. Partnerství tak může fungovat, ale pozor na nějaké okamžiky, které povedou k výměně názorů.

Běžná maličkost

Povahy Štírů jsou silné, cílevědomé. Jestliže se tak dostanou do sporů, vždy záleží na tom, o jak velkou záležitost se jedná. Pokud jsou to běžné maličkosti, snadno přejdou rozpory mávnutí rukou, ale jestliže půjde o něco vážného, dokážou spolu vytvořit hotovou italskou domácnost. Je tak zapotřebí, aby se pokusili ještě předem, než k něčemu dojde, stanovit pravidla. To může ve vztahu dost pomoci a uchovat je tak pro další trvání. V jiném případě samozřejmě vztah bude asi zanikat. Vztah dvou Štírů je však pokaždé intenzivní a divoký, plný vášně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Sexuální polohy zemního znamení

Býk

Pro Býka je nejdůležitější těsný kontakt s partnerem. Čím blíže si budete, tím bude Být více ve své rauši. Proto při sexuálních hrátkách volí polohy, kde jsou těla v jedné souhře, nejvhodnější je pak pozici „lžíce“, či poloha zezadu, kdy partner zcela objímá partnerku. Těsná blízkost dokáže Býka stimulovat k největší rozkoši, jako je schopen zažít. Potřebuje cítit druhé tělo, kůži i tep. Zde nalézá souhru, která pak dokoná neskutečný zážitek. Býka se dotýkejte, držte jej za ruku a přitiskněte pevně k sobě.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie

Metody věštění budoucnosti z křišťálové koule

Zahledět se do budoucnosti je lákadlem, které přivádí pozornost již asi patnáct století, dle dochovaných dokumentů. Obecně věštění z křišťálové koule nejen že je samo o sobě zajímavé, ale také atraktivní třeba jen z estetické stránky. Možná právě pro to, se o tuto techniku mnoho lidí zajímá a chce si nechat budoucnost od znalce, věštitele vyčíst, předpovědět.

HOROSKOP 2015 RACI

V roce 2015 položíte základy budoucích úspěchů. Pečlivě vybírejte obchodní i životní partnery, ideální bude, pokud tyto dvě funkce svěříte jedné osobě. Je rovněž ideální čas usadit se a zařídit se pro sebe. Budete doslova překypovat energií. Zkuste ji ale směřovat do smysluplných činností a věnujte se poctivě práci. Na odpočinek sice nebudete mít pomyšlení, ale budete-li pociťovat únavu, odpočinete si a může pokračovat dál ve svém nezadržitelném tempu. Jako raci víte o čase své a jste plně rozuměni s tím, že každý ho má k dispozici jen omezenou část: proto se podle toho chovejte a nechtějte stihnout víc, než je vaše srdce schopno. Život je přeci tak krásný, škoda každé minuty, kterou už nevrátíte zpět.