Jak se k sobě hodí Panna a Váhy

I když mají k sobě poměrně blízko, pak jsou si tyto dvě povahy poměrně dost vzdálené. Panna je obecně velký snílek a Váhy zase stojí nohama pevně na zemi. Možná by jim to mohlo perfektně fungovat, pokud se ale potkají, právě pro jejich rozdílené duševní rozpoložení.

Setkání musí přijít

Když se setkávají znamení Panna a Váhy, může to být velice romantické a příjemné pro obě strany. Zvláště v tom případě, pokud je bude spojovat společný směr, společný cíl i záměr. V takovém případě jim osud bude přát a vzdají se na cestu ruku v ruce s velice milou a hravou duší Panny a rozumně založenou Váhou.

Praktický život í dále

Fungovat to může v partnerství i dále, pokud tedy nejlépe je Pannou žena a muže je namrzne ve znamení Vah. Jenže přesto, že po praktické stránce jim to bude svědčit, v mnoha jiných ohledech se rozejdou. Tím bude zvláště erotika, kdy sexuální přitažlivost pomine, zcela se vypaří.

Bez erotického jiskření

To samozřejmě dlouho fungovat nemůže, jelikož ke vztahu je sexuální život potřebný. Vytratí se i láska, zbude prakticky jen nějaká ta ohleduplnost vůči citům toho druhého, ale o lásce jako takové již řeč být nemůže.

Nevěra jako dělaná

Velkým problémem v tomto vztahu může být i nevěra, která je obvykle ze strany Váhy. To rozvine mnoho nepříjemností, pocitů ublížení a neschopnosti se posunout dále. Přitom oba v tomto ohledu bojují s možností vše napravit a vrátit se, anebo prostě jít dál.

Spíše jako vztah otce a dcery

Největší šance na úspěch dlouholetého vztahu těchto dvou znamení má vztah staršího muže a výrazněji mladší ženy, která bude narozená ve znamení Panny. To může být modelací vztahu dcery a otce, který tak má šanci na poměrně dlouhé trvání, jelikož každý zde naplní své očekávání a dostane přesně to, co požaduje. Toto určitě může dlouho fungovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Renáta - Věštírna a věštění budoucnosti

Znamení Lev
Specializace Magie, tarotové karty, kyvadlo
Zaměření Věštění budoucnosti

Otevřte dveře k bráně osudu, zastavte se a hleďte na Váš budoucí život. Mé jméno je Renáta a věštění budoucnosti a pomoc lidem je pro mne životním posláním. Společně nahlédneme do Vaší blízké i vzdálenější budoucnosti.

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru ESO datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Bestiář

Známý bestiář díky české, mimo jiné, autorce knih a šéfredaktorce známého časopisu Barbaře Nesvadbové, který byl mimo jiné zfilmován, je zcela jiná kniha, než je klasický bestiář z druhého století. Právě druhá jmenovaná snad i sloužila jako předloha k dílu české autorky, jistě je v ní mnoho souvislostí a srovnání, především, co se srovnání zvířat s lidskou povahou týče. Samozřejmě může jít pouze o domněnky, možná i zpochybnitelné, či pouhá souvislost a spojitost jednoho díla s druhým činí vyloženě název.

Historie astrologie

Již od nepaměti byli lidé fascinováni děním na obloze a chtěli tomu porozumět. To, kdy astrologie jako věda o hvězdách vznikla, nevíme. Děním na obloze ve spojitosti s předvídáním budoucna i sledováním vlivu hvězd na lidskou psychiku a tělo, se věnovali lidé po celém světě v různých kulturách snad již od vzniku světa