Jak se k sobě hodí Panna a Ryby

Protiklady se přitahují, říká se. Co je na tom pravdy se lze přesvědčit u partnerství slunečních znamení jako je Panna a Ryby. Stojí totiž ve zvěrokruhu naproti sobě a to je skutečně skvělý úkaz toho, jak tato odlišnost ve vzájemném partnerství může fungovat.

Hodí se nebo nehodí k sobě?

Otázkou tohoto je, zda se ti dva vůbec k sobě hodí. S největší pravděpodobností totiž k sobě ani cestu nenaleznou, protože jsou dost rozdílní už sami o sobě a nejspíš si při prvním setkání budou navzájem nesympatičtí, nenapadne je, že by se k sobě hodili. Důvodem, proč se pak třeba dohromady dají je, že na sebe, jak se říká – zbudou. Prostě již budou sami v kolektivu zadaných jedinců a tak si řeknou, že je to nejspíš osud a pokusí se na tom zapracovat, aby se k sobě mohli nějak dostat.

Složité budování

Jenže cesta ke vzájemnému budování vztahu těchto dvou odlišných bytostí bude nejednoduchá a hodně kamenitá. Příliš citově založená panna totiž bude řešit každou nesnázi jako hotové neštěstí a upozorňovat na souvislosti, které spolu nesouvisí. Ryba se tak v těch úvahách začne ztrácet a tak ji nezbude nic jiného, než se vést stejnou cestou, protože na nic jiného se ani nezmůže.

Pomáhat jiným

To, co oba může spojit je, že ať panna, tak i ryby jsou znamení, kteří rádi pomáhají jiným, a proto nějaký dobrovolnická činnost, nebo aktivita v nějakém spolku je může svést dohromady a zde poznají kladné vlastnosti toho druhého a tak se posléze do sebe zamilují, bude jim vyhovovat to, že mají stejné přesvědčení a pohled na věc, takže si v mnohém budou rozumět a také hodně trávit společný čas.

Nakonec dobrými přáteli

Tomuto spojení bude možná chybět kapka vášně, ale budou určitě oba šťastní, takže nebudou potřebovat něco jiného budovat. Snad jen pokud se objeví jiné možnosti, z partnerství odchází. Ale většinou zůstanou přáteli.

Momentálně jsem offline (Na Vaši otázku odpovím do 24 hodin.)

Kartářka Karin - snář a výklad snů

Znamení Štír
Specializace Výklad významu snů
Zaměření Kyvadlo, magie, tarotové karty

Většina snů má buď zcela zřejmý nebo skrytý význam. Jmenuji a Karin a zabývám se výkladem snů, které často bývají předzvěstí budoucnosti Vaší nebo vašich blízkých. Sny často také zobrazují Vaši přítomnost a Vaše skutečně city a pocity. Odhalím skutečný význam těchto snů a pomohu Vám vyřešit současné i budoucí problémy. 

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Zašlete mi SMS ve tvaru SNY datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 62

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu rytíř pohárů

Tarotové karty jsou populární pro výklad nejen budoucnosti a odpovídání na důležité životní otázky, které je trápí. Občas je to zábavné, v některých případech to může přinést příjemné rozhřešení. No, každopádně tradice tarotových karet je dlouhá, více než několik století.

PARTNER PODLE HVĚZD - BLÍŽENCI

BLÍŽENEC POTŘEBUJE VZDUCH, ROZPROUDIT JEJ DOKÁŽE I OHEŇ

Vzdušná znamení jsou pro Blížence ideálními. Společné koníčky jim významně usnadní cestu životem a omezí Blížencovy sklony k nevěře a záletnictví. Myšlenkové názory sdílí s Váhou, která sdílí jeho nadšení pro cestování a umí unést i výkyvy nálad a deprese. Když jsou oba šťastní, je to přímo exploze serotoninu: umí se radovat jako žádná jiná dvojice pod slunce. Společně také rádi pomáhají a plánují akce, sbírky nebo dobrovolnické práce. Mají vyvinutý smysl pro solidaritu a jejich propojením se tento smysl zdvojnásobuje. Vynikající bude rovněž spojení s jiným Blížencem. Budete jako jedni z mála snášet své náladové změny a zvládnete je i krotit. Vzájemná blízkost bude lékem na všechny psychické a myšlenkové neduhy, jimiž trpíte. Problémem může být nadměrná podezíravost, které se nevyhnete, neboť víte, čeho jste sami schopní.