Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Charakteristika čísla šest

Estetika je typická pro číslo šest. Samo o sobě je číslo tak nějak estetické tím, že je poměrně rovnoměrně zatočené, harmonizující, právě jako typická šestka. Toto číslo také označuje soucit, harmonii a soulad. Lidé, pro které je číslo šest osobní, jsou velice vděčné osoby, také dost vyrovnané a obětavé. Rády pomáhají a jsou pečlivé. Nenechají jen tak něco ležet ladem, a pokud mohou pomoci, pomohou.

Veselé a optimistické

Tyto lidi také poznáte snadno na první pohled i podle toho, že se stále smějí, na první pohled jsou to osoby optimistické, veselé a ve všem hledají to dobré. Mají hodně sklon k dobročinnosti, proto je také budou zajímat povolání, jako jsou zdravotní sestry, ale i vychovatelky v dětských domovech, nebo podobné činnosti. Jestliže budou v této činnosti pracovat, a bude jim projevena vděčnost, budou mnohem šťastnější, než kdyby dostali odměnu v peněžní částce.

Slabé stránky šestek

To, co je slabostí šestek je to, že často právě ztrácí víru v sebe samé a také nadšení do práce, pokud jim není projevena vděčnost, o kterou tolik stojí. jsou často i váhavé a než se pro něco v konečné fázi rozhodnou, může to trvat a nakonec jim utéct. Jsou dost zranitelné a neschopné se za sebe sami postavit. Občas mají tendence se utlačovat, nechat na sobě dříví štípat. Chybí jim zdravé sebevědomí a odvaha. Tu by měli sami pro sebe posilovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Iveta - výklad karet

Znamení Kozoroh
Specializace Výklad karet
Zaměření Andělské karty, cikánské karty, tarotové karty

Pro výklad karet používám cikánské, tarotové i andělské karty, se kterými mám velmi dobré zkušenosti a vím, že výklad právě z těchto karet spolehlivě funguje. S pomocí karet určím nejen obecně Vaši budoucnost, ale můžeme se zaměřit také na jednotlivé oblasti Vašho života, jako je zdraví, finance, láska.

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 60

Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Zašlete mi SMS ve tvaru KARTA datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 60 Zavolejte mi na číslo 906 90 01 02 a zadejte mojí linku 61

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu – vůz

Sedmá karta velké arkány za balíčku tarotových karet, jež se takřka na celém světě užívají pro výklad budoucnosti již několik století, se vykládá jako vůz, tedy pohyb. Karta patří do velké arkány, tedy mezi dvacet dva karet, jež spolu s padesáti šesti dalšími z malé arkány, tvoří celá balíček tarotových karet.

HOROSKOP 2015 BLÍŽENCI

Ani pro vás, milí Blíženci, to nebude lehké období. Nebuďte sobečtí a nezmatkujte. Počítejte s prověřením vaší psychické stability. Zkuste zkrotit svou bezmeznou důvěřivost a nenechte si mazat med kolem úst. Sladké řeči a lichotky budou zaznívat ze všech stran, ale málokdy budou mít upřímný základ. Pokuste se být asertivní a naučte se říkat ne, může vám to pomoci zachránit vztah nebo dosáhnout povýšení v zaměstnání. Bude se vám to v tomto roce hodit víc než kdy jindy. Blíženci mají tu smůlu, že jsou rozdvojeným znamením a střídavě převládá jedna nebo druhá osobnost, ukrytá v duši tohoto zrozence. Už teď jste náchylní k depresím a letošní rok s vámi pořádně zacloumá. Než se rozhodnete co a jak, počítejte v duchu do deseti, hodně spěte a odpočívejte. Zkuste také meditaci v rytmu relaxační hudby: pročistí mysl a pomůže vám utřídit myšlenky. Budete potřebovat jasnou hlavu.