Jak se k sobě hodí Štír a Štír

Silné znamení je nejednou zdvojeno a naštěstí to v globálním měřítku přináší podstatný prvek, kterým je pozitivní. Vztah dvou Štírů může být velice příjemný, žhavý a trvalý, je ale nutno občas raději vážit slova a uchylovat se k závěrům jen tehdy, je-li o tom ten daný jedinec přesvědčen.

Psychické pouto

Základem fungování vztahu Štíra a Štíra je především jakýsi vzájemná přitažlivost a to nejen fyzická, ale především psychická. Oba dva dokážou pochopit to, proč se ten jeden chová tak, jak se chová a také mu dokáže mnoho odpustit, pokud ale chce. Což ne vždy touží udělat, zejména z důvodu své vlastní hrdosti. Každopádně mezi dvěma Štíry je velice silné pouto, které předurčuje tento vztah k tomu, aby fungoval.

Silné osobnosti

Je fajn, pokud se protiklady přitahují, jenže jak mnozí vědí – v praxi to tak ne vždy úplně platí. Podobné je to u stejných povah, protože ty zase dost citelně trpí tím, že ani jeden z nich neuhne, nesníží se, protože pokud jde o tak silnou povahu, jako je Štír, pak ten stěží bude třeba v hádce ustupovat, což samozřejmě jednoho, tak i druhého ještě více rozdráždí, narazí-li na hádce dvě stejné povahy. Partnerství tak může fungovat, ale pozor na nějaké okamžiky, které povedou k výměně názorů.

Běžná maličkost

Povahy Štírů jsou silné, cílevědomé. Jestliže se tak dostanou do sporů, vždy záleží na tom, o jak velkou záležitost se jedná. Pokud jsou to běžné maličkosti, snadno přejdou rozpory mávnutí rukou, ale jestliže půjde o něco vážného, dokážou spolu vytvořit hotovou italskou domácnost. Je tak zapotřebí, aby se pokusili ještě předem, než k něčemu dojde, stanovit pravidla. To může ve vztahu dost pomoci a uchovat je tak pro další trvání. V jiném případě samozřejmě vztah bude asi zanikat. Vztah dvou Štírů je však pokaždé intenzivní a divoký, plný vášně.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESOTERIKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

STRAŠIDELNÉ DOMY NA PRODEJ – část 1.

Plánujete letos koupi domu a stále jste se ještě nerozhodli, jaký dům by byl pro vás ten pravý? Co takhle dům ve kterém straší! Spojené státy americké disponují doslova záplavou takovýchto domů a jsou trhem, který je připraven vyhovět i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Existují přímo realitní kanceláře, které se prodejem strašidelných domů zabývají. Mohlo by se zdát, že tato úzce vyprofilovaná specializace nemusí nést, opak je ale pravdou: strašidelný dům je trhák, který se jednoduše prodává a proto neváhejte. Pokud se živíte jako spisovatel hororové literatury, naše nabídka vás jednoduše potěší.

Sexuální polohy vzdušného znamení

Blíženci

Králem všech těch chtivých po experimentech je Blíženec, se kterým v posteli nikdy nuda nebude. Jestliže chcete toto znamení vzrušit na maximum, přichystejte mu nějaké slibní překvapení, něco nového. Blíženec rád střídá polohy a nezůstane nikdy jen u těch základních. Pokud se ale bude nudit, klidně se dál nepohne a přestane být aktivní. Sexuální rozkoš mu naopak způsobí netradiční polohy, jako jsou až akrobatické úkazy, nicméně je potřeba je alespoň zkusit. Po tom touží, a pak bude uspokojen.

Kategorie: Horoskopy Láska a vztahy Astrologie