Jak se k sobě hodí Panna a Ryby

Protiklady se přitahují, říká se. Co je na tom pravdy se lze přesvědčit u partnerství slunečních znamení jako je Panna a Ryby. Stojí totiž ve zvěrokruhu naproti sobě a to je skutečně skvělý úkaz toho, jak tato odlišnost ve vzájemném partnerství může fungovat.

Hodí se nebo nehodí k sobě?

Otázkou tohoto je, zda se ti dva vůbec k sobě hodí. S největší pravděpodobností totiž k sobě ani cestu nenaleznou, protože jsou dost rozdílní už sami o sobě a nejspíš si při prvním setkání budou navzájem nesympatičtí, nenapadne je, že by se k sobě hodili. Důvodem, proč se pak třeba dohromady dají je, že na sebe, jak se říká – zbudou. Prostě již budou sami v kolektivu zadaných jedinců a tak si řeknou, že je to nejspíš osud a pokusí se na tom zapracovat, aby se k sobě mohli nějak dostat.

Složité budování

Jenže cesta ke vzájemnému budování vztahu těchto dvou odlišných bytostí bude nejednoduchá a hodně kamenitá. Příliš citově založená panna totiž bude řešit každou nesnázi jako hotové neštěstí a upozorňovat na souvislosti, které spolu nesouvisí. Ryba se tak v těch úvahách začne ztrácet a tak ji nezbude nic jiného, než se vést stejnou cestou, protože na nic jiného se ani nezmůže.

Pomáhat jiným

To, co oba může spojit je, že ať panna, tak i ryby jsou znamení, kteří rádi pomáhají jiným, a proto nějaký dobrovolnická činnost, nebo aktivita v nějakém spolku je může svést dohromady a zde poznají kladné vlastnosti toho druhého a tak se posléze do sebe zamilují, bude jim vyhovovat to, že mají stejné přesvědčení a pohled na věc, takže si v mnohém budou rozumět a také hodně trávit společný čas.

Nakonec dobrými přáteli

Tomuto spojení bude možná chybět kapka vášně, ale budou určitě oba šťastní, takže nebudou potřebovat něco jiného budovat. Snad jen pokud se objeví jiné možnosti, z partnerství odchází. Ale většinou zůstanou přáteli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru VESTIT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Láska podle zvěrokruhu: jak poznáte, že vás milují?

Článků o tom, jaká jsou v lásce jednotlivá znamení, už tu bylo řečeno dost a dost, ale jen málokteré byly tak pravdivé! Chcete vědět, jak vám poví Beran o své náklonnosti? Jak ulovit Lva, který je sám lovec a nedá se na něj jít jen tak nebo si nejste jistí signály ze strany ostýchavé Panny? Hvězdy k nám jasně promlouvají, ovlivňují naše myšlení i chování a to především v emoční a citové oblasti. Není snadné se v tom všem vyznat, s námi však můžete nahlédnout do tajů planet a dozvědět se, co a jak.

Jak se k sobě hodí Střelec a Vodnář

Srandu si ve vztahu tito dva užijí nadmíru. Podobné to bude i v jejich vztahu, který bude posilněn právě vzájemným porozuměním, ale i dostatečnou volností, kterou oba k životu potřebují. Důležité je, aby oba měli stejnou výchozí pozici, stejné rodinné zázemí. Rozdíl ve výchově mohou tento svazek dost poznamenat a tak svést na rozcestí.