Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Charakteristika čísla šest

Estetika je typická pro číslo šest. Samo o sobě je číslo tak nějak estetické tím, že je poměrně rovnoměrně zatočené, harmonizující, právě jako typická šestka. Toto číslo také označuje soucit, harmonii a soulad. Lidé, pro které je číslo šest osobní, jsou velice vděčné osoby, také dost vyrovnané a obětavé. Rády pomáhají a jsou pečlivé. Nenechají jen tak něco ležet ladem, a pokud mohou pomoci, pomohou.

Veselé a optimistické

Tyto lidi také poznáte snadno na první pohled i podle toho, že se stále smějí, na první pohled jsou to osoby optimistické, veselé a ve všem hledají to dobré. Mají hodně sklon k dobročinnosti, proto je také budou zajímat povolání, jako jsou zdravotní sestry, ale i vychovatelky v dětských domovech, nebo podobné činnosti. Jestliže budou v této činnosti pracovat, a bude jim projevena vděčnost, budou mnohem šťastnější, než kdyby dostali odměnu v peněžní částce.

Slabé stránky šestek

To, co je slabostí šestek je to, že často právě ztrácí víru v sebe samé a také nadšení do práce, pokud jim není projevena vděčnost, o kterou tolik stojí. jsou často i váhavé a než se pro něco v konečné fázi rozhodnou, může to trvat a nakonec jim utéct. Jsou dost zranitelné a neschopné se za sebe sami postavit. Občas mají tendence se utlačovat, nechat na sobě dříví štípat. Chybí jim zdravé sebevědomí a odvaha. Tu by měli sami pro sebe posilovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Kateřina - pomoc s láskou a vztahy

Znamení Ryby
Specializace Andělské karty, tarotové karty,
Zaměření Láska a vztahy, karmické vztahy, rodinné konstelace

Láska je nejvyšším a také nejvíce komplikovaným citem, který působí v životě mnoho štěstí, ale i trápení a smutku. Poradím Vám s Vaším stávajícím vztahem a neštastně zamilovaným pomohu získat lásku milované osoby. Vím, že láska často bolí a partnerské vztahy jsou mnohy obtížné, společnými silami vše napravíme.

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Zašlete mi SMS ve tvaru MILOVAT datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 60

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Swarodaya - Swara joga

Swarodaya je starobylý sanskrtský tantrický text, který představuje Swaru jógu. Ta je úzce spjata s dechem. Jóga je praktikována již po dlouhá staletí indickými jogíny a jejím účelem je, udělat život smysluplnější a naplňující. Swara jóga je založena na přirozeném rytmu dýchání. Pomáhá pozvednout lidi na duchovní i materialistické úrovni.

Numerologie – číslo 22

Popularita numerologie prudce stoupá. Data, respektive čísla dost podstatně ovlivňují to, jak v životě uspějeme, co jsou naše slabé a i silné stránky a tak dále. Všechno to může mít dost zásadní význam na to, co se kolem nás děje. Numerologie je nauka o významu čísel, zkoumající jejich vliv a vibrace.

Vařte podle hvězd: vzdušná znamení

Vzdušná znamení berou jídlo jako rituál: jeho účel je sice v jádru světský, ale ve skutečnosti jej vnímají i jako prostředek pro setkávání a utužování dobrých vztahů. Nelze jim vyloženě vytknout, co jedí špatně ani určit přímo vhodné a vyloženě prospěšné potraviny. Vodnáři, Blíženci a Váhy jak bysmet jedí totiž úplně všechno.

Kategorie: Horoskopy Astrologie Zdraví hubnutí a diety