Jak se k sobě hodí Panna a Ryby

Protiklady se přitahují, říká se. Co je na tom pravdy se lze přesvědčit u partnerství slunečních znamení jako je Panna a Ryby. Stojí totiž ve zvěrokruhu naproti sobě a to je skutečně skvělý úkaz toho, jak tato odlišnost ve vzájemném partnerství může fungovat.

Hodí se nebo nehodí k sobě?

Otázkou tohoto je, zda se ti dva vůbec k sobě hodí. S největší pravděpodobností totiž k sobě ani cestu nenaleznou, protože jsou dost rozdílní už sami o sobě a nejspíš si při prvním setkání budou navzájem nesympatičtí, nenapadne je, že by se k sobě hodili. Důvodem, proč se pak třeba dohromady dají je, že na sebe, jak se říká – zbudou. Prostě již budou sami v kolektivu zadaných jedinců a tak si řeknou, že je to nejspíš osud a pokusí se na tom zapracovat, aby se k sobě mohli nějak dostat.

Složité budování

Jenže cesta ke vzájemnému budování vztahu těchto dvou odlišných bytostí bude nejednoduchá a hodně kamenitá. Příliš citově založená panna totiž bude řešit každou nesnázi jako hotové neštěstí a upozorňovat na souvislosti, které spolu nesouvisí. Ryba se tak v těch úvahách začne ztrácet a tak ji nezbude nic jiného, než se vést stejnou cestou, protože na nic jiného se ani nezmůže.

Pomáhat jiným

To, co oba může spojit je, že ať panna, tak i ryby jsou znamení, kteří rádi pomáhají jiným, a proto nějaký dobrovolnická činnost, nebo aktivita v nějakém spolku je může svést dohromady a zde poznají kladné vlastnosti toho druhého a tak se posléze do sebe zamilují, bude jim vyhovovat to, že mají stejné přesvědčení a pohled na věc, takže si v mnohém budou rozumět a také hodně trávit společný čas.

Nakonec dobrými přáteli

Tomuto spojení bude možná chybět kapka vášně, ale budou určitě oba šťastní, takže nebudou potřebovat něco jiného budovat. Snad jen pokud se objeví jiné možnosti, z partnerství odchází. Ale většinou zůstanou přáteli.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Jak se k sobě hodí Kozoroh a Kozoroh

Šance, že se dva kozorozi potkají a vytvoří spolu partnerský vztah je velice mizivá. Proto ti, kteří toto učinili a stali se navzájem pro sebe partnery, je možno jedině závidět. Oba jsou totiž tak nějak od přírody odmítaví k osobě, která se zdá být vlastním odrazem jeho samého. Nejsou dokonce ani dobří přátelé a často spolu navazují kontakt, protože musí z hlediska pracovních vztahů, nebo mají společné přátelé. Jinak rozhodně nic, co by je na první pohled spojovalo.

Čínský horoskop 2018

16. února 2018 vstupujeme do roku zemského Psa. Když se to tak vezme, je to rok DonaldaTrumpa, protože právě on se v roce psa narodil. Pes je sice nejlepší přítel člověka, ale i on má svou temnou stránku. Umí se rychle naštvat, jsou velmi kritičtí k druhým, jsou také velmi tvrdohlaví a nedbají rad, zároveň jsou však i velmi přecitlivělí na kritiku a hodně emocionální. Psi jsou přímočaří, vždy řeknou to, co si myslí, ale zároveň se cítí hluboce odpovědni za blaho ostatních.

Výklad tarotu šest holí

Tarotové karty složí lidstvu téměř na celém světě po mnoho století k výkladu budoucnosti. Jsou zábavné, ale i vážné a jejich výklad může brát každý, jak chce. Nicméně je nutné vědět, že něco na nich musí být, když už jsou tu tolik let a stále slouží k té stejné činnosti.

Výklad tarotu – SMRT

Tarotové karty jsou záhadné a také populární pro výklad budoucnosti. Ač jsou lidé, kteří je berou s rezervou a spíše je vnímají jako zábavu, jsou i ti, jež se výkladu budoucnosti věnují profesionálně a také se na ně často obrací jiní, aby jim věštbu z tarotových karet provedli. Něco na tom být přece jen musí, když jsou tyto karty na světě po několik století.