Jak se k sobě hodí Panna a Ryby

Protiklady se přitahují, říká se. Co je na tom pravdy se lze přesvědčit u partnerství slunečních znamení jako je Panna a Ryby. Stojí totiž ve zvěrokruhu naproti sobě a to je skutečně skvělý úkaz toho, jak tato odlišnost ve vzájemném partnerství může fungovat.

Hodí se nebo nehodí k sobě?

Otázkou tohoto je, zda se ti dva vůbec k sobě hodí. S největší pravděpodobností totiž k sobě ani cestu nenaleznou, protože jsou dost rozdílní už sami o sobě a nejspíš si při prvním setkání budou navzájem nesympatičtí, nenapadne je, že by se k sobě hodili. Důvodem, proč se pak třeba dohromady dají je, že na sebe, jak se říká – zbudou. Prostě již budou sami v kolektivu zadaných jedinců a tak si řeknou, že je to nejspíš osud a pokusí se na tom zapracovat, aby se k sobě mohli nějak dostat.

Složité budování

Jenže cesta ke vzájemnému budování vztahu těchto dvou odlišných bytostí bude nejednoduchá a hodně kamenitá. Příliš citově založená panna totiž bude řešit každou nesnázi jako hotové neštěstí a upozorňovat na souvislosti, které spolu nesouvisí. Ryba se tak v těch úvahách začne ztrácet a tak ji nezbude nic jiného, než se vést stejnou cestou, protože na nic jiného se ani nezmůže.

Pomáhat jiným

To, co oba může spojit je, že ať panna, tak i ryby jsou znamení, kteří rádi pomáhají jiným, a proto nějaký dobrovolnická činnost, nebo aktivita v nějakém spolku je může svést dohromady a zde poznají kladné vlastnosti toho druhého a tak se posléze do sebe zamilují, bude jim vyhovovat to, že mají stejné přesvědčení a pohled na věc, takže si v mnohém budou rozumět a také hodně trávit společný čas.

Nakonec dobrými přáteli

Tomuto spojení bude možná chybět kapka vášně, ale budou určitě oba šťastní, takže nebudou potřebovat něco jiného budovat. Snad jen pokud se objeví jiné možnosti, z partnerství odchází. Ale většinou zůstanou přáteli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Panna a Střelec

Spojení zemské panny a ohnivého střelce je může být šťastné a až moc spokojené. Je to především tím, že oba mají dost společných zájmů a tak se rozhodně nikdy nudit nebudou. Velkou výhodu tohoto vztahu je i to, že každý vidí svět jiným pohledem a tak se skvěle doplňují. Zatímco panna se soustřeďuje na detaily, tak střelec má mnohem širší záměr a vidí velký svět, přičemž detaily je nechávají chladným. Od toho má ale pannu.