Výklad tarotu - tři meče

Balíček tarotových karet míchají kartářky a kartáři snad na celém světě po několik století. Velice zajímavý je původ těchto karet, který se nepodařil zjistit. Přisuzuje se kočovným kmenům, které je rozšířily na území Evropy a blízkého okolí, ale původ tak znám není. nejspíše se do Evropy dostaly při zámořských objevech.

Co karta znamená

Ať je to jak chce, důležitější je pro praktickou část znát významy karet. Tři meče je karta bolestná, rozhodně nic, co by bylo příjemné. Ukazuje na rozchod, velké trápení se srdeční záležitostí, především i proto, že se v milostném vzplanutí objeví ještě někdo jiný. Hodně může jít také o boj srdce a rozumu, kdy se hlava snaží jít jinak, než má srdce nasměrováno.

Pozitivní významy karty

I když jde o pozitivní význam, přesto jde o bolestné poznání, přinášející bol, smutek a žal. Ukazuje i na nepřátelství, dokonce až nenávist a také odpor. Jestliže je to odpověď na otázku budoucnosti, pak pozor, protože je to ukázkou zlomeného srdce. Jde o trable v lásce, ale také může poukázat na trápení v boji s vnitřním konfliktem, nebo také odloučení od něčeho, nebo spíše někoho, koho máme rádi, koho milujeme a s kým chceme být.

Negativní významy karty

Obrácený význam této smutné karty ještě umocňuje negaci. Ukazuje tak na pomluvy, zbytečného a často i neoprávněného obvinění. Pokud je to otázka na budoucnost vztahu, pak ukazuje na absolutní konec, který dříve nebo později nastane. Rozhodně nic zrovna příjemného, protože se obecně rozchod ponese v dost bolestivém duchu.

Obecně význam karty

Jestliže je zapotřebí kartu charakterizovat jedním jednoduchým slovem, pak jde o zranění, které je typické pro výklad karty. Ukazuje na rány a bolestná poznání, která nás v životě musí potkat, snad především proto, abychom si toho dobrého více vážily. Pokud je karta radou, má se spoléhat na rozum, city nechat více stranou.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu král mečů

Balíček tarotových karet obsahuje velkou a malou arkánu, dohromady tak sedmdesát osm karet tarotových, které slouží zejména k vykládání budoucnosti, ale také dost velké zábavě, protože na karty se obrací stále více osob, některé za účelem pouze zábavným. Nicméně i tak popularita karet stále roste.