Výklad tarotu - tři meče

Balíček tarotových karet míchají kartářky a kartáři snad na celém světě po několik století. Velice zajímavý je původ těchto karet, který se nepodařil zjistit. Přisuzuje se kočovným kmenům, které je rozšířily na území Evropy a blízkého okolí, ale původ tak znám není. nejspíše se do Evropy dostaly při zámořských objevech.

Co karta znamená

Ať je to jak chce, důležitější je pro praktickou část znát významy karet. Tři meče je karta bolestná, rozhodně nic, co by bylo příjemné. Ukazuje na rozchod, velké trápení se srdeční záležitostí, především i proto, že se v milostném vzplanutí objeví ještě někdo jiný. Hodně může jít také o boj srdce a rozumu, kdy se hlava snaží jít jinak, než má srdce nasměrováno.

Pozitivní významy karty

I když jde o pozitivní význam, přesto jde o bolestné poznání, přinášející bol, smutek a žal. Ukazuje i na nepřátelství, dokonce až nenávist a také odpor. Jestliže je to odpověď na otázku budoucnosti, pak pozor, protože je to ukázkou zlomeného srdce. Jde o trable v lásce, ale také může poukázat na trápení v boji s vnitřním konfliktem, nebo také odloučení od něčeho, nebo spíše někoho, koho máme rádi, koho milujeme a s kým chceme být.

Negativní významy karty

Obrácený význam této smutné karty ještě umocňuje negaci. Ukazuje tak na pomluvy, zbytečného a často i neoprávněného obvinění. Pokud je to otázka na budoucnost vztahu, pak ukazuje na absolutní konec, který dříve nebo později nastane. Rozhodně nic zrovna příjemného, protože se obecně rozchod ponese v dost bolestivém duchu.

Obecně význam karty

Jestliže je zapotřebí kartu charakterizovat jedním jednoduchým slovem, pak jde o zranění, které je typické pro výklad karty. Ukazuje na rány a bolestná poznání, která nás v životě musí potkat, snad především proto, abychom si toho dobrého více vážily. Pokud je karta radou, má se spoléhat na rozum, city nechat více stranou.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Lída - andělské karty

Znamení Beran
Specializace Pomoc v obtížných životních situacích
Zaměření andělské karty, magie

Zeptejte se na Váš osud přímo Vašich andělů. Andělské karty jsou propojením právě s těmito anděli, kteří Vás opatrují a provázejí Vaším životem. Andělé Vám pomáhají splnit životní poslání a úkoly, díky kterým se stáváte lepšími.

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru ANDELSKA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Arnika

Arnika Montana patří k těm nejznámějším homeopatickým lékům, jejíž užívání doporučují i tradiční lékaři. Samotná bylina arnika malý zázrak, který si dokáže poradit s různými zdravotními problémy. Tuto skutečnost lidé ví již velice dlouho, což dokazuje i to, že je k léčbě užívána několik stovek let.

Výklad tarotu dva poháry

Tarotové karty jsou populární pro výklad budoucnosti a jsou stále oblíbenější pro řadu běžných lidí. Existuje i velké množství lidí, kteří se na karty obrací s žádostí o odpověď na otázky, stále více. A není divu, něco na tom musí být, když balíček tarotových karet existuje na světě již několik století.

Výklad tarotu 20 poslední soud

Sedmdesát osm karet tarotu slouží po mnohou let, staletí k výkladu budoucnosti a odpovídání na otázek běžného žití. Lidé si mohou na karty učinit vlastní názor, ale pokud by se jednalo o skutečný nesmysl, již by jistě karty nebyly na světě. Něco na nich být musí, když jsou populární stále více a lidé se s otázkami na karty obrací také poměrně často.