Numerologie – číslo 6

Popularita numerologie stoupá a to znamená, že se na ni obrací stále více lidí. Většinou proto, že je zajímavá a vypoví hodně o jedinci, pro které je dané číslo určeno jako osudové, charakteristické. Numerologie je nauka o významu čísel, která má své příznivce a pro zábavu se na ni také obrací mnoho jedinců i pouze výjimečně.

Charakteristika čísla šest

Estetika je typická pro číslo šest. Samo o sobě je číslo tak nějak estetické tím, že je poměrně rovnoměrně zatočené, harmonizující, právě jako typická šestka. Toto číslo také označuje soucit, harmonii a soulad. Lidé, pro které je číslo šest osobní, jsou velice vděčné osoby, také dost vyrovnané a obětavé. Rády pomáhají a jsou pečlivé. Nenechají jen tak něco ležet ladem, a pokud mohou pomoci, pomohou.

Veselé a optimistické

Tyto lidi také poznáte snadno na první pohled i podle toho, že se stále smějí, na první pohled jsou to osoby optimistické, veselé a ve všem hledají to dobré. Mají hodně sklon k dobročinnosti, proto je také budou zajímat povolání, jako jsou zdravotní sestry, ale i vychovatelky v dětských domovech, nebo podobné činnosti. Jestliže budou v této činnosti pracovat, a bude jim projevena vděčnost, budou mnohem šťastnější, než kdyby dostali odměnu v peněžní částce.

Slabé stránky šestek

To, co je slabostí šestek je to, že často právě ztrácí víru v sebe samé a také nadšení do práce, pokud jim není projevena vděčnost, o kterou tolik stojí. jsou často i váhavé a než se pro něco v konečné fázi rozhodnou, může to trvat a nakonec jim utéct. Jsou dost zranitelné a neschopné se za sebe sami postavit. Občas mají tendence se utlačovat, nechat na sobě dříví štípat. Chybí jim zdravé sebevědomí a odvaha. Tu by měli sami pro sebe posilovat.

Momentálně jsem online (Na Vaší otázku odpovím do 5 minut.)

Kartářka Regína - Horoskop na tento rok

Znamení Vodnář
Specializace Magie, tarot, hvězdy, kyvadlo
Zaměření Osobní horoskop na celý rok

Zajímají Vás události, jež čekají právě Vás v tomto pro mnohé možná obtížném roce? Jmenuji se Regína a s pomocí horoskopu určíme štastné i méně štastné okamžiky, které Vás v tomto roce čekají. Říká se, že štěstí přeje připraveným, buďte i Vy připraveni na svoji budoucnost a Váš život se stane jednodušším. 

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a otázku na číslo 903 55 79

Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Zašlete mi SMS ve tvaru HOROSKOP datum narození, jméno a Vaši otázku na číslo 903 55 79 Zavolejte mi na číslo 906 70 01 02 a zadejte mojí linku 63

Moje stránka, otázky a ohlasy

Podobné články

Výklad tarotu eso pohárů

Obrázkové karty, které slouží po mnoho let pro výklad budoucnosti a odpovědí na zapeklité otázky životní, se těší stále větší oblibě. Většina z dnešních lidí si za život alespoň jednou nechala karty vyložit, někteří pro to, aby jim věštba napověděla, jiní snad z pouhé zábavy. Ale i tak jsou stále častěji výklady tarotových karet vyhledávané.

Výklad tarotu - dva meče

Balíček tarotových karet je složen z velké a malé arkány. Velká přitom obsahuje pouze dvacet dva karet, kdežto malá arkána karet padesát šest. Důvodem, proč tomu tak je, je ten, že velká arkána obsahuje původní balíček karet, který se na území Evropy užívá k věštění budoucnosti již několik století.