Jak se k sobě hodí Panna a Váhy

I když mají k sobě poměrně blízko, pak jsou si tyto dvě povahy poměrně dost vzdálené. Panna je obecně velký snílek a Váhy zase stojí nohama pevně na zemi. Možná by jim to mohlo perfektně fungovat, pokud se ale potkají, právě pro jejich rozdílené duševní rozpoložení.

Setkání musí přijít

Když se setkávají znamení Panna a Váhy, může to být velice romantické a příjemné pro obě strany. Zvláště v tom případě, pokud je bude spojovat společný směr, společný cíl i záměr. V takovém případě jim osud bude přát a vzdají se na cestu ruku v ruce s velice milou a hravou duší Panny a rozumně založenou Váhou.

Praktický život í dále

Fungovat to může v partnerství i dále, pokud tedy nejlépe je Pannou žena a muže je namrzne ve znamení Vah. Jenže přesto, že po praktické stránce jim to bude svědčit, v mnoha jiných ohledech se rozejdou. Tím bude zvláště erotika, kdy sexuální přitažlivost pomine, zcela se vypaří.

Bez erotického jiskření

To samozřejmě dlouho fungovat nemůže, jelikož ke vztahu je sexuální život potřebný. Vytratí se i láska, zbude prakticky jen nějaká ta ohleduplnost vůči citům toho druhého, ale o lásce jako takové již řeč být nemůže.

Nevěra jako dělaná

Velkým problémem v tomto vztahu může být i nevěra, která je obvykle ze strany Váhy. To rozvine mnoho nepříjemností, pocitů ublížení a neschopnosti se posunout dále. Přitom oba v tomto ohledu bojují s možností vše napravit a vrátit se, anebo prostě jít dál.

Spíše jako vztah otce a dcery

Největší šance na úspěch dlouholetého vztahu těchto dvou znamení má vztah staršího muže a výrazněji mladší ženy, která bude narozená ve znamení Panny. To může být modelací vztahu dcery a otce, který tak má šanci na poměrně dlouhé trvání, jelikož každý zde naplní své očekávání a dostane přesně to, co požaduje. Toto určitě může dlouho fungovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 50 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Blíženci a Ryby?

Tento vztah bude velice klidný, zvláště, pokud se ti dva potkají po nějaké době, již v dospělém a vyspělém věku. Může jít klidně již o rozvedené partnery, protože již více vnímají to, co chtějí a co je důležité. Pak mohou tito dva vedle sebe fungovat velice spokojeně, harmonicky a rádi. Oba dva jsou totiž hodně vnímaví a tak jim neunikne sebemenší detail, který se může stát a pokazit tak skvělé partnerství.